Elde var sıfır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gudugudu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2022
3.074
10.552
Hayatımın en saçma sapan dönemine girdim aile hayatım yerlerde, iş hayatım başka bir yere geçme durumum var nereye gideceğimi bilmiyorum, aşk hayatım yok, dışarı da bi kahve içeceğim arkadaşım kalmadı, aile evinden ayrılıp kendi düzenimi kurmam lazım ona bile gücüm kalmadı, bana ne tavsiye edersiniz? Kendimi çok yalnız hissetmiyorum yalnızım cünkü hissetmeme gerek yok, böyle dönemler gerçiren oldu mu ?

Herkese dönem dönem olur böyle şeyler. Ama uzun sürmemesi için çabalayın. Kitap okuyun, dizi izleyin, kendinizi mutlu edin. Yavaş yavaş atlatırsınız.

Hayatımın en saçma sapan dönemine girdim aile hayatım yerlerde, iş hayatım başka bir yere geçme durumum var nereye gideceğimi bilmiyorum, aşk hayatım yok, dışarı da bi kahve içeceğim arkadaşım kalmadı, aile evinden ayrılıp kendi düzenimi kurmam lazım ona bile gücüm kalmadı, bana ne tavsiye edersiniz? Kendimi çok yalnız hissetmiyorum yalnızım cünkü hissetmeme gerek yok, böyle dönemler gerçiren oldu mu ?
Evliyim 1 cocuk,evde suan 2 issisiz🙆Soyleyeceklerim bukadar😄

Ne oneririm biliyomusn paran varsa usenme. Hemen evini tut zaten guzel hayatin devami gelir. Suan oyle bir imkanim olsa ne kahve icecek arkadas ararim ne dusunecek zaman. Hemen harekete gecer bir ev tutarim yerleserism ailemden koparim. Guzel evimde camin onunde huzurla kahvemi icerim. Mesela benim oyle bir sansim yok. Param var ama huzurum yok. Pesimden asla ayrilmayacak bir ailem ayagimin k.cimn dibinden asla ayrilmayacak bir esim var. Kacamiyorum bir yere.tek bile kalamiyorum.bir odada bile dibimde bitiyolar

Bazen her sey ust uste gelir hepimizin hayatinda boyle donemler olmustur. Bu bir donem gececek diye dusun. Umarim bir an once ferahlarsin. 🙏

bu devirde yalniz eve cikmak maddi olarak cok zor. Aile evinde sartlari iyilestirin derim

Ay ben seni yorumlarından biliyorum hep sen nasıl yalnızsın ya tam kahve içip gıybet yapılmalık kızsın halbuki 😁😁 yakın olsak görüşürdüm valla

Ay ben seni yorumlarından biliyorum hep sen nasıl yalnızsın ya tam kahve içip gıybet yapılmalık kızsın halbuki 😁😁 yakın olsak görüşürdüm valla

Yiaa çok tatlı bir mesaj 😍 evet ya nickimin plakasındaki yerdeyim burdaysan görüşelim, Suan heralde sade sati dönemine girdim, düzelicez inşallah 🚬

Yiaa çok tatlı bir mesaj 😍 evet ya nickimin plakasındaki yerdeyim burdaysan görüşelim, Suan heralde sade sati dönemine girdim, düzelicez inşallah 🚬
Uzağız malesef 🥹🥹 ben ege’deyim
Valla ben de depresyondayım bugün psikoloğa başladım gerçi akut dedi şükür 🤣 ilk seans bile çok iyi geldi aslında tavsiye ederim hedefler koydum kendime ödevler vs verdi bir de kişisel gelişime yöneldim 3-33 tekniğini yapıyorum suan dileklerime yönelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X