elektrik arızası

morkity-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2021
1.048
1.232
28
kızlar merhaba. herkesin geçmiş bayramını kutluyorum. benim bir sorunum var. geçen cuma günü ana hatta meydana gelen kaçaktan dolayı evimizdeki hemen hemen bütün lambalar patladı. şarj aletleri patladı, en önemlisi kombimizin anakartı yandı ve geçen ay hediye gelen kahve makinem yandı... tedaşı aradık hemen müdahale ettiler ama korku filmi gibi bir geceydi. öğrendik ki tedaş arıza kaynaklı ürünlerin onarımını karşılıyormuş. kombi için teknik servis çağıracağız bayram tatili nedeniyle bugüne kaldı. tamam kombiyi halledeceğiz ama kahve makinem yandı ve karaca marka burada servisi yok. hediye olduğu için faturası da yok. ve tamirlik bir şey mi emin değilim çünkü baya baya patladı gözümün önünde. hadi ampülleri şarj aletlerini takmıyorum ufak şeyler ama kombi ile kahve makineme çok üzüldüm yaa. başına böyle bir şey gelen var mı ben şimdi kahve makinesi için normal bi elektrikçi mi çağırayım? eşim tedaşa gidecek bugün ama ben burdaki tecrübelerden de fikir almak istedim başına böyle bir şey gelmiş olanlar varsa nasıl yol izlediniz?

Evet tüm zararınızı karşılıyorlar. Eşimin ıfisin olduğu binada benzer arıza yaşandı. Tüm kombiler, TV Lee falan hep yandı binada. Kimi ürünlerin kendi servisine, kimi de herhangi bir elektirikçiye yaptırdı ürünlerini. Hepsini de karşıladı elektirik işletmesi. İlla ürüne ait servis olması gerekmiyor yani ama önemli olan fatura kesmesi. Faturanıza başvurursunuz, hallediliyor.

Evet tüm zararınızı karşılıyorlar. Eşimin ıfisin olduğu binada benzer arıza yaşandı. Tüm kombiler, TV Lee falan hep yandı binada. Kimi ürünlerin kendi servisine, kimi de herhangi bir elektirikçiye yaptırdı ürünlerini. Hepsini de karşıladı elektirik işletmesi. İlla ürüne ait servis olması gerekmiyor yani ama önemli olan fatura kesmesi. Faturanıza başvurursunuz, hallediliyor.
ayy çok sevindim yaa çok teşekkür ederim cevabınız içiiiinnnnn :) :KK36:

X