Elektrikli Süpürgeler Elektrikli süpürge tavsiyesi arnica,bosch,philips maraton?

karamelli_turta

Nirvana
Pro Üye
21 Temmuz 2008
17.327
54.071
Selâm kızlar.
Konum buraya uymuyor sanirim ama elektrikli toz torbasiz makine almak istiyorum ama hangi marka model.
Kullanip memnun kaldığınız supurgeler hangileri?
Cok kafam karıştı arnica rose fiyati cok uygun.
Philips maraton istiyordum ama hortumu zamanla çatlayıp kiriliyormus.
Bosch beğendim aslinda, sonu 64 olan modeli.

Çeyizim için philips marathon 9934 aldım. Evde deneme amaçlı bir iki dk çalıştırdım ve çıkan toza inanamadık. Tertemiz sandığımız halıdan inanılmaz bir toz çıktı. Yani düşünebilirsiniz derim ben çok mutluyum aldığım için :)

Bosch un kutulu ve torbali kullanimda bsg bilmem kac . 2400 watt. olani var bende .
Cekis gücü filan super .Ama kutusunu hic kullanmadim .Çünkü kardesimin de aynisi kutu kullandıgi icin motoru yandı .
Garanti kapsamina almadilar .
Marathonu herkes begeniyor .
Su kovasi takilanlar disari toz vermiyor.Bende ihlasin ki var .Ama suyu doldur bosalt zor geldi .
Kovası disarda varsa kolaysa onlar saglıkli da zahmetli biraz .

Ben 3 yıldır maraton kullanıyorum.
Allahıma şükür çok memnunum.
Beyaz eşya-elektrikli aletler kişinin şansınadır derler ama
Ben yine de philips'in motor kalitesine güvenirim.

Philipsten aldığim herseyden memnunum .En son kazanli ütu aldim .Cok utü yaparim yok boyle kolaylik .Kac yil ne cekmisim.Utüyü disari verdim evde yaptirdim yine begenemedik bana kaldi .Ama simdi dert degil .Hic birikmis utum olmaz .

Toz torbasız makine kullandım rezaletti. Bir sürü de para verdim. Hiç kullanışlı değil. Toz kutusunu temizlemek hiç hijyenik değil ve çok zahmetli. Kullanmadığım marka kalmadı şu Yaşa kadar. Miele derim, başka bişey demem..

Ben Rowenta Silence Force kullanıyorum,3 sene olmuştur alalı çok memnunum.
Benim için sesi çok olmamalıydı zira arnicanın sulu süpürgesi vardı evimde,emiş gücü muhteşemdi ama temizliği zordu ve sesi aşırı yüksekti bu sebeple kullanamadım. Kızımda sesten rahatsız olan hatta korkan bir bebekti,Rowenta bu açıdan gayet uygundu benim için.
Gayet kullanişlı,iyi çeken bir makine memnunum çok.

Selâm kızlar.
Konum buraya uymuyor sanirim ama elektrikli toz torbasiz makine almak istiyorum ama hangi marka model.
Kullanip memnun kaldığınız supurgeler hangileri?
Cok kafam karıştı arnica rose fiyati cok uygun.
Philips maraton istiyordum ama hortumu zamanla çatlayıp kiriliyormus.
Bosch beğendim aslinda, sonu 64 olan modeli.
Rainbow süpürge ...
Gerçi ben ona süpürge desem hakaret olur da neyse :)
17 yıldır kullanıyorum
bir kez motor değişimi 3 kez bakım yaptırdım .
İnanılmaz bir şey ...

Daha önce samsung, fantom vs envai çeşit süpürgeden sonra Philips maraton fc9929 tüm beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Bozulsa yine aynısını alırım

Ben dyson kullanıyorum ama dyson almasaydım kesinlikle philips maraton alırdım. Anneme maraton aldık kaç yıldır kullanıyor gayet iyi hiç bir sıkıntı yaşamadı.

Ben dyson kullanıyorum. Ama kullanmasaydım Arnica Tesla Premium alırdım. Annem kullanıyor, hem çok sessiz hem de evde kedi olmasına rağmen her yeri tertemiz yapıyor.

Ben Rowenta Silence Force kullanıyorum,3 sene olmuştur alalı çok memnunum.
Benim için sesi çok olmamalıydı zira arnicanın sulu süpürgesi vardı evimde,emiş gücü muhteşemdi ama temizliği zordu ve sesi aşırı yüksekti bu sebeple kullanamadım. Kızımda sesten rahatsız olan hatta korkan bir bebekti,Rowenta bu açıdan gayet uygundu benim için.
Gayet kullanişlı,iyi çeken bir makine memnunum çok.
Ağırlığı nasıl acaba?

Toz torbasız makine kullandım rezaletti. Bir sürü de para verdim. Hiç kullanışlı değil. Toz kutusunu temizlemek hiç hijyenik değil ve çok zahmetli. Kullanmadığım marka kalmadı şu Yaşa kadar. Miele derim, başka bişey demem..

Bende miele kullanıyorum ama torbasiz olanini.
Temizlemesi bence zahmetli degil. Torba gecirip balkonda bosaltiyorum- sonrada ilik suyla calkaliyorum...hemen kuruyor (yarim saat icinde) geri takiyorum.

X