Şampuan ve Saç Kremleri ELİDOR bit yapar mı ?

Bademli Cikolata

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
848
306
Kızlar ben şampuanımı değiştirdim.Blendax'tan Elidor'a geçtim.Eve geldiğimde babaannem çok bilmiş ya bana Elidor bit yapar dedi. ohaoldumsmile İnanmadım tabi ki ben.3 sefer oldu yıkıyorum.Bit falan yok.Ama her yıkadığımda babaannemin o sözü aklıma geliyor kaşınıyorum.Böyle bir şikayeti olan var mı acaba? Saçmalık bence ama içime kurt düştü. bilmiyorumkismile

sorsaydın babaannene onda bit mi yapmışsempatiksalakcinni

ben de 3senedir elidor kullanıyorum ama bitsizimsempatiksalakcinni

Bu zamanda hiçbir şampuan bit yapmaz ama elidor benim saçlarımı çok yapıştırdı,geçen gün normal saçlar için olanını kullandım söndü saçlarım resmen..

Napıyım ayol psikolojik olarak çok etkilendim şampuan süper zemuszemus babaannem de hayatında hacışakirden başka bişiy kullanmış mı acep kaydirigubbakcemile3 nirden bilıyı bit yaptığını çatlak kadın kaydirigubbakcemile3

Kızlar ben şampuanımı değiştirdim.Blendax'tan Elidor'a geçtim.Eve geldiğimde babaannem çok bilmiş ya bana Elidor bit yapar dedi. ohaoldumsmile İnanmadım tabi ki ben.3 sefer oldu yıkıyorum.Bit falan yok.Ama her yıkadığımda babaannemin o sözü aklıma geliyor kaşınıyorum.Böyle bir şikayeti olan var mı acaba? Saçmalık bence ama içime kurt düştü. bilmiyorumkismile

arkadaşım mantıklı düşün bir.elidorun içinde bit yumurtaları mı varda kullanınca yapsın. olacak şey mi..:nazar:

akşam akşam tebessüm ettirdi bu başlık bana...öyle şey olur mu nerde görülmüş kimyasal içerikli
bir şampuanın bit yapma ihtimali...o sadece seni etkilemiş kaşıntın ondan huylanmışsın.

şampuanın içindede 30-40 tane kimyasal madde var. ölür kalır hayvancıklar. ayrıntısına kadar sorsaydın ya neden öyle demiş.

Kesinlikle şuan hayatımda ilk defa biti tanıdım elidor sayesinde 3kızım ve ben 1ay önce elidor doğanın enerjisi serisi ilk kutu bittibden sonra aşırı kaşıntı oldu ve bugün kızımın saçında bit gördük eczaneden paranit siprey aldık saatlerdir yıkayıp bir tarağıyla tarıyoruz bunu hafta boyunca yapmamız gerekiyor

Saçmalamayın ya, çocuğum yağa bulaştı demiyosunuz da
İnanıp inanmamak serbest ben ilk defa şampuanın bit yaptığını gördüm pembe elidor kullanıp kaşıntı yaptığını bilmeyen yoktur ama mor ekstra yağlı şampuan hem kaşıntı ve bitlenme yaptı bidaha kullanmam ve şampuanımızı deyiştirdik 1hafta içinde yoğun çabayla bit ve sirkelerden kurtulduk 3kızım ve ben aynı şekilde mağdur olduk

X