Elidorun yeni hacim spreyi saçıma yapıştı!! Aman uzak durun!!

electra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
55
6
Kızlar!!! Elidorun yeni hacim spreyini kullandım ilk kullandıgım andan itibaren 10 gündür yıkamamışımda yağlanmış görünümü oluşturdu. yıkayınca geçer diye düşündüm geçmedi. bi kaç kere şampuanlayınca geçer dedim yine geçmedi. kuaför defalarca işlem yaptı hala saçımda yapış yapış duruyor!!! siz siz olun uzak durun. elidor yine yapmış yapacağını bravo!!! :SSSS

birsent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2011
47
0
Ahh canım yaa bende bugün almayı planlıyordum. Saçlarım ince ve düz hacimli görünmesi için istiyordum. Senin yaşadığın talihsizlikten sonra asla almam. Bilgilendirdiğin için çok teşekkürler:KK9:

sedna03

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2008
1.824
32
kızlar hacimlendirici sprey mi bahsettiğiniz bende dün bir heves aldım marketteki kız sattı öve öve bitiremedi :KK43:( napıcam ya başka kullanan var mı acaba :KK43:

FridaB

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
602
391
ya kızlar ben kafayı yemek uzereyim bu aksam tam 4 kere sacımı yıkadım deli olucam cıkmıyor yapıs yapıs saclarım oturdum agladım resmen bunun bi cözümü yok mu?*

lar

mutluluk cikmazi
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
485
0
benim de öyle olmuştu..birkere kullandım ve attım çöpe sakın almayın :KK47:

FridaB

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2012
602
391
Arkadaslar an itibariyle bu lanet spreyden kurtulma yolunu buldum ve saclarım su anda ipek gibi oldu. Önce bi kaba sirkeyi boşalttım sonra sacımda yaglı görunen bu spreyin yapıştıgı yerlere pamukla güzelce surdum bu ince dişli bit taraklarıyla bi güzel yedirdim sonra topladım saclarımı 40 dk kadar bekledim.Sonra komilinin zeytinyaglı sac kremi ile --tuhaf gelmesin gercekten ilk saç kremini surdum ve bu arındırdı saçımı --saçlarımı sıcak suda duruladım bi yandan kremliyken saçlarımı yine o tarakla taradım sonrada yine komilinin zeytinyaglı sampuanı ile bu sefer iyice yıkadım tarayarak sonra durulayıp kuruttum arındı bu lanet seyden sacım cok mutluyummmmmmm

electra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
55
6
kızlar! inanamıyorum bi tek benim talihsizliğim sanmıştım!! bunlar baya baya uyduruk ürün satıyorlar!
allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.
ben ürünü iade ettim başka ürün yolladılar yollamayın dememe rağmen onları da çöpe attım elidorun hiç birşeyini kullanmam.
ürünü analiz etmişler bişi çıkmamış güya.
kendi kafalarına boca etsinler madem!!!

electra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2009
55
6
bu arada ürün benim kafamdan baya geç çıktı kaç kere yıkadım kaç maske yaptım hatırlamıyorum ama çıktı şükür..

AURA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2012
212
1
elidorun hiçbir ürününü kullanmıyorum...saç kremini kullanayım dedim bir ara boguluyordum banyoda nefesim tıkandı sanki...

kullanmamaya da devam edecegim bunları duydukça...:KK19:

titeem

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2012
1
0
Arkadaslar an itibariyle bu lanet spreyden kurtulma yolunu buldum ve saclarım su anda ipek gibi oldu. Önce bi kaba sirkeyi boşalttım sonra sacımda yaglı görunen bu spreyin yapıştıgı yerlere pamukla güzelce surdum bu ince dişli bit taraklarıyla bi güzel yedirdim sonra topladım saclarımı 40 dk kadar bekledim.Sonra komilinin zeytinyaglı sac kremi ile --tuhaf gelmesin gercekten ilk saç kremini surdum ve bu arındırdı saçımı --saçlarımı sıcak suda duruladım bi yandan kremliyken saçlarımı yine o tarakla taradım sonrada yine komilinin zeytinyaglı sampuanı ile bu sefer iyice yıkadım tarayarak sonra durulayıp kuruttum arındı bu lanet seyden sacım cok mutluyummmmmmm

kızlar merhaba !

yukarda begümün tavsiye ettiğini yaptım ancak saçım hala kazım gibi .. farklı bi şekilde sonuca ulaşan var mı yaa :KK43:( elidoru defalarca aradım saçma sapan hiç biyere varmayan konuşmalar hep .. yıkamaktan saçlarım yıprandı .. ay yardım edin ! :KK43:(