Elim ayağım titriyor

yildiz54

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2019
322
211
Merhaba hanımlar. Yine başımdan eksik olmayan bir musibetten bahsedeceğim. Biraz önce aylar önce yedekte dursun diye açmış olduğum gmail hesabım çalınmış. Mart veya Nisan ayında açmıştım ve sonrasında bir iki defa girip bir daha hiç girmedim. Ama şimdi baktım ki şifre yanlış diyor. Şifremi unuttum yapıyorum kurtarıcı e postası diyor ama kurtarıcı e postasının benle alakası yok asi****@gmail.com yazıyor. Başka seçenek deniyorum kendi gmail hesabimi deniyorum yine olmuyor. Telefon numarası da çıkmıyor kurtarmak için. Ne yapacağımı şaşırdım bu gmail hesabiyla bir şey yapmazlar demi ? Çok korkuyorum. Açtığimdan beri de hiçbir siteye girmedim o gmaille . Nasıl kurtarabilirim o hesabı bilen yazsın Allah için.

aktif kullandiginiz kart ekstrelerinizin sosyal medya hesaplarinizin bildirimi gitmiyorsa bisey olmaz heralde.

Hiç kullanmadıysanız ne yapabilirler ki? Hiçbir sosyal medya hesabına vb bağlı değilse. Numaranızı da girmemişsiniz. Sadece adınız soyadınız kimin ne işine yarayacak

Hiç kullanmadıysanız ne yapabilirler ki? Hiçbir sosyal medya hesabına vb bağlı değilse. Numaranızı da girmemişsiniz. Sadece adınız soyadınız kimin ne işine yarayacak
Bir fake hesap vardı onu aktif kullanmıyordum zaten öylece duruyordu o hesapla bile hiçbir yere bağlanmadim Internet sitesi olsun başka bir yer olsun olmadı yani

bişey olmaz ozaman.
Yalnız benim telefon numaram vardı hesap çalındığında kod gelmesi gerekmez miydi ? Bana gelmedi hiçbir zaman şimdi şifre yenileme yapıyorum normalde telefon numarasına kod gider. Bunda o seçenek bile çıkmadı sadece kurtarma e postası bir de ilkokul öğretmeni ismiyle eski şifreniz neydi gibi sorular geldi

Bir fake hesap vardı onu aktif kullanmıyordum zaten öylece duruyordu o hesapla bile hiçbir yere bağlanmadim Internet sitesi olsun başka bir yer olsun olmadı yani
Fake hesapta da hiçbir bilginiz yok. Hiçbir yere de bağlı değilse. Bana imkansız gibi geldi

Fake hesapta da hiçbir bilginiz yok. Hiçbir yere de bağlı değilse. Bana imkansız gibi geldi
İnşallah yaa ama çok saçma bir durum çalınma esnasında bile bana sms le mesaj gelmesi gerekiyordu. Anlamadım gitti bir de korku sardı acaba bişey yaparlar mı vs. Diye

Bende bilmiyorum işte çalınmış sonuçta 😅 ama bişey yapılır mı diye korktum
Yani gmail sonuçta telefon numarasıyla açılıyor ondan başka kişisel bilgim yok çalan kişi de telefon numarasını silmiş olmalı ki şifremi unuttum diyince telefon seçeneği gelmiyo

Yalnız benim telefon numaram vardı hesap çalındığında kod gelmesi gerekmez miydi ? Bana gelmedi hiçbir zaman şimdi şifre yenileme yapıyorum normalde telefon numarasına kod gider. Bunda o seçenek bile çıkmadı sadece kurtarma e postası bir de ilkokul öğretmeni ismiyle eski şifreniz neydi gibi sorular geldi
seçenek sunuyor bildigim kadariyla g mail telefonami diger g mailemi gonderelim kodu diyerek ama boyle hackleme olaylarin da nasil yapiliyor bu olay bilemiyorum.

seçenek sunuyor bildigim kadariyla g mail telefonami diger g mailemi gonderelim kodu diyerek ama boyle hackleme olaylarin da nasil yapiliyor bu olay bilemiyorum.
Anladım. O kadarını bilmiyorum tabiki nasıl oldu onu bile anlamadım zaten. Yani şu an tek korkum bişey yapmamaları

Sizin gmail hesabinizi kim calip da napsin peki hic bu detayi dusundunuz mu? Ucretsiz alinabilen bir sey neticede.

Korkmayın ama her konuda böyle evhamlıysanız bir psikiyatriste görünün bence. Ben de aynı sizin gibiyim. İnsanı çok yoruyor :KK43:

Sizin gmail hesabinizi kim calip da napsin peki hic bu detayi dusundunuz mu? Ucretsiz alinabilen bir sey neticede.
Ben de laptop'ın kamerasini bantliyorum gozetlenirim diye ama dogru beni kim niye gozetlesin mantiken.

Su an iyi bir bakis acisi kazandim :olamaz:

X