Gebeliğe Hazırlık Ella hapı attım 2. Gün kanama geldi ne demek bu??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Buselordsss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
1
0
22
Arkadaşlar lütfen sadece sürtünme yolu ile üstüme boşaldı ben içime girdi düşüncesi ile (ella) hapı attım kendimi riske atmamak için 1. Gün gayet iyiydim sadece bacağımda ağrı oldu o kadar diğer belirtisi hiç olmadı 2. Gün ise baktığım zaman damla damla hafif kırmızılık ile kanama oldu bu hamile miyim demek yoksa bu hapının belirtisi mi bu kanama ne kadar sürer ve regl gelmesine max 10 gün falan var bu hap yüzünden mi regl erken oldu hangisi sizce söyleyebilir misiniz lütfen çok ihtiyacım var kendimi deliricek gibi hissediyorum

Gebe kalmak o kadar kolay değil. İlaç yüzünden olduğunu düşünüyorum. Regl görmüşsünüz birşey olmaz. Gebelik den korkuyorsan o işlere bulaşmamanı öneririm. Seven erkek sevdiğine dokunmaz.. Cinsel dürtüsü için sevgililik olmaz.

Arkadaşlar lütfen sadece sürtünme yolu ile üstüme boşaldı ben içime girdi düşüncesi ile (ella) hapı attım kendimi riske atmamak için 1. Gün gayet iyiydim sadece bacağımda ağrı oldu o kadar diğer belirtisi hiç olmadı 2. Gün ise baktığım zaman damla damla hafif kırmızılık ile kanama oldu bu hamile miyim demek yoksa bu hapının belirtisi mi bu kanama ne kadar sürer ve regl gelmesine max 10 gün falan var bu hap yüzünden mi regl erken oldu hangisi sizce söyleyebilir misiniz lütfen çok ihtiyacım var kendimi deliricek gibi hissediyorum
Hap öyle atılmaz yalnız. Hap atıyorsanız da o ella olmaz.
Ertesi gün hapı adet düzensizliği yapabilir. Yani adetiniz erken de gelebilir geç de. Ara kanama gibi de olabilir.
Çok kullanımda işe yarayıcılığı kaybolur. Bunu bilin de bir dahaki sefere kullanmanız gerçekten ihtiyacınız olduğunda olsun.
Ayrıca sürtündüğünüze göre bu kişiyle aynı evde yaşamıyorsunuzdur.
Virüs var ortalıkta gezinmeyin lütfen.
Ve korunun ve korunun...

ilişkiden 2 gün sonra hamile olduguna dair bi belirti olup olmadıgıyla alakalı dünya sağlık örgütünün bile bilimsel bi açıklaması yoktur heralde :KK70:

X