Ella hapı içtim adetim zamanında oluyor ama eskisinden az ve leke şeklinde oluyorum.

besteyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
6
1
26
Merhaba arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum. Nişanlımla sürtünerek bi ilişkiye girdik. Altımda sadece tayt vardı içimde iç çamaşırı yoktu. Nişanlımda hiç birşey yoktu vajinama sürtünerek boşaldı. Ama taytıma bizde bu ilişkiden 4 saat sonra ella hap aldık, içtim. İlişkiye girmeden önce 17 sinde olmuştum adetimi. Ellayı içtikten sonra 20 sinde oldum ana sadece 1 gün sürdü hep kahverengi pembe geldi. Korktum. Neyse şimdi yine 20 sinde karın agrımla beraber adet olur gibi oldum ama yine pembe kahverengi akıntıyla oluyorum çözülmüyo bi türlü. Sizce hamile miyim ?

Bende böyle bi durum yaşadım elladan sora ara lekelenmeler oldu ama sonunda zamanı gelince hasta oldum ve rahatladım . Bence sen sökülemiyorsun sitres yapma yeter

Taytın üstünden nasıl hamile kalabilirsiniz ya azıcık mantık :işsiz:

Bende böyle bi durum yaşadım elladan sora ara lekelenmeler oldu ama sonunda zamanı gelince hasta oldum ve rahatladım . Bence sen sökülemiyorsun sitres yapma yeter
Bn 15 gun once bi iliski yasadim ertesi gunu hapi kulandim iliskiden 4 gun sonra bnde test yaptim ama bise çıkmadı adet oldum olmadim biliyorum yani iki gun kanamam oldu karnima ara sira kiramplar giriyor bnim adetim normade 6 gün surerdi ama surmedi sizce hamilemiyim yarin test yapsam kesin bi sonuc cikarmi yardimci olun lutf

Bn ayin ikisinde iliski yasadim adetime 10 gun vardi be adet gunumde kanamam geldi iki gün sürdü normalde uzun surerdi iliskimden 4 gun sonra ertesi gunu hapı kulandim sizce bu normal mi bazen karnima kıramp giriyor

X