<< Ellerim Titriyor >>

inşallah tüp bebeğin tutar canım
hayırlı sonuçları alırsın inşallah yarın

eslemcim benide duygulandırdın valla.Dualarım seninle...Bebek özleminin nasıl bir şey olduğunu ben de yeni yeni idrak etmeye başladım.Biz de 6 aydır korunmuyoz ama hala bişey yok.Daha çok yeni farkındayım ama insan korunurken şöyle düşünüyor:Korunmayı bırakır bırakmaz çocuğumuz olur heralde..Ama öyle olmuyormuş işte.Her ay regl olmayayım diye bekliyorum ama oluyo işte.Geçen ay reglim gecikmişti.Eşimi bir görseniz karnımı falan sevmeye başladı.Sevindi..Ama çok kötü oldum regl olunca..Artık darısı tüm isteyenlerin başına diyelim.Allah herkesin gönlüne göre versin.

sabretmek zor belki ama yapacak başka bişey yok dimi
Rabbim sana ve bekleyen tüm arkadaşlarıma en kısa zamanda nasip etsin inşallah
duaların için teşekkür ederim canım sağol

eslemm arkadaşımm çok sevindim senin adına.. beni hatırlarsın belki eski topikten ( erken hamilelik belirtileri) ben uzun zamandır yazmıyorum çünkü belirti takip etmekten bu ay oldumu demekten yoruldum artık....:KK43: ama sürekli okumaya çalışıyorum ve seni görünce dayanamadım çok mutlu oldum ve yeni hamileleri gördükçede mutlu oluyorum...hele hele uzun zamandır hasret çeken senin gibi arkadaşlarımmı görünce çok seviniyorum ve umutlanıyorum açıkçası. çok çok ama çok tebrik ederim allah tamamına erdirsin arkadaşım.. kendine ve bebeğine dikkat et..

canım benim hoşgeldin sayfama
evet baya uzun oldu görüşmeyeli
bir dönemdi esti geçti belirti takıntısı
elhamdülillah takıntılarımı ve stresimi üzerimden atınca Rabbim nasip ettin bana
duam siler için , en kısa zmanada bu haberi sizlerde verinde mutluluk gözyaşlarınız yanaklarınızdan kalbinize süzülsün
güzel dilek ve temennin için teşekkür ederim
en kısa zamanda darısı sizlere inşallah
selam ve dua ile..

eslem selamm

profiline yazmıstım az once sonra hamile duyurularına bakayım dedim gercekten hamilesinn super ya. soyledigine gore gçeen persembe dr a gitmissin haftaya gel demis kese gorunmemis kuçuk tabi henuz bgun gittinmi gordunmu.
yazılarını bende okuyordum aynı topikte çok kez yazıstık hatırlıyorum çok sevindim allah tamamına erdirsin inanılmaz birsevinç yasıyor olmalısın ilk birkaçhafta benimde ayaklarım yere inmemisti.

eslem selamm

profiline yazmıstım az once sonra hamile duyurularına bakayım dedim gercekten hamilesinn super ya. soyledigine gore gçeen persembe dr a gitmissin haftaya gel demis kese gorunmemis kuçuk tabi henuz bgun gittinmi gordunmu.
yazılarını bende okuyordum aynı topikte çok kez yazıstık hatırlıyorum çok sevindim allah tamamına erdirsin inanılmaz birsevinç yasıyor olmalısın ilk birkaçhafta benimde ayaklarım yere inmemisti.

sorma yaa meleğimle alakalı birşeyleri öğrendikçe ayaklarım hepten basmıyor yere
bugün gittim canlarım doktora
ELHAMDÜLİLLAH keseyi gördük, doktorum bile acayip sevindi
dış gebelik değil çok şükür dedi ve banada gösterdi 110 mm boyutunda kesemiz
15 gün sonra gel kalp atışlarını dinleriz inşallah dedi
darısı kalp atışlarına artık
doktor 5 haftalık dedi, dün kan tahlili verdim tekrar, ordan çıkan değerden net olarak kaç haftalık olduğu belli olur inşallah
işte böyle canlarım
Rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin
hergün dualarımdasınız

gozun aydınn olsunn çok sevindim yaa
iki sene den sonra falan oldu dim senin oyle hatırlıyorum. asılama tup bebek vs arastırıyordun diye hatırlıyorum yanlısım yoksa.
boyle umudu kesmisken gelmesi inanılmaz birsey bende tup falan dusunecektim bahara.
kalp atısınıda duyarsınız insalah allah tamamına erdirsin tekrar

eslemcim çok sevindim canımm, allah kucağını almayı nasib etsinn bize de dua et olurmuu... çok yorgunuz... :KK43:

Tebrik ederim hayırlı olsun sağlıklı bir gebelik geçirmeniz ve bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağını(mı)za almanız dileğiyle

eslem cım cok ama cok tebrık ederım canım Allah cok saglıklı bır hamılelık gecırmeyı ve bebegını sag salım kucagına almayı nasıp etsın darısıda bız ısteyen ve bekleyenlere olsun Amın.....

KIZLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GÜZEL TEMENNİ VE DUALARINIZ İÇİN
inanın sizlerin yanımda olduğunuzu ve bu güzel dualarınızı okudukça
yanlız olmadığımı, sevincimi üzüntümü ve tedirginliğimi benimle paylaşan güzel yürekli arkadaşlarımın olması beni inanılmaz mutlu ediyor
hiçbir zaman dualarım tekil değildi, hep çoğuldu
bundan öncede sonrada hep dualarımdaydınız, dualarımdasınız
"birgün bende sevincekmiyim, meleğim gelirmi" diye sabırsızlıkla bekleyen güzel anne aday adaylarına
Mevlam en kısa zamanda, hiç ummadığınız bir anda nasip etsin bebeğinizin yolda oluşu haberini
ben gibi çiçeği burnunda anne adayları inşallah kalp atışlarını duyar 12 haftalık sıkı ama zorlu maratonu sağ salim geçirebilmeyi
ve tüm hamile anne adaylarıyla beraber sağlıklı ve kolay bir doğum yapıp
meleklerimizi kucağımıza alıp , kulağına ninniler fısıldarken cennet kokusunu koklamayı nasip etsin Yüce Rabbim

selam ve dua ile...

allah sorunsuz bir hamilelik, kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebek nasip etsin eslem...

AMİİİN AMİİİİN canım hepimize inşallah
sabırsızlıkla bekleyen arkadaşlarıma da nasip etsin inşallah

bende hamileyim arkadaşlar.8 yıl sonra rabbim banada nasip etti.allah olmayan herkese versin inşallah

hayirli olsun....problem neydi,dogal yollami tup bebekmi? rabbim sag salim kucaginiza almayida nasip eder insallah.bizlerede dua et lutfen..bende yaklasik 11 aylik evliyim ama bebegim olmadi...umarim daha fazla bekletmez..okadar cok istiyorumki anlatamam.rabbim hayirlisini sagliklisini nasip etsin insallah..

X