<< Ellerim Titriyor >>

ay inşallah hamişsiiiinnnnnnnnnnndiiirrrr.canım adet öncesi olsa boşuna ümitlenme derdim çünkü benim reglime 2 gün kala çift çizgi çıkmıştı hemde koyu ama regl oldummmm ama senin bugünmüş o yüzden bol bol ümitlen arkadaşımmm içinden gelen o coşkulu duygular ve gözyaşlarıyla bol bol et duanı .Allahım ellerini boş bırakmaz inşallahhhhhhh.

canım hayırlı oılsun ayyyyyyyy cok sabırsızlandım senin nasıl istedigini forumlardan takip ediyordum incir kürücü seni inş.. allahım bu sabrının mükafatını vericek darısı bizim basımıza inş......hayırlı haberlerle gel canımcım

eslemcım cok sevındım ıns 1.5 saat sonra tereddutlerın gercege donusur canım uzun zmandır bekledıgını bılıyorum
Mevla ol demeyyınce olmuyor senın ıcınde 'ol' vaktıdır ınsallah

selam arkadaşlar
şuan hem ağlıyorum hemde yazıyorum, karmakarışık bir duyguyla
ellerim titreyerek yazıyorum
gördüğüm şey doğru mu bilemicem
şimdiye kadar hiç silik dahi olsa 2, çizgi çıkmamıştı
ama içimden hep bir his
"bu ay oldu, bu ay Rabbim o müjdeyi vericek "dedi
belki hacılardan aldığım dua, belkide çektiğim tesbihatlar vesile oldu.
çok kırmızı olmamakla beraber silik bi çizgi çıktı, ve bugün adet günüm olmasına rağmen adet olmadım
sabah ateşimi ölçtüm, hiç beklemediğim bi değer çıktı.
birazdan kan vermeye gidicem, dualarınıza benide katın olur mu?
şimdiki mutluluğum daim olsun.

canim cok sevindim senin adina insallah kandada degerin umdugun gibi cikar...

oy oy oy canım benim Şeniz
oh sende yırttın paçayı desene :roflol:
inşallah değerlerde güzel çıkar :nazar:
Allah kucağına almayı ve eşinle bir ömür bebeğinizi öpüp koklamayı nasip etsin:Saruboceq:

canım beniimm..gözün aydın inşallah hayırlı haberlerini alırız..rabbim yar ve yardımcın olsun canım..

kızlar ağlamaktan klavyedeki harfleri göremiyorum

şimdi aradım hayırlı olsun gebesiniz dedi

güzel allahım bekleyen tüm arkadaşlarıma canlarıma ve üyelerimize bu güzel haberi alıp benim gibi sulu sulu buraya müjdeyi yazmayı nasip etsin

dualarınız için çok ama çoook teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin

CANIM DIPTIS siz çekin halayı bu güzel haberi bekleyen o kadar çok insan varki
ben en iyisi akşam haberlerine yetişeyim de
canlı canlı duyurayım tüm tanıdıklara
telefon açmaya kalksam fatura kabarcak

Tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin....

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

hadi halaya kızlar ben kendimde heycandan halay çekemedim nasip eselem deymiş canım gözün aydın allah kucagına almayı nasip etsin inan annem bende yemek hazırlarken kaçamkla girdim sonucu ögrenmek için çok sevindim yaaaaa :teytey: :teytey: :teytey:

eslemcim canım hadi gözün aydın allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başına inşallah bizlerede dua etmeyi unutma........

canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin dualarım sizinle gözün aydın sağlıkla kucağına da alırsın inş

DUALARIM SİZLERLE CANLARIM

başakcım canım ilgin alakan için çok teşekkür ediyorum
pazartesi günü doktora gidince öğreniriz artık kese varmı, kaç haftalık v.s
Rabbim cümlemizinkini tamamına erdirsin, sağlıklı hayırlı etsin

bekleyen canlarımdan da en kısa zamanda bu haberi almayı nasip etsin

canım allah analı babalı buyutsun tum isteyenlere nasip etsın tebrıkler bende yenı yıla girmeden ögrendım hamıle oldugumu allah bebeklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın

kızlar ağlamaktan klavyedeki harfleri göremiyorum

şimdi aradım hayırlı olsun gebesiniz dedi

güzel allahım bekleyen tüm arkadaşlarıma canlarıma ve üyelerimize bu güzel haberi alıp benim gibi sulu sulu buraya müjdeyi yazmayı nasip etsin

dualarınız için çok ama çoook teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin

canım çok sevindim yüce Rabbim sağlıklı rahat bir hamilelik dönemi geçirmeni nasip etsin sağlıklada kucağına al,hep güzel haberlerini duymak dileğiyle tekrar tebrik ederimhihoyyyt sonuca bakayım diye açtım ama içeme şuan pozitif haberini aldığın ve ağladın hissi doğmuştu yanılmamışımkaydirigubbakcemile5:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canım Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder inşallah:))

amiiin amiin inşallah
hepimize kucağımıza sağ slaim almayı nasip etsin

X