<< Ellerim Titriyor >>

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin ne güzel anlatmışsın yaşadıklarını rabbim bizlerede nasip eder inşallah burdan bu güzel haberi duyurmayı aminnn

eselem canım belirtilerin nelerdi migde bulantın oluyormuydu canım?

hafif hafif oluyordu bulantım
burnum çok keskin koku alıyordu
çok iştahım yoktu,ama şuan bulantıdan iştahım da gitti
belkide sevinçtendir
kasıklarımda hafif batmalar var

bu arada bademciklerim şişmiş, grip olcam galiba, nane limon içeyim dimi?

Canım kesinleşmiş ne güzel senin adına çok mutlu oldum inan :1hug:

hafif hafif oluyordu bulantım
burnum çok keskin koku alıyordu
çok iştahım yoktu,ama şuan bulantıdan iştahım da gitti
belkide sevinçtendir
kasıklarımda hafif batmalar var

bu arada bademciklerim şişmiş, grip olcam galiba, nane limon içeyim dimi?

canım greyfurt,portakal,limonu taze sıkıp iç daha iyi olur.nane limon içme

Tebrikler sizi incir kürlerinden tanıyorum. Allah sana bağışlasın, Hayırlı olsun gebeliğiniz sevgiler Dua edin Rabbim olmayanlarada bu duyguyu yaşatsın. Sevgiler

evet kesinleşti
duyduklarıma inanamadım eltime tekrar arattırdım
ben kendisine söyledim, siz kimsiniz demişler
oda biz inanamadık da emin olmak için soruyoz demiş

tebrik ederim canımm..sağlıcakla ve hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin yüce Mevlam inşaallah..
tesbihat çektim demişsin..ne çekmiştin, yazarmısın? ben ya musavvir, ya halık, ya bari bi de hüvallahül halıkul bariu yu çekiyorum..tekrar tekrar tebrikler..bizlere de dua etmeyi ihmal etme lütfen..

canım en etkili bende sıcak süte bal karıştırıp sıcak sıcak içmek birde limonlu açık çay iyi geliyor ama ben nedense hamile kaldıgımdan beri çayla aram yok ki ben çay tiryakisi biriyim gerçi çayın hamilelere faydası oldugunada inanmıyorum ama duyduguma göre aklında olsun yeşil çay canım düşüge neden oluyormuş haberin olsun bu ilk bebegin canım abla olarak söylemek istedim umarım kızmassın

dualarımdasınız
tesbihat olarak Ali imran suresinin 38, ayetini ve YA SAMED
bu ikisini sabah namazından hemen sonra 41 defa okuyorsun
41 gün olacak toplamda, ama mealine yani manasını da içinden geçirerek oku
benim 15 gün ancak oldu tesbih çekeli
hacca gidenlerden dua istemiştim
Rabbim kabul etti ELHAMDÜLİLLAH
en kısa zamanda sizlere nasip etsin inşallah

canım en etkili bende sıcak süte bal karıştırıp sıcak sıcak içmek birde limonlu açık çay iyi geliyor ama ben nedense hamile kaldıgımdan beri çayla aram yok ki ben çay tiryakisi biriyim gerçi çayın hamilelere faydası oldugunada inanmıyorum ama duyduguma göre aklında olsun yeşil çay canım düşüge neden oluyormuş haberin olsun bu ilk bebegin canım abla olarak söylemek istedim umarım kızmassın

ayy canım yaa çok sağol iyiki söyledin valla
evde yeşil çay var bende severim
demesen bu akşam demleyip içerdim valla
niye kızayım kii, tecrübelerinize ihtiyacım var
acemi çaylak olarak ne yapacağımı pek bilmiyorum

cevap verdiğin için teşekkür ederim..Allah razı olsun..Rabbim bize de bu gözyaşlarını dökmeyi nasip etsin inşaallah..

essleemcım tebrık ederım canım benım allah analı babalı buyutmek nasıp etsın

ayy canım yaa çok sağol iyiki söyledin valla
evde yeşil çay var bende severim
demesen bu akşam demleyip içerdim valla
niye kızayım kii, tecrübelerinize ihtiyacım var
acemi çaylak olarak ne yapacağımı pek bilmiyorum

canım ya tanımıyorumama sizi inan okadar güsel anlatıyosunki resmen yaşadım heyacanınıı mutluluğunu gözlerimdoldu okurken alalhım herkese nasip etsin yaşadın duyguyuu hayırlısıyla kucana almak nasipetsin inşallahh.tebrik ediyorumm.bişiysormakistiyorum bebişmi olmuyodu sorunmuvardı?

eslemcim simdi gordum tebrikler canim. yurekten istenilen seyleri allahim karsiliksiz birakmiyor.

canım ya tanımıyorumama sizi inan okadar güsel anlatıyosunki resmen yaşadım heyacanınıı mutluluğunu gözlerimdoldu okurken alalhım herkese nasip etsin yaşadın duyguyuu hayırlısıyla kucana almak nasipetsin inşallahh.tebrik ediyorumm.bişiysormakistiyorum bebişmi olmuyodu sorunmuvardı?

burda aslında kimse kimseyi şahsen tanımıyor ama yüreklerimiz bir olduğu için
görmeden tanımadan sevgi besliyoruz birbirimize
2,5 yıllık evliyim, tehliller, rahim filmi, yumurtlama takibi, eşimin tahlilleri v.s hepsini yaptırdık
çok şükür hiç bir problemimiz yoktu ancak gebelik oluşmuyordu
çokda stres yapıyorum , birazdan bundan sebep olmuyordu çocuğumuz
kendimi dağıtmak, strese girmemek ve bebek dışında başka şeyle rdüşünmek için
İSMEK kursuna yazıldım, sevdiğim iş üzerinde çalıştığım için baya kaptırdım kendimi ve adetlerim düzene girdi
4 ay düzenli adet ve stressiz bir zamandan sonra Çok şükür RABBİME hamile kaldım

MEVLAM HERKESE NASİP ETSİN

inan çok sevindim canım gözünaydın.. ALLAH sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin....bende yarın kan testi yaptırmayı düşünüyorum,lütfen benim içinde dua et :))

gamzelim canım inşallah bugün benim yaşadıklarımı Rabbim sanada yaşatır
Uğur böceğinin geleceği müjdesini alır burdan bizlerle paylaşırsın
Allahın izniyle sende alcaksın bu müjdeli haberi, öpüyorum canım seni

X