Elma tipi vücut spor ve egzersizlerle düzelebilir mi?

Strwbrrymuffin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2017
564
308
Selam arkadaşlar. Fiziğim zayıflasam da orantısız ve kilolu görünüyor. 167 boyunda 58 kiloyum ama kollarım, sırtım göğüslerim, göbeğim fazla yağlıyken kalçam küçük bacaklarım da ince. Göbeğim aşırı zayıfladığımda bile var. Estetik yaptırmak, yağ aldırmak da istemiyorum. Bu anormal yağ dağılımı diyet ve egzersizle biraz da olsa düzelemez mi? Böyle bi deneyimi olan var mı ?

Selam arkadaşlar. Fiziğim zayıflasam da orantısız ve kilolu görünüyor. 167 boyunda 58 kiloyum ama kollarım, sırtım göğüslerim, göbeğim fazla yağlıyken kalçam küçük bacaklarım da ince. Göbeğim aşırı zayıfladığımda bile var. Estetik yaptırmak, yağ aldırmak da istemiyorum. Bu anormal yağ dağılımı diyet ve egzersizle biraz da olsa düzelemez mi? Böyle bi deneyimi olan var mı ?
düşük karbonhidratlı beslenme ve spor ile sonuç alırsınız kesinlikle

Tabiki düzelir. Ağırlık ile çalışmalısınız. Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Boyunuz ve kilonuz orantılı ama sanırım kas oranınız düşük yağ oranınız biraz yüksek sanırım.

Merhaba

Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla skinny fat siniz.
Yani dışarıdan bakınca zayıf gözüküyorsunuz ama yağ oranınız çok yüksek.

Ağırlık çalışması yaparak düzelir.

X