Şampuan ve Saç Kremleri Elseve arginine serisini kullanan var mı?

$87_loreal-els-131951_1.jpg
kızlar bu kuru kullandınızmı bız kuaför salonumuzda sadece bu kuru kullanıyoruz ve suana dek bır sıkayet almadık
denemenızı onerırım

ben uzun zamandır bitkisel şampuanları tercih ediyorum iki ayda bir 1 hafta kadar kozmetik şampuana dönüyorum saçı tek şampuana alıştırmamak için. bunu da o bir haftalıklardan olsun beğenirsem ana şampuanım bu olur diyerek almıştım ama o bi hafta bile çok düşündürdü beni. inat ettim çünkü birçok ürün üretmişler seride hani belki diğerleriyle destekleyince vaatlerini yerine getirir diye durulanmayan bi ürünü var onu da aldım. sonuç saç köklerimi çok zayıflattı, etkisi zaten kalıcı değil bi sonraki yıkamada kremini sürmedin diyelim yoluk yoluk oluyor saç. sonuç olarak bana pek yaramadı ama herkese böyle olacak diye bir kural yok tabi. indirime denk getirip deneyebilirsiniz merak ediyorsanız çünkü baya tek ürün fiyatına üç dört ürününü denk getirebiliyorsunuz bazen. ya da anlık etki de bana yeter diyen varsa işine yarayacaktır.

Saçlarım dökülüyor diye kullanmıştım.Diğerlerinden farkı yok.en son soluğu doktorda aldım.Çinko vitamini verdi.Gayet iyi şuan:nazar:

Kizlar merhaba bu elsevin yeni cikan sampuani var elseve arginine yogun besleyici Kullanan memnun kalan varmi? Ben dun aldim sampuanini sac kremi yoktu alamadim fena degil simdilik

Hamileliğin de öyle çok dökülüyordu ki avuç avuç topluyordum atıp dusuma öyle devam ediyordum ama bu arginine pembeli siyahlı şişeyi kullanmaya başladım zamanla dökülmesi yok denecek kadar azaldı eski sağlığına dondu yumusacik ve cok kolay taraniyor ne zaman başkasını kullansam eski haline dönüyor artık başkasını alamıyorum

ben 1 yildir arginine direnc pembe kapak kullaniyorum ve omuzlarimda olan saclarim belime indi bundan once bir suru yag sampuan denwdum hic ise yaramadi bi milim kipirdamadi ama bu sampuanla hem uzadi parlakligi artti hemde hacim kazandi temizlensigini hissetmeye basladim ve yumusaklasti cevremden super tepkiler aldim ay ne guzel kokoyo ne kadar yumusak cokta guzel gorunuyo tarzinda bu sampuandan asiri memnunum birakmam asla tavsiye ederim muhtesem

Kızlar şu silikon meselesine çok taktığınızı düşünüyorum, silikonun ne saça ne kafa derisine bir zararı olmadığı gibi tam tersi saçı bir kalkan gibi sarıp gözenekleri çimento gibi dolduruyor bu sayedede saçın kırılganlığı azalıyor aynı zamanda dış etkilere karşı koruyor, sizin uzak durmanız gereken silikonlu şampuan ve saç kremleri değil yüksek silikonlu şampuan ve saç kremleridir çünkü yüksek silikonlu ürünler bu kez faydadan çok zarar getirip saçın esnekliğini bozduğu için kırılmalar başlıyor ama korkmanıza gerek yok çünkü bu segmentteki firmaların ürünlerindeki silikon miktarı ortalamadır yani ucuz bir şampuan mantalitesi gütmez bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz... Ben Elseve ürünlerini seviyorum açıkçası, her ne kadar Nude kullanıyor olsamda...

Bu arada bir şey daha, aynı marka şampuan ile saç kremini kullanmak yerine şampuan ayrı bir marka, saç kremi ayrı bir marka olsun... Bu sayede saçlarınızda ürünlere alışmaz ilk günkü etkinliğini sağlar. Aynı şey yüz için kullanılan kozmetik temizleyiciler içinde geçerli, aynı markanın hem yüz yıkama jelini hem toniğini hem sütünü kullanmayın, hepsi cilt tipinize uygun ama farklı markalar olsun...
Cok dogru yazmissin bencede canim :KK19:

benim saçlarımı felaket döktü. dalgalı ince telli kuru ve seyrek saçlarım var

Güya dökülme karşıtı olan şampuan... Annem almıştı sanırım bana bunu 2 yıl önce falan saçlarımı böyle döken bir şampuan görmedim ben.. Hani dedim belki ilk başta güçsüz olan saç tellerini döküyor , kullandıkça dökülme azalır belki dedim kullanmaya devam ettim saçlarım maalesef çok dökülmüştü ben hiç beğenmedim. Elseve in sadece arı sütlü şampuanını çok severdim kokusu falan muhteşem ama şuan market şampuanları kullanmıyorum içlerinde çok zararlı madde var saçlarım yıpranmış olduğu için daha doğal içerikli ürünleri tercih etmeye çalışıyorum..

Kızlar bende elseve'in bu serisini aldım. Kullanıldığı süre içerisinde dökülmeyi tamamen durdurmasada azaltıyor. Saça yumuşaklık veriyor ve elektriklenmeyi azaltıyor. Ben her aldığım şampuan için gerçekten saçıma etki ediyor mu diye bir yıkamadan sonra saç kremi, sprey vs. kullanmadan sadece şampuanla yıkarım. Sadece şampuanı kullandığım zaman dökülme arttı. Yumaşaklık gitti ve saçlarım elektriklenmeye başladı. Yani sürekli olarak kullanmanız gerekiyor. Para tuzağı gibi bir şey bence hiç almayın daha iyi bende bitene kadar kullanıcam ondan sonra bitkisel şampuan kullanmayı düşünüyorum.

bana yaramadı dökülme ve kopmalar devam ediyor bitince dove deniycem
Canım saçlarım ince telli de olsa kalım tellide olsa dove kesinlikle hiçbir işe yaramıyor yine elseve ondan çok daha iyidir. Çünkü ben Dove'un bu yeni çıkan oxygen moistre serisini aldım. Adını yanlış hatırlıyor olabilirim. Kremi sadece yıkarken yumuşaklık veriyor. Sonra yok olup gidiyor. Bende işe yaramadı ama istiyosan al :)

Mrb bende yeni aldim.elsev arganini insalh iyidir memnun olan varmi bide anlarda a pulas krem numune bende alabilirm.nerdesnz ankaranin acaba. Bende hic kulanmadim nasil a plus sac krmi

X