Elti annesi amacı ne acaba?

MorAnka

Guru
Pro Üye
24 Aralık 2007
4.384
8.843
Kayını da mı varmış katip.
Ne bu böyle şirinler gibi hepsi aynı yer de mi yaşıyorlar skdsld
Hayır arkadaşın eşinin aile apartmanda dairesi varken, eşi nişanlıyken başka yerden ev aldı. Hemde taaa nişanlıyken. Aile apartmanında oturmuyor eltisi gibi :KK66:
163893 yazdı bunu ama lütfen anlayalım artık :63:
 

forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.550
10.646


forevermorrenk

Mustafa Kemal Atatürk
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2018
4.550
10.646
Hayır arkadaşın eşinin aile apartmanda dairesi varken, eşi nişanlıyken başka yerden ev aldı. Hemde taaa nişanlıyken. Aile apartmanında oturmuyor eltisi gibi :KK66:
163893 yazdı bunu ama lütfen anlayalım artık :63:

Konu da her yerden gömülüyorum :KK70:
Ne evim var, ne nişanlıyken alabildim, eltim de yok.

Ben en iyisi gideyim :KK43: :ruh:
 


Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.554
5.012
Çok sevdiğim iki eltim var. Annelerini yılda bir ya görürüm ya görmem.
Siz eltinizle görüşmemenize rağmen annesiyle nasıl bu kıvama geldiniz ki enteresting
 

Deltavealfa

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2020
1.119
1.425
30
Arkadaşlar merhaba 👋🏻 benim 4 yıllık bir evliliğim var.. Eşim ile eve aldık nişanlıyken borcumuz yarılandı çok şükür ama hala var bir hayli.. Neyse aile apartmanında kayınvalide, kiracı ve kaynım lar oturuyor kaynım batmış işleri alta gitmiş kayınvalidenin ve eşimin desteği ile düze çıkmış eşi ilerde çok problemleri olmuş yani eltim çok çekmiş zamanında.. Neyse ben kv ile biraz mesafeliyim gitmem görüşmem bu eltimin anneside onları sevmez ama yüzlerine farklı konuşur bi ara bana dadandı sürekli bana gelmek istiyordu onlarla ilgili ağzımdan sürekli bişeyler almaya çalışıyor kızını damadanı kötülüyor sürekli ama sürekli Oraya da gidiyor neyse dün beni aradı açmadım bugünde aradı her aradığında sorduğu ilk şey kv ye gidiyormusun sürekli bunu soruyor eşimin işlerini soruyor yani farkındayım kendi kızı çektiği için benimde kötü olmamı istiyor.. Ama beni seviyor gibi görünüyor eşimin ailesi nede çok gidiyor eminim demediğim şeyleri demiştir hep seyire bakıyor okuduğum okulu soruyor çocuk düşünüyormusun diyor kendi kızının 5 çocuğu var benim bir çocuk.. zaten kızı ilede görüşmüyorum yani eltim ile.. Yani ben kendimden yaşca annem yaşındaki bu insanla görüşmek istemiyorum amacı ne bunun sizce kendimden nasıl uzaklaştırabilirim
Aşırı saçma bir ilişki olur görüşmeniz, yani elti ile görüşseniz birlikte gidip gelseler anlarım, ama tek basına elti annesiyle neden goruseyım müsait degılım deyin gecin
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-05-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın