Eltim Esimin eski sevgilisinin Resmini begendi

aysem2017

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
4
0
44
Merhaba,

Size bir konuda danismadan istiyorum. Ben 37 yanindayim ve 6 aylik evliyim. Bu benim ikinci evliligim ve sükür mutluyum. Esimin ailesi Cok iyi insanlar, beni Cok sicak karsiladilar. Bir saate yakin Facebook da bakinirken, ortak arkadasim oldugundan dolayi, Esimin eski sevgilisi bana arkadas olarak önerildi. Bende meraktan baktim, kim mis ortak arkadasimiz diye. Benim uzakta yasayan, ve bugüne kadar tanismadigim Eltimmis ortak arkadasimiz. Ve bu eski sevgilinin bir kac fotografini begenmis, en son begendigi fotograf 5 gün önce yeni cekilmis bir resim. Hani benden önce olsa rahatsiz olmam, ama kizmakta hakli degilmiyim? Kayninin eski sevgilisinin resmini begenmek normalmi? Siz rahatsiz olmazmiydiniz? Fikirlerinize Cok ihtiyacim var.

Beni ilgilendirmez ya, ben evlenmişim sonuçta, diğeri de adı üstünde eski sevgili. Elti sizi tanımıyor bile. Eski sevgilisiyle iyi anlaşmış olabilir zamanında. Dediğim gibi ben olsam kafama takmam dıdının dıdısı beğenmiş, bana ne yani.

Belki arkadaş belki akraba belki komsusuydu . Sizinle elti oldu diye ilesimi kesmek zorunda degil ki.. benimde el tim kaynimin eski sevgilisiyle görüştüğüm için benimle görüşmüyor çok saçma el tim yokken o vardı kapi komsumiz çocukluk arkadaşım elti kiskanacak diye çevremden olmam

Eltin onceden buyuk ihtimal o bayanla bi muhabbetligi iletisimi vardi halada devam ediyo olabilir ama sonucta esiniz sizinle evlenmissiniz eski eskide kalmis ve eltiniz sizi hic tanimiyoda belki tanisada begenirdi o bayanla aralari iyiyse ama kotuye yormayin bence

Merhaba,

Size bir konuda danismadan istiyorum. Ben 37 yanindayim ve 6 aylik evliyim. Bu benim ikinci evliligim ve sükür mutluyum. Esimin ailesi Cok iyi insanlar, beni Cok sicak karsiladilar. Bir saate yakin Facebook da bakinirken, ortak arkadasim oldugundan dolayi, Esimin eski sevgilisi bana arkadas olarak önerildi. Bende meraktan baktim, kim mis ortak arkadasimiz diye. Benim uzakta yasayan, ve bugüne kadar tanismadigim Eltimmis ortak arkadasimiz. Ve bu eski sevgilinin bir kac fotografini begenmis, en son begendigi fotograf 5 gün önce yeni cekilmis bir resim. Hani benden önce olsa rahatsiz olmam, ama kizmakta hakli degilmiyim? Kayninin eski sevgilisinin resmini begenmek normalmi? Siz rahatsiz olmazmiydiniz? Fikirlerinize Cok ihtiyacim var.

Biraz fazla abartmadiniz mi sizce zaten elti hanımla gorusmuyormussunuz ve belliki sizden oncesindede bi arkadasligi varmis siz evlenip aileye dahil oldunuz diye kendi hayarini mi degistirmesini bekliyorsunuz

Lutfen ama lutfen bu tarz konular acmadan once bi empati yapin

Eltinizin arkadaşlık ilişkileri sizi ilgilendirmemeli. Eski sevgili ile aralarında nasıl bir ilişki olduğunu bilmiyorsunuz.

Hem hiç görmediğiniz bir kadına arkadaşlıkları hakkında müdahale etme hakkınız var mı sizce? Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?

Haklısınız nasıl olurdu eşinizin eski sevgisinin fotoğrafını eşinizin kardeşinin karısı beğenir
Size de komik gelmiyor mu?

Eski sevgilisi fotoğrafları yeni düzenlediyse yeni gibi gözükebilir resim ve eski beğenmeler buda bi ihtimal .
Eski sevgiliyle yakinen arkadastir belki de elti ve gayet dogaldir halen gorusmeleri.
Esiniz sizi seviyor sizle evli elti bi fotoyu begendi diye esinizin kafasi da karisacak değil .

Yorumlariniz icin öncelikle tsk ediyorum, zaten kimseye birsey demeden size danismak istedim, sadece bu yüzden üye oldum. Acaba abartiyormuyum diye karasiz kaldim. Ama söyle bir ayrintida var. Ikisinin arasinda Cok samimi bir arkadaslik olacagini sanmiyorum, ikiside birbirine pek yakin sehirlerde yasamiyorlar. Ve Esimin de ikinci evliligiyim ben. Ilk Esiyle evliyken, bundan yaklaşık 10 sene önce, bu kadin ile bir beraberlikleri oluyor ve bu olaydan dolayi ayrilma noktasina geliyorlar. Yani bu eski sevgili Esim evliyken onun ile beraber oluyor, ve iliskileri bir süre daha devam edip bitiyor. Aslinda kiskanclik degil, belkide ben eltimden Empati bekliyorum?

Hiiiç umursamazdımmm .. Hiç.
Kadını tanımıyorum bile ...adı elti sadece ...aramızda hiç bir diyalog geçmemiş ... İster beğensin ister methiyeler düzsün foto altına ...
Muhtemelen arkadaşlıkları vardır ..
Hatta yoktur yoktur , beğenme hastalığına yakalanmıştır :)

Umursama hiç .Senlik bir durum yok .

Yorumlariniz icin öncelikle tsk ediyorum, zaten kimseye birsey demeden size danismak istedim, sadece bu yüzden üye oldum. Acaba abartiyormuyum diye karasiz kaldim. Ama söyle bir ayrintida var. Ikisinin arasinda Cok samimi bir arkadaslik olacagini sanmiyorum, ikiside birbirine pek yakin sehirlerde yasamiyorlar. Ve Esimin de ikinci evliligiyim ben. Ilk Esiyle evliyken, bundan yaklaşık 10 sene önce, bu kadin ile bir beraberlikleri oluyor ve bu olaydan dolayi ayrilma noktasina geliyorlar. Yani bu eski sevgili Esim evliyken onun ile beraber oluyor, ve iliskileri bir süre daha devam edip bitiyor. Aslinda kiskanclik degil, belkide ben eltimden Empati bekliyorum?
O zaman durumun rengi değisti evlilik yikan bi eski sevgili krizi eltinlede sanaldan konusmus samimiyet kurdular belli ki siz esinize bile bahsetmeyin bu durumu esinizin bir yanlisi oluyormu onu dert edin eltiylede olmamis bi görüsmeniz var madem olmamasi daha hayirli belki de...

Höh
İnsanlar kocanızı da kızı da edepli insanlar sanıp öyle yorum yapmışlar
Bunu kocanız mı anlattı, utanmadan?
Eski karımı aldattım ilk evliliğim o yüzden bitti nasıl denilir utanıp sıkılmadan?
Edep yahu
Eşiniz gayet ahlaksız ilişkiler yaşamaya meyilli biri
Böyle bir insanla evlendiniz derdiniz görmediğiniz etmediğiniz dıdının dıdısı bir kadın mı şimdi????? Yani adam sevgili buluyor, adam melaike ama o ahlaksız!! kadınla konuşan elti ayıp ediyor?? Elbette erkeği aklayalım, eski sevgili ahlaksız tabi o ahlaksız kadınla konuşmak bile çook yanlış bir eylem.. Bir yaşıma daha girdim

Siz arkanızı iyice kollayın derim
O kız bitmiş gitmiş
Bu adam yeni metres pardon sevgili bulur söyleyeyim size

Son düzenleme:
X