Embriyo transferi sonrası hamilelik belirtileri

Merve

☮️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
17.867
65.836
29
Ben geçen hafta perşembe 3. Gün emriyosu transferi oldum. Belirti sayılacak şeyler var sanki ama bir ton hormon alıyoruz saymamalıyız.

minikmucizem44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
79
70
31
Ben geçen hafta perşembe 3. Gün emriyosu transferi oldum. Belirti sayılacak şeyler var sanki ama bir ton hormon alıyoruz saymamalıyız.
Selam Merve, ne tip belirtiler var ve ne zaman başladı belirtiler? Ben sadece biraz gerginim ve üşüyorum. Onun dışında şimdilik hiçbir şey hissetmiyorum. Sanki hormon almıyorum🙈

Merve

☮️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
17.867
65.836
29
Aaa sorma bunları kimseyeee. Sakin ool. Biraz göğüsler hassas ama estroferm direkt östrojen. Kasıklarda da bi şeyler oluyo sanki ama progesyon gazdan öldürdü beni onu ayırt edemiyorum. 🤪
Progestanı vajinal mi alıyosun? Oral mı? Oralsa o da çok belirti yaparmış. Hatta bende 3 gündür baş dönmesi var. Gebelik varsa bile bu haftalarda olmayacak bir şey. Ben bunu da progestana bağlıyorum.

minikmucizem44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
79
70
31
Aaa sorma bunları kimseyeee. Sakin ool. Biraz göğüsler hassas ama estroferm direkt östrojen. Kasıklarda da bi şeyler oluyo sanki ama progesyon gazdan öldürdü beni onu ayırt edemiyorum. 🤪
Progestanı vajinal mi alıyosun? Oral mı? Oralsa o da çok belirti yaparmış. Hatta bende 3 gündür baş dönmesi var. Gebelik varsa bile bu haftalarda olmayacak bir şey. Ben bunu da progestana bağlıyorum.
Prolutex iğne ve estrofem kullanıyorum. Ah bir sakin olabilsemmm🙈 3 gündür işe gitmiyorum. Yarın başlicam, böyle evde daha kötü, sürekli kurup duruyorum😅

moda tas ogrt

.....
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
1.191
1.638
Ben de de hiç belirti olmadi , ilaçtan kaynaklı alt karnımda ağrı oluyordu az az. Zaten dinlediğim bir doktor da, o kadar çok ilaç yüklemesi yapıyoruz ki bisey hissetmemeniz çok normal demişti.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

minikmucizem44

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
79
70
31
Ben de de hiç belirti olmadi , ilaçtan kaynaklı alt karnımda ağrı oluyordu az az. Zaten dinlediğim bir doktor da, o kadar çok ilaç yüklemesi yapıyoruz ki bisey hissetmemeniz çok normal demişti.
Ayy siz bebişinize hamile misiniz yoksa? Benimki de belirti bekleme dedi ama insan yine de kendini dinliyor ister istemez. Alt karın ağrısı ne zaman başlamıştı?

Merve

☮️
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
17.867
65.836
29
HAHahah yerim seni. Benim ikinci denemem çok tecrubesiz değilim ama işte insan her seferinde ilk kez yaşıyor gibi hissediyor.
Ay bi de ikinci mi :KK70: Allah hayırlısıyla güzel sonuçlar nasip etsin. 🤲🏻 kaçıncı gün emriyosu kaç tane? Bizim bi topik var istersen oraya etiketleyebilirim. Sormak istediğin olursa cevaplarlar. 🤗

moda tas ogrt

.....
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2014
1.191
1.638
Ayy siz bebişinize hamile misiniz yoksa? Benimki de belirti bekleme dedi ama insan yine de kendini dinliyor ister istemez. Alt karın ağrısı ne zaman başlamıştı?
Çok şükür tuttu benim ama bir kere daha değerlerime bakılacak bakalım. Hep vardı karin ağrım, hala oluyor , bugün 14. Günü transferimin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-09-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 183 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları vücut büyüklüğüne göre nihayi oranına erişti fakat bacakları hala vücuduna göre daha kısa. Bebeğinizin dalağı artık tamamen işlevsel. Hamileliğiniz sırasında rahminizin ağırlığı yaklaşık 360 kat artarak yaklaşık 28 gr dan yaklaşık 1,13 kg a çıkacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Khkh

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
404
573
28
Selam Merve, ne tip belirtiler var ve ne zaman başladı belirtiler? Ben sadece biraz gerginim ve üşüyorum. Onun dışında şimdilik hiçbir şey hissetmiyorum. Sanki hormon almıyorum🙈
Merhaba. Bende pazartesi transfer oldum. Hıc Bı belırtım yok ama umudumu kaybetmemeye çalısıyorum. Hakkınız da hayırlısı olsun

Khkh

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2020
404
573
28
Merhaba. Bende pazartesi transfer oldum. Hıc Bı belırtım yok ama umudumu kaybetmemeye çalısıyorum. Hakkınız da hayırlısı olsun
Prolutex iğne ve estrofem kullanıyorum. Ah bir sakin olabilsemmm🙈 3 gündür işe gitmiyorum. Yarın başlicam, böyle evde daha kötü, sürekli kurup duruyorum😅

Transferınız ne zaman oldu sonuc aldınız mı