eminim böyle bir derdi çeken yeryüzünde bi ben varımdır...çok şaşıracaksınız...

Benzer şeyleri biz de yasadık. Ama su fark var biz en son abimin de ayni şekilde kötu kalpli oldugunu anladık ve bu güzide çiftten uzaklaştik.. kafam suan çok rahat. Abinize bakis acinizi değiştirin. Yengenizin dolduruşuna gelmeyebilirdi gayet sonucta sizi daha iyi taniyir. En kotu ijtimal cahilliginize verebilirdiinansa bile. Ama yapmadı. Yani işin ozü abinizin de ne oldugunu anlayın. O zaman hem uzülmuyirsunuz .

Tamam bu kullanıcı ama önceki kullanıcı adı buymuş hesabı kapatıp bunu açmış. Yakın arkadaşlarının yazdığını okuyup sayfasına bakmıştım neleri dert etmiş diye:KK43:

Bu üyenin son görülmesi 2021 ama. Vefat eden üye 2020de cinayete kurban gitmiş. Ayrıca bu üyeyi hatırlıyorum, son konusunda çocuğuyla ilgili kreşte olan bir problem yüzünden linç yemişti burda. Kızıp gitmişti.

Bu üyenin son görülmesi 2021 ama. Vefat eden üye 2020de cinayete kurban gitmiş. Ayrıca bu üyeyi hatırlıyorum, son konusunda çocuğuyla ilgili kreşte olan bir problem yüzünden linç yemişti burda. Kızıp gitmişti.
Diğer kullanıcının profil mesajlarından birinde bu ismi paylaştıklarını hatırlıyorum.Önceki ismi diye.. Umarım yanlış okumuşumdur.

Emin misiniz ulasimiz ulasimiz , şimdi biraz baktım da, Silent Scream Silent Scream ile tarzı aynı gelmedi, Silent Scream Silent Scream 2020 de vefat etmiş, ama bu konu sahibi 2021 de en son görülmüş.
Son görülme ikilemde bıraktı şimdi beni.. Tabi o son görülmelerde değişebiliyir ya..
Tekrar sayfaya bakıp o mesajı bulmaya çalışayım. Çok üzülmüş sayfaya biraz bakmıştım.

Kızın yaptığı her hamleye karşı sessiz kalmışsınız ve annenizde dahil üstüne vafize olmayan iyilikler yapmışınız yurdunu giyimini kuşamını siz karşılamışsınız 0 kruşluk insana değer verirseniz gelir böyle huzur muzur bırakmaz.
Size yapılan kötülüğe karşı sessiz kalmayın haddini bildirinki kimse kimseyi enayi yerine koymasın..

Allah babana şifa versin öncelikle abinede sabir versin böyle fitneci bi insanla nasil ömrunu geçiriyor. buyu yapanda yapdiranda buyuk gunahkardir. Allah uzak etsin boyle insalardan . Abinle barişmanada cok sevindim kardes başka ne kadar kirsalarda :)

X