Eminim böylesi görülmemiştir!

pharmacea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
463
1
48
kızlar anneciğimin 1 senede yaptığı ve çok yalvarmama rağmen diğer parçasını yapmadığı dantel anglez

dscf1344sc6.jpg

Cok harika olmus annenin ellerine saglik.. El emegi bi baska oluyo.. Dantel anglezden bej rengi oda takimlari bir aralar cok modaydi.. Simdi kalkti galiba..

evet ..ama bence dantelin en güzel hali...ama acayip zor bişey....ilk önce ipini örüyosun sonra kağıda şekli çizip üstüne ördüğün ipi dikiyosun sonra içlerini dolfuruyosun sonra kağıttan çıkartıysun ama her aşaması çok zor parmakları delik deşik oldu...bi kaç değişik şey daha var onları da sonra eklerim

bence de yapabilirsin...bu çok zor bir örnek daha kolayları şekilleri daha büyük olanları var

cnm annem kursuna gitti hocasına sora sora yaptı....ama bu çok uzun sürdü kadıncağız tetik parmak oldu bunu bitirceğim diye...

amman amman,ben yapmam da-ki zaten yapamam- kullanmam da. yazık onca emeğe de verilen zamana da. yazık yazık.. yapanların ellerine sağlık ne diyim..

hazır gibi duruo yaaa çok güzelmiş gerçekten ama ben dayanamam bunu yapmaya hem sabır işi hemde çok zahmetli ben nerde basit şey var onu arıyip yapıorum zaten bunu sen kullanma camlı bi kutu yap içine koy sergile eskiyip yırtılmasın bişey olsa insanın içi acır be:)

cok zor bır ornek annenın emegıne saglık masalah hep sık ıgne nasılda ugrasmıs

X