emre ilhan Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Doktorunuzla ilgili tüm süreçleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Lütfen fotoğraflarınızı konu içine değil özel albümünüze ekleyiniz.

Güzel paylaşımlar dilerim..

Son düzenleme:
Yeni başlayanlar için;
Arkadaşlar, forumda Emre İlhan’la ilgili açılmış çoook fazla başlık var, bunları tek başlık altında toplamak, ameliyat olan arkadaşları, eski-yeni tüm hastaları bi arada görebilmek için birkaç link ekleyeyim dedim ama KK da facebook gibi:p bi baktım kendi profilimden başka birine, ordan başka bi birine derken nerdeyse forumdaki tanıdığım herkesi yazmış bulundum.. bi de birinizi koyup diğerini koymamak olmaz diye taa ameliyat öncesi zamanlarımdan bu zamana Emre Bey’e ameliyat olduğunu bildiğim herkesi koydum.. (ekleyemediklerimden özür, msj atın bana bu mesajın içine ekleyeyim, ameliyat tarihinizi de yazarsanız aslında daha aydınlatıcı olur..)Çoğumuzun albümü var zaten.. bakmak isteyenlere yardımcı olur belki..

Yeni Üye’ye not; ameliyat olmuş kişilerin-bizim-profilimizi görmek ne işe yarar;
Arkadaş Ekle’den listene ekleyebilir, foto albümlerini görebilir, açtığımız başlıkları (ameliyat tarihimizi, yaşadığımız sürecin ayrıntılarını ayrıca anlattığımız başlıklar açmışsak bunları “Açtığım Konular”ı tıklayarak görebilirsiniz.) veya yazdığımız diğer konuları süzebilir, özel mesaj atabilir, soru sorabilir, bilgi edinebilirisiniz.. (bkz: KK’nın güzellikleri)
Kişileri çok eskilerden yenilere tahmini sıraladım ama muhtemelen karışmıştır ve daha çok eksik vardır:/ Bildikleriniz varsa siz de ekleyiniz pls..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili eso,
benim gibi araştırmaya yeni başlayan arkadaşlar için bu başlık çok iyi olmuş. Sizlerin paylaşımları sayesinde çok kısa sürede pek çok bilgiye ulaştığım içim hepinize teşekkür ederim. :KK71:

Arkadaşlar çene büyütme için okumaya başladığım yorumlardan sonra Emre İlhan beyle görüşmeye karar verdim ve ilk görüşmeyi yaptım. Bana asıl sorunun burunda olduğunu söyledi. Çeneyle birlikte burun yapılmalı dedi. Burnumdaki deviasyon nedeniyle uykuda zaman zaman sorunlar yaşıyorum zaten. Açıkcası bu durum benim işime geldi bu sayede insanlara söyleyecek bahaneniz oluyor. İçerden düzeltme yapılırken dışarıdan da düzeltme yapılacak. :KK1: Eşim daha önce çene için tamam demişti ama şimdi olmaz diyor. Burnum içinde dışarıdanda müdahele gerek yok diyor. Onu ikna etmek için biraz uğraşmam gerekecek. Benim yüzüm minyon olduğu için yaşımı hiç göstermediğim söyleniyor. (Buna Emre bey dahil :KK1: ) Eşim eğer çeneyle oynatırsan büyük kart bir suratın olur diyip beni korkutuyor. Yağ enjeksiyonu yaptırsan acaba nasıl olur. Ayrıca armine85 arkadaşımın yaşadığı deneyimlerde beni oldukça düşündürüyor.
26 Mart da tasarım için Emre bey'le görüşmeye gidiyorum ve 12 Nisanda ameliyatım var. Her şey çok hızlı gelişti. Çok heycanlı bir sürece girdim. Herkese sevgiler :KK71:

Arkadaşlar çene büyütme için okumaya başladığım yorumlardan sonra Emre İlhan beyle görüşmeye karar verdim ve ilk görüşmeyi yaptım. Bana asıl sorunun burunda olduğunu söyledi. Çeneyle birlikte burun yapılmalı dedi. Burnumdaki deviasyon nedeniyle uykuda zaman zaman sorunlar yaşıyorum zaten. Açıkcası bu durum benim işime geldi bu sayede insanlara söyleyecek bahaneniz oluyor. İçerden düzeltme yapılırken dışarıdan da düzeltme yapılacak. :KK1: Eşim daha önce çene için tamam demişti ama şimdi olmaz diyor. Burnum içinde dışarıdanda müdahele gerek yok diyor. Onu ikna etmek için biraz uğraşmam gerekecek. Benim yüzüm minyon olduğu için yaşımı hiç göstermediğim söyleniyor. (Buna Emre bey dahil :KK1: ) Eşim eğer çeneyle oynatırsan büyük kart bir suratın olur diyip beni korkutuyor. Yağ enjeksiyonu yaptırsan acaba nasıl olur. Ayrıca armine85 arkadaşımın yaşadığı deneyimlerde beni oldukça düşündürüyor.
26 Mart da tasarım için Emre bey'le görüşmeye gidiyorum ve 12 Nisanda ameliyatım var. Her şey çok hızlı gelişti. Çok heycanlı bir sürece girdim. Herkese sevgiler :KK71:

selam:) hadi az kalmış ameliyatına, hayır olsun diyelim:) benim bildiğim yağ enjeksiyonu nereye yapılırsa yapılsın ve dayanıklılığı ne kadar olursa olsun tamamen kalıcı bir çözüm değil..yanlış biliyo olabilirim ama yağ zamanla eriyip giden bişeydir herhalde:p bi de kart filan görünmezsin bence yaw öyle bişi yapar mı hiç doktor:) bana da diyolardı suratın yapmacık olucak tikylere benzeyeceksin.. botokslu kadınlar gibi yapay bi suratın olucak filan:)) şimdi tam tersi, farkedene şaşırıyosun:) bi de sen burnunla mutluysak ok, bırak kalsın ama hem doktorun öneriyor hem de sen istiyorsan şahsi fikrim ikisini aynı anda hallet.. çünkü forumda gördüğüm, çenesi geride olup burnuyla aynı zamanda çenesini düzelttiren kişilerin çok güzel olmuş, özellikle profilden..
Herşeyi güzel ve kolay bi şekilde atlatmanı diliyorum :KK66:

artık şüpheyle bakmaya başladım burdaki paylaşımlara emre beyın hasta sayısı oldukca fazla forumda ve emre beyin bu konuda rıcacı oldugunuda okumustum nekadar dogru bılemem ınceledıgım hasta fotolarından gayet basarılı guzel burunlar yapıyor hiç böyle bir şeye gerek yok herkes memnunıyetını paylasır zaten burun fotoları herseyı anlatıyor insanların kafasına kusku düşürmeden herkes samımıyetle paylassa tecrubelerını ne guzel olur ....

dr ler adına da haksız rekabet burdan doktoruna karar verıp ameliyat olan o kadar cok insan var ki bunlardan bırıde benım dr secımı cok zor bı surec ınsanın kafasındakı kuskular bu surecı daha da zorlastırıyor.

dr ler adına da haksız rekabet burdan doktoruna karar verıp ameliyat olan o kadar cok insan var ki bunlardan bırıde benım dr secımı cok zor bı surec ınsanın kafasındakı kuskular bu surecı daha da zorlastırıyor.

kesinlikle size katılıyorum. sonuçlar ortada, gerçekten çok güzel burunlar yapmış. ama sanki burada bir manipülasyon var gibi.

siz kime ameliyat oldunuz?

selam:) hadi az kalmış ameliyatına, hayır olsun diyelim:) benim bildiğim yağ enjeksiyonu nereye yapılırsa yapılsın ve dayanıklılığı ne kadar olursa olsun tamamen kalıcı bir çözüm değil..yanlış biliyo olabilirim ama yağ zamanla eriyip giden bişeydir herhalde:p bi de kart filan görünmezsin bence yaw öyle bişi yapar mı hiç doktor:) bana da diyolardı suratın yapmacık olucak tikylere benzeyeceksin.. botokslu kadınlar gibi yapay bi suratın olucak filan:)) şimdi tam tersi, farkedene şaşırıyosun:) bi de sen burnunla mutluysak ok, bırak kalsın ama hem doktorun öneriyor hem de sen istiyorsan şahsi fikrim ikisini aynı anda hallet.. çünkü forumda gördüğüm, çenesi geride olup burnuyla aynı zamanda çenesini düzelttiren kişilerin çok güzel olmuş, özellikle profilden..
Herşeyi güzel ve kolay bi şekilde atlatmanı diliyorum :KK66:[/QUOTE
eso merhaba, evet dogru söylüyosun böyle şeyler bir kere oluyor (umarım öyle olur:))) iş sadece eşimi iknaya kaldı canım :))

Arkadaşlar, ben Emre beye gerçekten çok güveniyorum. Burada yapılan paylaşımlar bana inanılmaz faydalı oldu ve gidip dr. görüşünce yanılmadığımı anladım. Emre beyin, diğer arkadaşlar gibi benim ameliyatımda da çok iyi bir iş çıkaracağına eminim. Memnuniyetimi paylaştığım gibi tersi bir durum söz konusu olduğu zaman bunu da sizlerle açık açık paylaşacağıma emin olabilirsiniz. Gerek yaptığı operasyonların sonucuna bakarak hastalarının memnuniyeti, gerekse yaşadığı yoğunluktan gerçekten reklama ihtiyacı oladığına ben de inanıyorum. Sevgiler…

eso_ cum mesaj düzenleme paneli açılmış :))
eklemek için girdim baktım düzenleme açılmış dedim esonun listesini bozmiyim güzel güzel sıralamışsın oraya eklersin :))

Son düzenleme:
eso_ cum mesaj düzenleme paneli açılmış :))
eklemek için girdim baktım düzenleme açılmış dedim esonun listesini bozmiyim güzel güzel sıralamışsın oraya eklersin :))

Canım ya bende açık deil:/ anlamadım niye olmadığını.. neyse
burdan ekleyelim o zaman..

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=269023 sedahas
bi de calejean vardı nereye kayboldu acaba:S
http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=277587 calejean

Akadaşlar manipülasyon olayını da örnekle açıklayayım da kafalarda soru işareti kalmasın.. Şuanda ben vücudumda başka bi bölgemde yağ enjektesi için doktor araştırıyorum, kafamda biri vardı.. ama araştır araştır web sitesinden başka kaynak yok.. burda zar zor bi hastasını buldum msj attım cvp yok.. görüşmeye gittim ama yeterli değil.. örnek hasta görmeden içim rahatlamaz benim, anlatabiliyor muyum?

Şimdi Emre Bey'le ilgili tonlarca kaynak varken ben buraya bi kaç link atmışım, yeni üyeler için de 2 satır açıklama yazmışım diye neden manipüle ediyor olayım? yeni üyelerin hepsi aynı şeyi soruyo diye yazdım onları da.. Keşke tüm doktorların hastalarına ulaşabilsek, herkes tecrübelerini paylaşsa.. Gerçi sizin beni anlamanızı da çok beklemiyorum.. eminim sizin burnunuz benimki kadar devasa problemli değildi ve benim kadar üzülmüyordunuz.. hep söylüyorum yine yazayım; ciddi takıntılıydım ben, davranış bozukluklarım vardı bununla ilgili-hem de çok fazla-(belki yardımcı olmak için bu kadar çabalamamın sebebi de, benim gibi birileri varsa onların da iyileşebileceğini göstermek isteyişimdendir) bunları atlatan ve yaşadığını yazan birine manipüle ediyosun demek emin olun çok kırıcı bişi..

Canım ya bende açık deil:/ anlamadım niye olmadığını.. neyse
burdan ekleyelim o zaman..

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=269023 sedahas
bi de calejean vardı nereye kayboldu acaba:S
http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=277587 calejean

Akadaşlar manipülasyon olayını da örnekle açıklayayım da kafalarda soru işareti kalmasın.. Şuanda ben vücudumda başka bi bölgemde yağ enjektesi için doktor araştırıyorum, kafamda biri vardı.. ama araştır araştır web sitesinden başka kaynak yok.. burda zar zor bi hastasını buldum msj attım cvp yok.. görüşmeye gittim ama yeterli değil.. örnek hasta görmeden içim rahatlamaz benim, anlatabiliyor muyum?

Şimdi Emre Bey'le ilgili tonlarca kaynak varken ben buraya bi kaç link atmışım, yeni üyeler için de 2 satır açıklama yazmışım diye neden manipüle ediyor olayım? yeni üyelerin hepsi aynı şeyi soruyo diye yazdım onları da.. Keşke tüm doktorların hastalarına ulaşabilsek, herkes tecrübelerini paylaşsa.. Gerçi sizin beni anlamanızı da çok beklemiyorum.. eminim sizin burnunuz benimki kadar devasa problemli değildi ve benim kadar üzülmüyordunuz.. hep söylüyorum yine yazayım; ciddi takıntılıydım ben, davranış bozukluklarım vardı bununla ilgili-hem de çok fazla-(belki yardımcı olmak için bu kadar çabalamamın sebebi de, benim gibi birileri varsa onların da iyileşebileceğini göstermek isteyişimdendir) bunları atlatan ve yaşadığını yazan birine manipüle ediyosun demek emin olun çok kırıcı bişi..

merhaba eso_ yeni resimlerin yok mu? 2 aylik resimler var sadece simdiki halini merak ediyorum. :)

Eso muhteşem olmuş burnun geçmiş olsun haziran ayından beri doktor araştırması içindeyim emre bey yüz ifadeni bozmamış çok başarılı operayonolmuş nefes alabiliyormusun rahat rahat derin derin yoksa kısıtlımı iyiki oldum diyomusun benim sağlık sorunum yok estetik olarak düşünüyorum
tavsiye edermisin ameliyatı arkadaşım

Eso muhteşem olmuş burnun geçmiş olsun haziran ayından beri doktor araştırması içindeyim emre bey yüz ifadeni bozmamış çok başarılı operayonolmuş nefes alabiliyormusun rahat rahat derin derin yoksa kısıtlımı iyiki oldum diyomusun benim sağlık sorunum yok estetik olarak düşünüyorum
tavsiye edermisin ameliyatı arkadaşım

@tayces teşekkürler:)

@involucre çok tşkler:KK66: benim de sağlık problemim yoktu aslında sadece estetik amaçlı olmuştum ama ameliyat öncesinde (alttan görünümlü fotomda görebilirsin) burun deliklerinden biri dar biri çok genişti.. yani bi traftan nefes alıp, diğer taraftan nerdeyse nefes almıyomuş gibi bişeymişim.. hiç de umrumda değildi benim o zaman az nefes almak, ama şimdi iki taraf eşitlenince ve çok daha iyi nefes alabilince önemli olduğunu anlıyosun.. o yüzden nefes alma olayı için de -ki dediğim gibi ne kadar önemli olduğunu bilmiyodum bile- aynı şekilde 'iyi ki oldum' diyorum..:KK66:

X