Emzik almıyorrr

nesquik_24

Deniz Bebeğin Annesi
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
1.578
2
38
Oğlum 64 günlük ama emzik almıyor....

Aventin silikon damaklısını aldık ama malesef tutmuyo ağzında napcam yaaa
CADIARZU

Benim kızda almıyor canım marka kalite önemli değil onlar için yabancı madde istemiyor çocuklar ağızlarında benimki bi kez uyurken aldı nerdeyse 3 aylık olduk hemen geri attı
kuzenimin bebeği 6 aylıkken almış uzun uğraşlar sonucu tabi
ısrar edersen belki alır

Bebeğiniz sizi emiyorsa eğer alışması sizin için daha zor,
Dayanabilirseniz 2-3 ay daha dayanın, alışmaması daha iyi aslında
Ben kızımı ev yapımı pekmezle alıştırmıştım, iyi birşey değil ama yapacak başka çarem kalmamıştı beni emmiyordu ve resmen azap çekiyordum.Ha şimdi 14 aylık bıraktıramıyorum.
Meme kayboldumu yandık, ömrüm çekyat altlarında meme aramakla geçiyor o memeden başkasını da istemiyor, başka birşey olsa bu kadar ağlamaz, inanın kızlar bıraktırmak , başlatmaktan daha zor.

Bebeğiniz sizi emiyorsa eğer alışması sizin için daha zor,
Dayanabilirseniz 2-3 ay daha dayanın, alışmaması daha iyi aslında
Ben kızımı ev yapımı pekmezle alıştırmıştım, iyi birşey değil ama yapacak başka çarem kalmamıştı beni emmiyordu ve resmen azap çekiyordum.Ha şimdi 14 aylık bıraktıramıyorum.
Meme kayboldumu yandık, ömrüm çekyat altlarında meme aramakla geçiyor o memeden başkasını da istemiyor, başka birşey olsa bu kadar ağlamaz, inanın kızlar bıraktırmak , başlatmaktan daha zor.

oğlumun emmesi yerinde çok şükür..

60 cm boyu ve 5 kg 40 gr kilosu...
çok fena anneci...aga guguları bitmiyo hele gülücükleri...sesimi duymaya görsün...ama babaya pek pas vermez hatta babayla ben yan yana gelince gözü benden ayrılmaz gene nazlar aga gugular bana gelir :)

ama kimi zaman gündüzleri azap oluyo kolum kopuyo kucakta kalmasından yada ayağım ağrıyo sallamaktan...

emzik yalan oldu ozaman başlamam bende a.s.

oğlumun emmesi yerinde çok şükür..

60 cm boyu ve 5 kg 40 gr kilosu...
çok fena anneci...aga guguları bitmiyo hele gülücükleri...sesimi duymaya görsün...ama babaya pek pas vermez hatta babayla ben yan yana gelince gözü benden ayrılmaz gene nazlar aga gugular bana gelir :)

ama kimi zaman gündüzleri azap oluyo kolum kopuyo kucakta kalmasından yada ayağım ağrıyo sallamaktan...

emzik yalan oldu ozaman başlamam bende a.s.

İşte emziren annelerin başka şanslı yanı da bu anne ile bebk arasında çok güçlü bir bağ kuruluyor.:ecrin_bebek:
Ben emzirmediğim için diye düşünüyorum bana o kadar düşkün değil, herkese gider çingene pilici mübarek
Allah bebenle aranızı bozmasınkaydirigubbakcemile2

İşte emziren annelerin başka şanslı yanı da bu anne ile bebk arasında çok güçlü bir bağ kuruluyor.:ecrin_bebek:
Ben emzirmediğim için diye düşünüyorum bana o kadar düşkün değil, herkese gider çingene pilici mübarek
Allah bebenle aranızı bozmasınkaydirigubbakcemile2

çok teşekkür ederim canım :)

erkek bebek annesi olunca anneye daha bir düşkün olur derler sanırım haklılar..şimdiden öleyse ilerde ben şanslımıyım yoksa şanssızmıyım görücez...

Alllah herkesin evlasını kuzucuklarını ailesine bağışlasın işallah....

benım oglanda aynı senınkı gıbı canım.
ne emzık alıyor nede bıberon.bu konuda fıkrı olan varmı acaba?

Kızlar sizi emmiyorsa hiçbirini almaz, çok zor alması
Bir de akıma geldi benim kızımın emziği nuk marka:ecrin_bebek:
Başka topiclerde de okudum bir çok anne nuk ile alıştırmış emziğe, ben buna inandım çünkü kızıma birsürü yeni emzikler aldım başka marka onları istemiyor nukun emziğini istiyor hep :emir_bebek:
[/B]

Kızlar sizi emmiyorsa hiçbirini almaz, çok zor alması
Bir de akıma geldi benim kızımın emziği nuk marka:ecrin_bebek:
Başka topiclerde de okudum bir çok anne nuk ile alıştırmış emziğe, ben buna inandım çünkü kızıma birsürü yeni emzikler aldım başka marka onları istemiyor nukun emziğini istiyor hep :emir_bebek:
[/B]

canım bende ilk nuk aldım daha sonra wee daha sonra chicco ama hiç birini emmiyokafamçokkarıştı

X