Emzirirken adet olmadığı halde hamile kalan var mı

melike c

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2019
73
22
29
Meraba, 6 aylık bebeğim var emziriyorum doğumdan sonra 50 gün kesik kesik kanamam oldu 1 ay olmadm kasım 26 da adet gördüm en son bu şekilde düzensiz adetim ve hala olmadım, hamile kalan varmı bu durumda?

Evet görümcem 4 aylık bebeği varken süt koruyor sanmış kaldı Eşide aldırmadı doğurdu geçen Eylül çok zorlanıyor ikisine birden

Hadi ya sütün korumadığını biliyorum da adetim cok düzensizdi kasımdan beri de görmüyorum ya bu kafamı karıştıyor adet görümediğim için yumurtlama olmaz diye düşünüyorum.adet görüyomudu peki?

Ben ☺️ dogumdan sonra hic adet olmadim bir kere korunmasiz iliski oldu o ara hamile kalmisim taki çaydan midem bulaninca bi test yaptim oyle ogrenmistim simdi buyuk kizim 4.5kucugu 3 yasinda

Ayyy korunmasız iki kere oldu ama birkere kaçamak oldu plansızdı 🙊 heycan yaptım bi yandan da korktm zorlanırmıyım diye 😐
Ben ☺️ dogumdan sonra hic adet olmadim bir kere korunmasiz iliski oldu o ara hamile kalmisim taki çaydan midem bulaninca bi test yaptim oyle ogrenmistim simdi buyuk kizim 4.5kucugu 3 yasinda

Adet olmamaya güvenip me korunmuyordunuz ?

Evet görümcem 4 aylık bebeği varken süt koruyor sanmış kaldı Eşide aldırmadı doğurdu geçen Eylül çok zorlanıyor ikisine birden

4.5 aylık bebeğim var, emziriyorum ve son adetimi de hatırlamıyorum😵 beni çok korkuttun şimdi ya bi an ben de hamile miyim acaba dedim 😬😬

🤣🤣 Hayırlısı olsun iki 3 hafta snra bi test yapıcam bence sense yapmalısın😅

Ben son adetimi hatırlamadığım gibi tahmini adet günümü de bilemiyorum vücudum rastgele takılıyor sağolsun😂 eğer yanlış anlamadıysam 1 hafta önce yumurtlama oldu, ne zaman test yapsam diye düşünüyorum günlerdir...

Ben son adetimi hatırlamadığım gibi tahmini adet günümü de bilemiyorum vücudum rastgele takılıyor sağolsun😂 eğer yanlış anlamadıysam 1 hafta önce yumurtlama oldu, ne zaman test yapsam diye düşünüyorum günlerdir...
İlişkide en az 3 hafta geçsin canm test için kan ver direk

X