Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Canım bu tür sorunlar için gümüş emzirme kapakları var ve cevremde bir çok kişi kullanıp çok memnun kaldı dene bence çok iyi bir urun

Baya süre olmuş şimdiye kadar iyileşmeleri gerekirdi. Ben yanlış emzirdiğinizi düşündüm bu nedenle. Sadece meme ucunu verirseniz bebeğin ağzına bu şekilde tahribat olur. Kahverengi bölgeyi tamamen verip meme ucunun bebeğin damağında yapışması lazım. Bu şekilde hem acı olmaz hem de yara vs.olmaz emzirirken.

her türlü yaraya kantoron yagi kullandim ben , burda yazanlar care olsa da kantoron yagini ecza dolabiniza koyun mutlaka, yaniklara , yaralara inanilmaz iyi geliyor , gecmis olsun

Domuz yağı inanilmaz etkili bisey yaralarda...
Ilac sektöründe kullanilamamasinin sebebi raf ömrü 6 ay ve buzdolabinda olmali o yüzden firmalar tercih edemiyor. Fakat eski usul ilac recetelerinde bir cok hastalikta kullaniliyor ben bir kac ay önce babamin kafasindaki egzamasi icin ilac yaptirdim icinde domuz yagi varmiş...
Teyzemin suratina kaynar su döküldü domuz yagiyla tek bir iz bile kalmadi

Tam aradigim baslik ve konu.25 haftalik hamileyim.Ilk hamileligim.Tabi bilmedigimden 1 bucuk ay once falan sag gogus ucum artik hormonlardan heralde buyurken catlamis.Ben normal bir gogus ucu saniyorken deneyimli anne kuzenim ve annem gorunce catlamis dediler.Daha nasilse doguma 10-12 hafta var.Ne yapmaliyim da o zamana kadar iyilessin bu ? Sanki uctan ayrilip et beni gibi oldu minik bir parca :KK43:

Normalde yeni emzirirken yarık oluşur. 1 yaşından sonra başlaması çok ilginç..
Bence 18 aylık olmuşsa emzirmeyi bıraktırın.

Ben bir yenidoğan döneminde, bir de 7-8 ay civarı geçirdim yara.
Emzirdikten sonra yıkayıp kurulayıp lansinoh krem sürerdim her seferinde.
Çok kötü durumdayda o memeyi vermez sağardım..

Başka yönteme gerek kalmadı. Ama tahinin üstündeki yağ da çok faydalıymış.
Yalnız bebeğinizi emzirecekseniz susamın alerjen etkisinden emin olun.

Eğer iyi geleceğini düşünüyorsanoz kullanın bence. Sonucta sağlıksal bir problemden bahsediyoruz... Zevkine yenilmesine değil. Ben olsam eğer gerçekten denemek istersem geçireceğine inancım varsa mutlaka denerdim. Domuz yağını, domuz eti satan yerlerde bulabilirsiniz belki diye düşünüyorum.

X