Emzirme döneminde anksiyete panik atak yaşayanlar

Inşallah ya en azından bakalım kim ne çözüm bulmuş bebeğimi sütten kesmekte istemiyorum daha 41 günlük oldu ya uff:KK42:

Omas Omas Allah başka dert vermesin biz iyiyiz ben doğum yaptığında kanser hastası bir teyze saatlerce inliyordu okadar dua etimki teyzeye ve halime şükretim inan dert değil bizimkisi bu gün çarpıntı geldi hiç umursamadım geçen dedim ahha ölüölüm yine umursamadım bu kaleyi umursamayınca defolup gidiyor bebişim kokusu bin tane ilaca değer innanın

Sanırım sen ve ben dışında bu hastalığı yaşayan yok
Olmazmı çevremde çok bu durumu yaşayan bazıları farkında bile değil bazıları kedi iradeleri ile düzeliyor ilaç çok ta iğleştirmez sadece Zaman verir en güzeli okumak oku bol bol oku bak nasıl ferahlık oluyor Allah'a gerçek anlamda sığın inşallah

Konun hayırlı olsun canım. İnşallah bunu yaşayıp çözüm bulmuş insanlar vardır da yardımlaşırsınız. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

Konun hayırlı olsun canım. İnşallah bunu yaşayıp çözüm bulmuş insanlar vardır da yardımlaşırsınız. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah..
amin inşallah bekliyoruz bakalım

Benim başımda basınç oluyor tansiyonumda normal sende öyle birşey oluyormu
Bende iki gündür başladı böyle sanki beynim dönüyor donuyorr bi ağırlık var sanki kafamda ama ben tansiyonuma bakmadım hiç daha doğrusu tansiyon aletini bundan 2 yıl önce evden çıkardım

Omas Omas y4zy4qmurum y4zy4qmurum S serra1982 nasılsın sizi çok özledim @Allahim neolur sen nasılsın hepinizi kucakdolusu öptüm
Mrb canım, ben aynı halen ite kaka devam :) şükür bugünümüze. Ağırlaştıkça kaygı korku aniden tavan yapıyor bende, allak bullak oluyorum. Hamişler topiğindeyim henüz, sağlıcakla doğumu yapıp buraya transfer olucam inşallah :) sen nasılsın? Durumunda herhangi bir değişiklik var mı?

Bende iki gündür başladı böyle sanki beynim dönüyor donuyorr bi ağırlık var sanki kafamda ama ben tansiyonuma bakmadım hiç daha doğrusu tansiyon aletini bundan 2 yıl önce evden çıkardım
Kuzum eski tarihliymiş mesaj ama bu durum zaten ara ara olıyordur muhtemelen. Normalde tansiyonun düşükse ve ona rağmen bir tık daha düşse bu durum olabiliyor. Ama bizde genelde kaygı kaynaklı bir birikim sebep oluyor buna. Birkaç gün öncesinde fszla strese girdiysen, kafan bişeylere takıldıysa ya da bişeyler hakkında çok dallı budaklı düşündüysen normal bunu yaşaman.

Kuzum eski tarihliymiş mesaj ama bu durum zaten ara ara olıyordur muhtemelen. Normalde tansiyonun düşükse ve ona rağmen bir tık daha düşse bu durum olabiliyor. Ama bizde genelde kaygı kaynaklı bir birikim sebep oluyor buna. Birkaç gün öncesinde fszla strese girdiysen, kafan bişeylere takıldıysa ya da bişeyler hakkında çok dallı budaklı düşündüysen normal bunu yaşaman.
Aynen canım benim panik atak kaynakli zaten aslına bakarsan hepsi onunla bağlantılı Rabbim hepimize yardım etsin sen nasılsın günler yaklaşıyor hayırlısiyla:KK200:

Aynen canım benim panik atak kaynakli zaten aslına bakarsan hepsi onunla bağlantılı Rabbim hepimize yardım etsin sen nasılsın günler yaklaşıyor hayırlısiyla:KK200:
Amin canım inşallah.. Evet günler hızlanıyor sanki :)
Ben yatamıyorum nefesim birden kesiliyo hissi geliyor.
Gündüz de tosuncuk gibi soluyorum zaten :)) midemin iki göğüs arasına çıkışı beni geriyo ya:) işi dalgaya vuruyorum valla yoksa şikayetlerimden destan olacak:)
Bu dediğin ağırlık dönme tarzı durumla bir hafta geçirdim. Sersem gbiydim aynı. Bazen yine oluyor, azcık kahve yapıp balkona atıyorum kendimiz soğukta silkinip giriyorum içeri:)

X