Anket En erken gebelik belirtileri

aysays3434

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2021
197
31
27
Herkese merhaba. Ben 10 aylık evliyim ve artık bebek sahibi olmak istiyorum,buradaki mesajları okudum ve daha fazla bilgi almak için konu açmak istedim. En erken gebelik belirtileriniz nelerdi? Anne olmayı çok istiyorum kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ama yumurtlama günüm bir kac gün önce bitti ve çok hafif kasık ağrısı göğüs uclarında dokununca acıma vücutta kaşıntı susuzluk ve hafif bas dönmesi oluyor umarım psikolojik değildir. Teşekkürler

Herkese merhaba. Ben 10 aylık evliyim ve artık bebek sahibi olmak istiyorum,buradaki mesajları okudum ve daha fazla bilgi almak için konu açmak istedim. En erken gebelik belirtileriniz nelerdi? Anne olmayı çok istiyorum kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ama yumurtlama günüm bir kac gün önce bitti ve çok hafif kasık ağrısı göğüs uclarında dokununca acıma vücutta kaşıntı susuzluk ve hafif bas dönmesi oluyor umarım psikolojik değildir. Teşekkürler
En erkeni fln yok canim adet belirtisiyle gebelik belirtisi ayni nasil adetin yaklasinca kasiklarin agriyo adet olcam herhalde diyosun gebelikte boyle 2 3 gun kalimina test yapip ogrenebilirsin bn 1 gun kalimina yapmistim

En erkeni fln yok canim adet belirtisiyle gebelik belirtisi ayni nasil adetin yaklasinca kasiklarin agriyo adet olcam herhalde diyosun gebelikte boyle 2 3 gun kalimina test yapip ogrenebilirsin bn 1 gun kalimina
Yumurtlama bitti kasık ağrılarım azaldı ama göğüslerim dokununca acıyor. Kasık ağrısı adete yakın mı olmuştu sizin yoksa yumurtlamadan sonra sürekli devam mı etti? Allah bağıslasın bebeğinizi:)

Canım merhaba bu belirtiler farklılık gösterebiliyor kişiden kişiye, bende adetten bir hafta öncesine kadar gösterdi, göğüs hassasiyeti koku hassasiyeti kabızlık gibi bir çok belirtim oldu, adete bir kaç gün kala test yapabilirsin☺️

İnanır mısın her ay belirtilerin dibine vuruyordum. Yok şuram şöyle buram böyle. Hamile kaldığım ay da hiç bi belirti yaşamadım adet belirtisi dışında. 8.haftadan sonra mide bulantılarım eşlik etti. Sonra göğüslerim kararmaya başladı. Adet belirtisi gibi olan belirtilerim de kasık ağrısı, karın ağrısı, göğüs ağrısı. Ama tek fark göğüs ağrım her zamankinden fazlaydı.

İnanır mısın her ay belirtilerin dibine vuruyordum. Yok şuram şöyle buram böyle. Hamile kaldığım ay da hiç bi belirti yaşamadım adet belirtisi dışında. 8.haftadan sonra mide bulantılarım eşlik etti. Sonra göğüslerim kararmaya başladı. Adet belirtisi gibi olan belirtilerim de kasık ağrısı, karın ağrısı, göğüs ağrısı. Ama tek fark göğüs ağrım her zamankinden fazlaydı.
Kasık,göğüs ağrısı bata ne kadar varken başlamıştı?

Yumurtlama bitti kasık ağrılarım azaldı ama göğüslerim dokununca acıyor. Kasık ağrısı adete yakın mı olmuştu sizin yoksa yumurtlamadan sonra sürekli devam mı etti? Allah bağıslasın bebeğinizi:)
Saol cnm teskkur ederim ben yumurtma takibi fln yapmadim icin bilmiyorum norml herzmnki gbi adetim yaklasti agrim vrdi oylrsine yaptim testi cikmisti istiyoduk cnku her ay ypiyodum evlndim 4. Ayimda hamile kaldim

X