Vücut Kremleri En güzel kokan duş jeli

Vücut kremleri, losyonlar

Ecolina1995

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
150
44
Yeni evli olduğm için en guzel en soft duş Jelini arıyorum ve birde intim yıkama jelleri Hk:; bilgi ve önerilerinizi almak istiyorum

Palmolive Aroma Sensations So Firm Deniz Yosunu Özü ve Termal Mineraller Cilde Yardımcı Duş Jeli çok güzel kokusu var.Ayrıca aynı markanın Aroma Sensations Feel the Glow Cilt Yenileyici Duş Jeli ,Body Butter Böğürtlen Keyfi Banyo ve Duş Jeli , Body Butter Çilek Rüyası Banyo ve Duş Jeli de mükemmel kokarlar. Son saydıklarım daha tatlı kokular böyle şekerli gibi ayrıca gratiste hep indirime giriyorlar .Ben bir alana bir bedava kampanyasında almıştım.

Palmolive Aroma Sensations So Firm Deniz Yosunu Özü ve Termal Mineraller Cilde Yardımcı Duş Jeli çok güzel kokusu var.Ayrıca aynı markanın Aroma Sensations Feel the Glow Cilt Yenileyici Duş Jeli ,Body Butter Böğürtlen Keyfi Banyo ve Duş Jeli , Body Butter Çilek Rüyası Banyo ve Duş Jeli de mükemmel kokarlar. Son saydıklarım daha tatlı kokular böyle şekerli gibi ayrıca gratiste hep indirime giriyorlar .Ben bir alana bir bedava kampanyasında almıştım.
Evet haklısınız biliyorum onları güzel ama ben böyle çok fazla bilinmeyen birşey arıyorum

Güzel konu bende bir ara Nivea beyaz ve mavi olan duj jellerini kullanmıştım, bana kokusu güzel geliyordu fakat dediğiniz gibi çok bilindik ve kalıcı değil :KK43:
Duj jelleri için bir önerim yok ama Avon markasının banyo köpükleri hem çok güzel kokuyor hem de çok kalıcı.

Kesinlikle Farmasi nin Argan yağlı duş jelini kullanmalısın kokusu iyi hemde cildini yumuşacık yapıyor 🙂

X