Saç Uzatma Yöntemleri En hizli sac uzatma yöntemi?

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
342
361
Merhaba . Hayatım boyunca saçım benim travmam oldu. Saclarim sık ve kıvırcık , küçükken daha fazla sıktı. İnsanlar sürekli bana bu saçı nasil tanıyorsun derdi bu da beni özgüvensizlestirdi nedense . Bi tane arkadaşım senin saçın gibi saçım olsaydı saçımı başımı yolardım demişti bana . Yıllar boyu saçımı hiç kesmemistim zaten yavaş yavaş saçımı salmaya da geçen sene başladım . Saçımla daha yeni barışık oldum . 18 yaşımda. Sonra hayatım boyunca ilk kez saçımı kestim omuz hizasında. O da kuruyunca daha da kısaldı. Etrafımdaki insanlar saçın çok güzel olmuş demesine rağmen ben kendimi çok ozguvensiz hissettim Sınıfta bir tane çocuk, × saçını bidaha böyle yapma abim dedi bağırarak . O an çok utandım şoktan da birsey diyemedim. Saçlarım çizgi film karakteri olan Dora nın saçlarına benziyor keşke kesmeyelim diyorum bazen . Allah aşkına bana Bi sac uzatma
yöntemi önerim .

Saçların bir şekilde uzar kardeşim, asıl etrafına yaydığın o negatif titreşimi kaldır ortadan.
Özgüvensiz tavrını hissettikleri için herkes yorum yapıyor böyle ağzına geleni.
İzin verme. Kendini beğen, sev saçlarını. Başka çaresi mi var, uzayacak tabii ki.
Ne güzel gürül gürül ve kıvırcık saçlara sahipmişsin. Emin ol bu, bir çoğumuzun hayal ettiği şey.
İnsanlar saçları çok görünsün diye kaynak dolgu, perma, bigudi, maşa bir sürü işlem yapıyor saçlarına ama sen doğuştan şanslısın.
Saçların için de doğal içerikli maske ve serumlar deneyebilirsin.
Üzme kendini e mi...

ahhhh canımmm, daha bu sabah 9 yaşındaki kızımla aynı konudan bir kriz yaşadık

saçları çok gür ve kıvır kıvır, benimki de alabildiğine düz

bana dedi ki gayet mutsuz bi ifadeyle benim saçlarım kimse benzemş böyle, ben de düz istiyorum çok çirkinim vs bir sürü laf saydı kendi kendine :KK43:

halbuki nasıl da güzel saçları var ben saçlarım onun gibi olsun diye bin tane alet kullanıyorum da yine öyle olmuyor

bu ben de olmayanı beğenme değil inan bana ama kıvırcık saçların apayrı bir havası var bence hem de gürmüş bir kadın için ne güzel bir avantaj

bir kere hem doğuştan havalı saçların hem de hangi modeli yaparsan yap güzel duracak saçların var

toplasan ayrı havalı durur topuz yapsan ayrı güzel olur açık bıraksan havandan geçilmez

düz saç öyle değil ki, ki benim saçlarım da gürdür ama dümdüz olduğu için topladığımda ya da topuz yaptığımda çok hacimsiz çok sıradan bir görüntüsü oluyor saçlarımın

kendini olduğun gibi sev lütfen, millete kulağını tıka, sen onları taktıkça onlar daha çok üstüne gelir, akran zorbalığı böyle birşey sanırım :KK43:

Bence kıvırcık saç herkeste olmuyor, ben beğeniyorum 🥰
Bence sizde saçlarınızla barışın 🌸🌸
Uzatmak istiyorsanız bakım yağı önerebilirim.

Merhaba . Hayatım boyunca saçım benim travmam oldu. Saclarim sık ve kıvırcık , küçükken daha fazla sıktı. İnsanlar sürekli bana bu saçı nasil tanıyorsun derdi bu da beni özgüvensizlestirdi nedense . Bi tane arkadaşım senin saçın gibi saçım olsaydı saçımı başımı yolardım demişti bana . Yıllar boyu saçımı hiç kesmemistim zaten yavaş yavaş saçımı salmaya da geçen sene başladım . Saçımla daha yeni barışık oldum . 18 yaşımda. Sonra hayatım boyunca ilk kez saçımı kestim omuz hizasında. O da kuruyunca daha da kısaldı. Etrafımdaki insanlar saçın çok güzel olmuş demesine rağmen ben kendimi çok ozguvensiz hissettim Sınıfta bir tane çocuk, × saçını bidaha böyle yapma abim dedi bağırarak . O an çok utandım şoktan da birsey diyemedim. Saçlarım çizgi film karakteri olan Dora nın saçlarına benziyor keşke kesmeyelim diyorum bazen . Allah aşkına bana Bi sac uzatma
yöntemi önerim .
Kime yaranı gösterirsen sebi ordan vurur.Aman güzel kardeşim önce kendine sen değer vereceksin ki karsindakilerden de değer göresin.Öyle olmasa da öyleymiş gibi göster.
Ve asla eksik yanlarını, sevmediğin, beğenmediğin kusurlarini , özelliklerini paylaşma kimseyle.
Ayrıca sevinmelisin benimde eskiden beri heo gür saçlarım vardi hep özenirdim cok gür benimkiler onlarin givi toplayinca pirasi gibi dümdüz olsun isterdim jiet gibi..
Simdi yillardir ugrasiyorum azaldi diye yapmadığım sey kalmadi denemediğim...
Eski saçlarimla olduğum resimlere bakiyorum hep meger kiymetini bilememisim.Simdi at kuyruğu bile yapsam ip gibi fare tüyü gibi o kadar üzülüyorum ki..
Sende üzülme o saçlar hemen uzar sonra saçini kuruturken makinayı üstten tut sicak ayarda kullanma kabarmaz.

X