En iyi 10 güneş gözlüğü markası

begum07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
1.160
111
hepsi güzel markalar verdiğin paraya da değer ama yinede insan o kadar parayı bi gözlüğe veremiyor

mimoz_a

Unutursam Fısılda !
Pro Üye
18 Nisan 2011
5.352
1.771
valla nasıl ki ayakkabıda konfora önem veriyorsak gözlükte de kaliteye önem vermeliyiz. pazarlarda satılan saçma sapan gözlükler mide bulantısı, baş dönmesi yapabiliyor. uzun vadede de göze kalıcı zarar veriyor...

ahuelif

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2013
9
1
ucuza marka güneş gözlüğü alabileceğim yer var mı? online da olabilir, yardım lütfen, yaz yaklaştı :)))

Alweer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2012
1.377
696
Kizlar illa listedeki markalari alacaksiniz diye birsey yok , optikcilerde uygun fiyata bir suru secenek bulabilirsiniz.Nasilki kiyafet alisverisini herkes Diordan ,Gucciden degilde ornek Zaradan, Mangodan yapiyorsa gozluktede bu sekilde.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 34058 gün geçti.

selennn

Evli mutlu ve çocuklu
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ocak 2011
4.323
7.525
36
Ray-ban iki tane güneş gözlüğüm var ikiside rayban..değişmem..dior gucci gozlukleride çok hoş ama benim yüzüm kuçük olduğundan kocaman durmuştu bende

HsrtGlr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
219
152
Mıchael Kors gözlük aldım..Aynalı camları vardı kılıfından başka yer koymadığım halde plajda bile kullanmadım kaplamaları soyuldu..Çöpe gitti o kadar param..şirket garantiye de almadı defalarca yazdım mıchale kors'a ama yeni cam taktırdım para verip aldığım optikçide o da rezalet oldu...Çöp resmen çöp.. :KK61: