Çorbalar En iyi 20 yöresel çorba

En başarılı bulduğunuz Çorba tarifi ;

• Ankete Katılan
    419
Safahat canım güle güle kullan .

Garantisi var değil mi :KK60::KK60::KK60:

Yeni lezzetlerini , yeni kategorilerde sabırsızlıkla bekliyorum .Kimbilir bunların yanına birkaç hediye daha gelir , mutfak eşyaların yenilir :KK34:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 626878

Eki Görüntüle 626880

Eki Görüntüle 626881

Bugün itibariyle hediyeler elime ulaştıı:KK8:
Hepsi birbirinden güzel ne diyeyim yorum bile yapamıyorum:KK17:
Hele mısır patlatma makinesi tam bize göre çünkü evimizde tvden çok film izlenir:KK9: (mısır patlatma makinesinin kullanımını soran arkadaşlar vardı inşallah kullanınca da paylaşırım)
Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum hem Kazen'e böyle güzel hediyelerin verildiği çok güzel bir paylaşım ortamı sağladığı için, hem de oy veren herkese:KK16::KK16::KK16:
vay hediyeler cok guzelmis gule gule kullan safahatcim:KK16::KK16::KK16::KK16:
ama bi erkegin sectigi nasil belli oluyo renk uyumu sifir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
biz olsak simdi o yesille bi sey uydurmustuk oraya:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu arada safahatcim sen de cok guzel cikmisin misir patlatma makinesinin ustunde:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Canım hediyelerin harikalar bayıldımm,iyi günlerinde kullan inşallah:KK16:

ama bi erkegin sectigi nasil belli oluyo renk uyumu sifir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu arada safahatcim sen de cok guzel cikmisin misir patlatma makinesinin ustunde:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

O değil de bir baksana , önlükteki K.K logosunun kürk mantosunu giyen erkek mi :KK60::KK60:

Çok güldüm yahu , öyle değilse de ben iyi güldüm :KK8:

Safahat canım güle güle kullan .

Garantisi var değil mi :KK60::KK60::KK60:

Yeni lezzetlerini , yeni kategorilerde sabırsızlıkla bekliyorum .Kimbilir bunların yanına birkaç hediye daha gelir , mutfak eşyaların yenilir :KK34:

Evetcnm garantisi hatta degisim fisiyle geldi
Tesekkur ederim cnm kismetse insallah katilmak istiyorum cunku cok zevkli

Sagol cnm.
Of fena rezillik sen degince fark ettim ipoddan cekip eklemistim:KK17: silinmez ya da degistirilmez mi acaba resimler cok fena cikmis ya:KK50:

Canım hediyelerin harikalar bayıldımm,iyi günlerinde kullan inşallah:KK16:
Sagol cnm benimmm:KK16:

Hepsi güzel de, benim favorim onluk oldu :))
Evet ben de onluge bayildim:KK16:

Kelle paçaya ölürüm, o börek çorbası da ne kadar dehşetengiz bir yemek öyle.:KK56:

Teşekkür ederim:KK16:Yöresel bir çorbadır :KK56:Çokta lezzetlidir:KK56::KK34:

İlk defa duydum, eve gider gitmez yapıcam. Biraz da bizim yöreleri beslesin :KK56:

Bu arada hangi yörenin? Googleda yazınca mantı çorbası gibi çorbalar çıkıyor, sizinki daha değişik.

Eki Görüntüle 626878

Eki Görüntüle 626880

Eki Görüntüle 626881

Bugün itibariyle hediyeler elime ulaştıı:KK8:
Hepsi birbirinden güzel ne diyeyim yorum bile yapamıyorum:KK17:
Hele mısır patlatma makinesi tam bize göre çünkü evimizde tvden çok film izlenir:KK9: (mısır patlatma makinesinin kullanımını soran arkadaşlar vardı inşallah kullanınca da paylaşırım)
Hepsi için ayrı ayrı teşekkür ediyorum hem Kazen'e böyle güzel hediyelerin verildiği çok güzel bir paylaşım ortamı sağladığı için, hem de oy veren herkese:KK16::KK16::KK16:

Tebrik ederim canım güle güle kullan hediyelerini.:KK9:

X