En İyi Netflix dizi-Filmleri

SayYouLoveMe

Sonuc istemiyorsak nedenleri yok edelim..
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2021
1.099
3.305
Lucifer..Hani anlamli,derin,teoriler uzerine kafa yormanizi gerektirmeyecek,cekici neseli ve zipir bir tip(Tom Ellis) izlemek istiyorsaniz deneyin derim.Adi gibi cok sert bir dizi degil,Lucifer gibi bir isim gorunce beklenti biraz farkli oluyor ama izledikce bu beklentinizi hatirlamiyorsunuz bile.Seytan'in en buyuk hileside fark edilmeden insanlarin arasinda dolasmasi degil mi :)

Stevya

| Art de vivre |
Pro Üye
7 Kasım 2020
3.518
17.935
İspanyolları suç ve gerilim konseptinde çok başarılı buluyorum. Netflix'te Şantaj isimli 8 bölümlük, taze bir İspanyol dizisi buldum. İlk bölümünü izledim, mutlaka devam edeceğim, sürükleyici geldi bana.
Katılıyorum, ben de çok başarılı buluyorum. Öneri için teşekkürler, mutlaka izleyeceğim :)

karanlikpelin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2021
13
9
24
Katılıyorum, ben de çok başarılı buluyorum. Öneri için teşekkürler, mutlaka izleyeceğim :)
Rica ederim. Umarım seversiniz.
O oyuncunun görunmeyen misafir ve paramedik filmide iyi.. Tavsiye ederim.
Mario Casas'ı çok severim, neredeyse tüm filmlerini izledim. Görünmeyen Misafir'in kurgusundan epeyi etkilenmistim, iki kez izledim. 🙃 İki ay kadar önce Netflix'te, kadrosunda yer aldığı Konut adlı filmi izledim. Eğer izlemediyseniz öneririm, seversiniz sanıyorum. 😊

Nevermindjustsmile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2017
954
780
Rica ederim. Umarım seversiniz.

Mario Casas'ı çok severim, neredeyse tüm filmlerini izledim. Görünmeyen Misafir'in kurgusundan epeyi etkilenmistim, iki kez izledim. 🙃 İki ay kadar önce Netflix'te, kadrosunda yer aldığı Konut adlı filmi izledim. Eğer izlemediyseniz öneririm, seversiniz sanıyorum. 😊
Onuda izledim. Teskler. 😉 ama orda yardimci erk oyuncu rolünde..

Nihal Shibuya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2021
1.643
4.666
40
En son Sex Education’ı izledim 3 günde. Aslında gençlik dizisi, ergenlerin cinselliği keşiflerini anlatıyor ama ebeveynleri ile sorunları, hepsinin bir mücadele içinde olması beni cezbetti. Aşırı sevdim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 175 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında bacak ve ayaklarında dikkat cekici bir hareketlilik vardır. Tekme atabilir, ayaklarını içe dışa döndürebilir. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde alt karın, kalça, uyluk ve göğüslerinizde hızlı gerilme sebebiyle çatlaklar görülebilir. Çatlaklar ilk başlarda kırmızımsı veya mavimsi bir halde iken ilerleyen zamanlarda gümüş-beyaz renge dönüşür.Bazı kadınlar hamilelik sırasında karpal tünel sendromu yaşarlar. Eğer ellerinizde ve bileklerinizde kas ağrıları yaşarsanız doktorunuzla konuşun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Elhan

Nirvana
Pro Üye
16 Mart 2008
16.277
77.814
Lupin tavsiyemdir ikinci sezonu dört gözle beklemiştim oyunculuk iyi senaryo filan o öylemiymiş ya diye şaşırtan sahneleri mevcut
İkinci sezonu geldi mi? En son oğlu kaçırılmıştı ... :KK51:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :80.2 Kg. Şimdiki Kilom :65.3 Kg.

Elhan

Nirvana
Pro Üye
16 Mart 2008
16.277
77.814

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :80.2 Kg. Şimdiki Kilom :65.3 Kg.