En iyi ve uygun Bebek kıyafetleri

Sen_ay

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
2
0
22
Ben de bebegim icin uygun fiyatli ve kaliteli kiyafetler ariyordum. Ebebek kampanyalarinda indirimde cok guzel urunler buldum. Burada linki paylasiyorum hanimlar inceleyebilirsiniz siz de.
........

Son düzenleyen: Moderatör:

kitoak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2014
75
93
E bebek markası olan hellobaby kesinlikle önermem!!!
5buçuk yaşındaki kızıma aldığım LCW, Sobe, Kanz ve başka markaların çıtçıtlı badilerini saklamıştım şimdi 1 yaşındaki kızım onlarla büyüyor, hala sapasağlamlar. Bu yıl indirimden aldığım hellobaby marka badiler birkaç ayda yırtıldı.
fotoğraf ekledim, kullanım hatası olsaydı, 5yıllık badilerde de yırtık olurdu.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 14
  • image.jpg
    image.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 15
  • image.jpg
    image.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 14
  • image.jpg
    image.jpg
    127,2 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2122 gün geçti.

Selcan Atasoy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2021
3
0
39
Ben de bebegim icin uygun fiyatli ve kaliteli kiyafetler ariyordum. Ebebek kampanyalarinda indirimde cok guzel urunler buldum. Burada linki paylasiyorum hanimlar inceleyebilirsiniz siz de.
........
Merhabalar, hem kalite hem de fiyat avantajı biz kadınlar için gerçekten çok önemlidir. Yavrularına en yeniyi, en iyiyi, en sağlıklıyı, en uygun fiyatlarla almak için çok büyük çaba sarf edilmekte. Benim size tavsiyem bebek giyim, çocuk giyim, hamile ve lohusa giyim gibi bir çok kategoride ürünü bir arada bulabileceğiniz ... online alışveriş sitesini tavsiye edebilirim. Bir uğrayıp göz atmakta fayda vardır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: