En komik pozu veren çocuk yarışması

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar çocuklarımızın en kmoık hallerının fotograflarını ankete acalımmı varmı bu yarısmayı duzenlıyecek yıgıt ben beceremem sanırım :bbo:

ya ben duzenlıyım dıycem ama nasıl yapılıyor bılmıyorum elıme yuzume bulastırırım varsa duzenlemek ısteyın boyun kıldan ınce benımkı bır fıkır bu arada bızler arasındada ayrıyeten yaparız cocugu olmayanlar ıcın en şirin komık poz veren kk hatunları zemuszemus

bu saatte benden baska catlak varmı pc karsısında oturan yurt dısındakılerı saymıyorum saat farkı var burda sabah olmak uzere

bnde varım.yarısmayla alakamda yok:)
bekarım
yazmadan gcemdım.:):):)
ıyı gecelr.
cok guzel bı yarısma olcak takıpcıyım:)

bencede yarısmayı sahıplenen cıkarsa yahut bana nasıl duzenleyecegımı anlatan cıkarsa olacak

kızlar 1 den fazla resımle katılınabılır yıgen kardes olabılır maksat mınıklerın sırın hallerını gorelım ve gulumseyebılelım:ecrin_bebek:

e çok eskı degılse olur pamugum ama nostaljı yarısması oldu eskıler o katogorıye gırıyor bence 2. sı yapılmalı bende katılırım ozaman ona

ben yatıyorum kızlar saat sabah 5 olmus heruff benı bu saatte pc karsısında boyle ----->:nazar::kahve: yakalarsa ılk dayagımı yerım heralde:eek:klava:

prensesım bırde prenses tarzı yarısması yapalım ozaman sende pamuk prenses olarak katıl dur ben oyrenım su yarısma duzenlemeyı daha ne fıkırler var bende beklemede olun anacım

X