EN NEFRET ETTİĞİM ŞEY GELİP BENİ Mİ BULDU ŞİMDİ??!!

:)))))) Ay o kızdan bende tiksindim yaa.Sevişirken bişey yok sonradan obsesif.Hem obsesif hem sevişken ya. Çok pis rencide ettim artık son konusunda insallah bidaha hamilemiyim diye gelmez. Oda ayrı bi hayretlik.Hayır onun o takıntısına onu sevgilisi çekiyo bide benim başıma gelene bak.Ahanda sinirlendim.
yok ben kizmiyorum uzuluyorum cunku dalga gecmeyip gercekten yazdiklarinda samimiyse yardim almasi gerek ama kabuslarima giriyo artik korkuyorum birazciko_Oo_O

yok ben kizmiyorum uzuluyorum cunku dalga gecmeyip gercekten yazdiklarinda samimiyse yardim almasi gerek ama kabuslarima giriyo artik korkuyorum birazciko_Oo_O

Ay çok iyi niyetlisin.Bence obsesif filan değil bildiğin saf. Takıntısına bahanebulmak içinde adına obsesif demiş.Takıntılı insan herşeye takıntılı olur yaparken bişey yok sonramı takıntılı.Resmen uydurmasyon ya.İtici.

Ay çok iyi niyetlisin.Bence obsesif filan değil bildiğin saf. Takıntısına bahanebulmak içinde adına obsesif demiş.Takıntılı insan herşeye takıntılı olur yaparken bişey yok sonramı takıntılı.Resmen uydurmasyon ya.İtici.
erkek arkadasinda peygamver sabri varmis yanliz... cocugun yerinde olsam turkiyeden iltica etmistim :mad:

"Seni sevdigim icin agrima gidiyor " a cikan cumlenizi es gecmis. Kiymet bilmiyor belli ki.. bence cok guzel ifade etmissiniz kendinizi hic taviz vermeyin.

Peki hanımlar gerçekten çok merak ediyorum,yarın bir gün benim okulum bitip evleniceğimiz zaman olduki düğün hazırlıklarında filan ailesi gerekeni yapmassa eksik yaparsa umursamaz davranırsa filan mutlaka ''doğru kelimeler'' kullanarak kırgınlığımı yada isteklerimi dile getiricem.Bu Allahın emri. O zamanda bu tepkiylemi karşılaşıcam yani? Doğru olan ileri geri konuştuğumda tepki vermesi olmalı ki ben zamanı geldiğinde bazı şeylere kırgınlığımı dile getirdiğimde beni anlayabilsin değilmi? O zamanda bunu yapmanız gerekiyodu yapmadınız yada ailen babanbu mesele için biraz umursamaz davrandı desem benimi geberticek yani anlamadımki? Dinlemeyi ve anlamayı bilmedği inancındayım artık. Ve bu hiç hoş değil.
Canim erkeklerin cogu tutarsizdir, bugun ailesini istemiyorsa isine karistirtmiyorsa bil ki ailesi dugunden sonra sizin kapinin onune dizilir inci tanesi gibi
Sen ailesinin dugununuz icin birseyler yapmasini bekleme maddi manevi. Es adayin elinden geleni yapmali cunku seninle evlenen o. Sen evlilik surecinde esini gozlemle,ne yapiyor senin icin (ozellikle manevi) esin yapiyorsa elinden geleni o evlilik yurur cunku dugun bir gun ama gecim omur boyu. Ailesine de birsey yaptirtmazsa senin icin daha iyi onlara borclu ve bagli kalmazsin bu noktada esin onemli ailesi degil.

Siz kendi kendinize hak görüp yorum yapsanız anlarım tepkisini ama bu zamana kadar sadece dinlemişsiniz fikir beyan etmeden,doğru olanda bu zaten araya girmemek açısından ama fikrinizi sorup söylediğiniz şeye bozulmaya hakkı yok. Zaten bunca zaman dinleye dinleye yeri gelmiş dertlenmiş,yeri gelmiş şişmişsiniz,söylediğinizde de babasını kötüleyen bir kelime dahi yok,sadece siz duyguklarınızdan dolayı soğumuşsunuz,bunu ifade etmişsiniz. Sizin ne hissedeceğinize karar veremeyeceğine göre yapacak birşey yok,anlatmasaydı sevginizi kaybetmesini istemiyorsa madem.
Böyle tepkiyi hakeden bir durumunuz yok.
Şımarıklık etmiş sevgiliniz. Hani bir laf vardır "açtırma kutuyu,söyletme kötüyü"diye,tam o hesap bir durum olmuş.
Hiç üzülmeyin, siz gayet düzgün davranmışsınız,bunca olayı dinleyip ,fikrinizi bunca zaman beyan etmemek kolay degildir,uzunca zaman tek kelime dahi etmeden dinlemişsiniz.
Sizde yanlış birşey yok.

o kadar anlayışınıza bunları sarf ettiyse size doğasına bırakın öküzü sizin gibisini zor bulur :KK67::KK67::KK14::KK14:

Hem yorum istiyor objektif yorum duyuncada tahammül edemiyor. Demekki erkek arkadaşın hep kendi keyfine göre düşünulsun kendi kurallarina göre oynansin isteyen biri...sen tahammullu biriysen yürür bu ilişki değilsen bununla hep huzursuzluk yaşarsın

Belliki erkek arkadasin cok sklmis bu durumlardan baksana ilk konusmak istemiyorsan soyle demis bakmis sen bi yorum yaptin bu seferde cikismis ..
Ne derse desin sakin kal kirildigini belli et bak bakalim ne kadar kivranacak pesinde.kb.ama sevgilimde olsa boyle bi laf asla soylenmemeli ben buna haftalarca tavir yaparim ve pesimde dolandiririm anlasin o zaman ne kadar kirildim ne kadar terbiyesizce bisey yapti o_O

Bende ''babanla sana mutluluklar o zaman,bilki ailesine aşık olup hayatındaki insanı harcayan tiplerden nefret ettiğimden,bu tartışmayı tatlıya bağlamak için kılımı bile kıpırdatmicağımdan emin olabilirsin,kendin bilirsin'' yazdım. Ve cidden kendi bilir salak salak işler yahu.Duyanda bişey söyledim sanıcak.Delimi ne.
Çok haklısın bir birey ailesi ile sevdiği kişi arasında seçim yapmamalı bunun sonucunu yaşayan biriyim ailesine kötü bir söz söylesen koruyacak aynı şekilde senin ailene dese de sen korursun bunu çoğumuz yaparız böyle bir durum yok orta da ama erkek arkadaşınızın şuan için durumu bir çöküntüde bir ailenin parçalanması kolay değil olan zaten çoğunlukla çocuklara oluyor bence biraz bu durumunu düşünüp onunla konuşun taviz verin demiyorum onu anladığınızı tekrar belirtin ve böyle bir sorunun ilişkinizi etkilememesi gerektiğini belirtin.

Işık hızıyla kaçardım.
Anne haber vermeden çekip gidiyor, baba çocuklara baskı yapıyor, halalar ona keza.
Sizde sussanız niye sustun konuşsanız ne diyorsun sen.
Bence kendisi de absürtlüğün farkında, bu durumdan eziklik duyuyor kompleks yapıyor sizi suçlayarak üste çıkmaya çalışıyor.
Bunun ilerisi de sorunlu olur, gün gelir canım annem canım babam tü kaka karım olur

Kusura bakma da ailede tuhaf kendisininde onlardan farkı yokmuş zaten iyi ki bu zmana kadar karışmamışsın yorum yapmamışsın birde yapsan neler olacaktı kimbilir sakın geri adım atma ne hali varsa görsün

Hanımlar konum biraz uzun olabilir lütfen kusura bakmayın çok sinirliyim biraz sakinlesmek adına içimi döküp sizden de fikir almak istiyorum.
Öncelikle konuyla ilgisi olduğundan erkek arkadaşımın ailevi durumu hakkında bilgi vermek istiyorum; Erkek arkadaşımın annesi ve babası ayrıldı.Resmi bir boşanma olmamakla beraber annesi evi terk ettiği için şu an görüşmüyorlar. Yalnız bu evliliği istemeyen sadece annesi olduğu için baba, annenin gidişinden sonra uzun süre baya baya derbeder takıldı diyebilirim.Tabi ki bu durumu erkek arkadaşımı ve onun kardeşinide büyük ölçüde etkiledi.Çünkü Erkek arkadaşım ve kardeşi anneleri onlara haber vermeden bir anda evde kimse yokken bavulunu alıp çıkıp gitmesi sebebiyle annelerine karşı cephe aldılar.Fakat babaları ayrılmayı istemediği için, ''neden annenizi arayıp dönmesi için ikna etmiyorsunuz'' diye kendi çocuklarına cephe alarak belli bir süre büyük ölçüde burunlarından getirdi,isteklerini ve evdeki varlıklarını yok saydı bu sebeplede zor günler yaşandı diyebilirim.
Ben babasını tanıyorum uzun süreli bir ilişki olması sebebiyle akrabalarınıda büyük ölçüde yakından tanıdığımı söyleyebilirim.Bu ailevi meselelerin dışında erkek arkadaşımın amcaları ve halalarınında tanıdığım günden bu yana bireysel olarak erkek arkadaşıma yaptıkları olumsuz hal ve tavırlardan haberim var.Fakat ''bana laf düşmez'' mantığıyla bu zamana kadar erkek arkadaşımın ailesi yada akrabaları hakkında bahsettiği olumsuz durumlar ve eleştirileri sadece dinlemekle yetinerek yorum yapmadım.Fakat tabiki sevdiğim adama yapılan olumsuz davranışlar bir kaç adım onlardan uzaklaşmama sebep oldu.Davranışlarımla bu kırgınlıklarımı asla belli etmedim fakat onları tanıdığım ilk günle bugünki gönül bağım arasında mutlaka bir fark doğdu.

Asıl konumuza gelecek olursak; bugün yine erkek arkadaşım amcasının ona yaptığı olumsuz bir davranıştan bahsetti ve kırgınlığını kızgınlığını dile getirip karşılık olarak ne yapıcağından bahsetti.Bende anladım ne biliyim ne diyimki diye karşılık verdim.Erkek arkadaşımda bu sefer ''konuşmak istemiyosan söyle'' dedi.Bunun üzerine bende ''Onunla alakası yok sonucta bahsettiğin insanlar senin aile ve akraba bireylerin bana laf düşmez diye yorum yapmak istemiyorum birde sen sevdiğim insan olduğun için yapılan şeyler aslında benide kırdığından yanlış bi kelime kullanırda seni üzerim diye yorum yapmak dahil olmak istemiyorum'' dedim.Bunun üzerine kendisi ''nasıl yani ne gibi?'' diye sordu. Bende ''Ne biliyim mesela eskiden babanla ilk tanıştığımızda onu çok seviyodum baya düşkündüm sonra annenin gitmesinin ardından sizin burnunuzdan getirince gönül bağım biraz eksildi aynı ortama girdiğimizde hizmet etmek benim için gönül bağından ziyade birazda görev oldu,bana karşı ne kadar çok sıcak ve iyi olsada sana yaptıklarından dolayı sevgi eksikliği yaşadım'' dedim.Bunun üzerine koptu kıyamet!!! Vay bitek onun babası varmış bu hayattada ben nefret ediyim diyemi içini döküyomuşta defolup gidicekmişimde kaprisimi çekemezmişde biz buyuz demeler filan kapattı suratıma.Bende mesajla hem biraz saydırdım hemde kötü bişey söylemediğimden filan bahsederek ne halin varsa gör dedim.

Bu yazdıklarımın dışında herhangi bir cümle kurmadım fazladan.Neler saydırdı kötü bişey söylemişim gibi.Ve ben GERÇEKTEN ailesine olan aşkından hayatındaki insanı harcayan insanlardan hep çok nefret etmişimdir.Ne işiniz var böyle adamlarla gitsin anasıyla babasıyla yaşasın filan derim.Şimdi ise ortada hiç bişey yokken yukarıda yazdığım cümleleri NASIL KURARMIŞIM! diye yemediğim laf kalmadı.

Allah askına siz söyleyin kötü bişey mi demişim? Yapmamam gereken bişeymi yapmışım yada dile getirmişim? Siz olsaydınız bundan sonrasında ne yapardınız?

Okuyanlara çok teşekkür ederim.Sağolun...
Tam öküzcük...hem zorla sana yorum yaptırıyor, konuya dahil ediyor, hem de sen bu kadar güzel kendini ifade etmene, seni üzüyorlar diye onlardan soğuyorum demene rağmen, gelip sana patlıyor, seni kovuyor vs..

Güzel bir özürle kalbini almaz, bü öküzlüğünü affettirmezse, bir adam atan sen olma bence.

Hanımlar konum biraz uzun olabilir lütfen kusura bakmayın çok sinirliyim biraz sakinlesmek adına içimi döküp sizden de fikir almak istiyorum.
Öncelikle konuyla ilgisi olduğundan erkek arkadaşımın ailevi durumu hakkında bilgi vermek istiyorum; Erkek arkadaşımın annesi ve babası ayrıldı.Resmi bir boşanma olmamakla beraber annesi evi terk ettiği için şu an görüşmüyorlar. Yalnız bu evliliği istemeyen sadece annesi olduğu için baba, annenin gidişinden sonra uzun süre baya baya derbeder takıldı diyebilirim.Tabi ki bu durumu erkek arkadaşımı ve onun kardeşinide büyük ölçüde etkiledi.Çünkü Erkek arkadaşım ve kardeşi anneleri onlara haber vermeden bir anda evde kimse yokken bavulunu alıp çıkıp gitmesi sebebiyle annelerine karşı cephe aldılar.Fakat babaları ayrılmayı istemediği için, ''neden annenizi arayıp dönmesi için ikna etmiyorsunuz'' diye kendi çocuklarına cephe alarak belli bir süre büyük ölçüde burunlarından getirdi,isteklerini ve evdeki varlıklarını yok saydı bu sebeplede zor günler yaşandı diyebilirim.
Ben babasını tanıyorum uzun süreli bir ilişki olması sebebiyle akrabalarınıda büyük ölçüde yakından tanıdığımı söyleyebilirim.Bu ailevi meselelerin dışında erkek arkadaşımın amcaları ve halalarınında tanıdığım günden bu yana bireysel olarak erkek arkadaşıma yaptıkları olumsuz hal ve tavırlardan haberim var.Fakat ''bana laf düşmez'' mantığıyla bu zamana kadar erkek arkadaşımın ailesi yada akrabaları hakkında bahsettiği olumsuz durumlar ve eleştirileri sadece dinlemekle yetinerek yorum yapmadım.Fakat tabiki sevdiğim adama yapılan olumsuz davranışlar bir kaç adım onlardan uzaklaşmama sebep oldu.Davranışlarımla bu kırgınlıklarımı asla belli etmedim fakat onları tanıdığım ilk günle bugünki gönül bağım arasında mutlaka bir fark doğdu.

Asıl konumuza gelecek olursak; bugün yine erkek arkadaşım amcasının ona yaptığı olumsuz bir davranıştan bahsetti ve kırgınlığını kızgınlığını dile getirip karşılık olarak ne yapıcağından bahsetti.Bende anladım ne biliyim ne diyimki diye karşılık verdim.Erkek arkadaşımda bu sefer ''konuşmak istemiyosan söyle'' dedi.Bunun üzerine bende ''Onunla alakası yok sonucta bahsettiğin insanlar senin aile ve akraba bireylerin bana laf düşmez diye yorum yapmak istemiyorum birde sen sevdiğim insan olduğun için yapılan şeyler aslında benide kırdığından yanlış bi kelime kullanırda seni üzerim diye yorum yapmak dahil olmak istemiyorum'' dedim.Bunun üzerine kendisi ''nasıl yani ne gibi?'' diye sordu. Bende ''Ne biliyim mesela eskiden babanla ilk tanıştığımızda onu çok seviyodum baya düşkündüm sonra annenin gitmesinin ardından sizin burnunuzdan getirince gönül bağım biraz eksildi aynı ortama girdiğimizde hizmet etmek benim için gönül bağından ziyade birazda görev oldu,bana karşı ne kadar çok sıcak ve iyi olsada sana yaptıklarından dolayı sevgi eksikliği yaşadım'' dedim.Bunun üzerine koptu kıyamet!!! Vay bitek onun babası varmış bu hayattada ben nefret ediyim diyemi içini döküyomuşta defolup gidicekmişimde kaprisimi çekemezmişde biz buyuz demeler filan kapattı suratıma.Bende mesajla hem biraz saydırdım hemde kötü bişey söylemediğimden filan bahsederek ne halin varsa gör dedim.

Bu yazdıklarımın dışında herhangi bir cümle kurmadım fazladan.Neler saydırdı kötü bişey söylemişim gibi.Ve ben GERÇEKTEN ailesine olan aşkından hayatındaki insanı harcayan insanlardan hep çok nefret etmişimdir.Ne işiniz var böyle adamlarla gitsin anasıyla babasıyla yaşasın filan derim.Şimdi ise ortada hiç bişey yokken yukarıda yazdığım cümleleri NASIL KURARMIŞIM! diye yemediğim laf kalmadı.

Allah askına siz söyleyin kötü bişey mi demişim? Yapmamam gereken bişeymi yapmışım yada dile getirmişim? Siz olsaydınız bundan sonrasında ne yapardınız?

Tatlım evlenince çok mutsuz olursun. Yol yakınken ayrıl ve asla geri dönme

Yooo bence gayet mantıklı şeyler yazmış fikrinizi açıkça dile getirmişsiniz,
Fakat erkek arkadaşınız biraz fazla ileri gitmiş,ama onuda anlamak lazım,
Kendiniz de yukarıda belirtmişsiniz zaten zor günler geçiriyor kendisi bunalımda olduğu ve destek aradığı çok belli,
Sanırım sizi yakın gördüğünden size patlamış olmamış ama olmuş işte ....

Bende ''babanla sana mutluluklar o zaman,bilki ailesine aşık olup hayatındaki insanı harcayan tiplerden nefret ettiğimden,bu tartışmayı tatlıya bağlamak için kılımı bile kıpırdatmicağımdan emin olabilirsin,kendin bilirsin'' yazdım. Ve cidden kendi bilir salak salak işler yahu.Duyanda bişey söyledim sanıcak.Delimi ne.
Zaten bu erkeklerin anne babaya olan hassasliklari bize olsa boşanmalar ortadan kalkar. Benim sevgilimde ailesinin her ihtiyacında yanında olmaya çalışır ve olur da ama bu sırada kendini çok yipratir sıkıntıya girer benimde haliyle tıpkı senin gibi içimde ailesine karşı bi tepki oluyordu. Bigün konuşuyorduk çok üzülüyorum aşkım sanada yazık günah dedim diye sen karışma seni ilgilendirmez onlar benim annem babam ne istersem yaparım bla bla bla...Sanki kötü bişey diyoruz. Biz düşündükçe onları düşünmeyenler kıymetli oluyor birakacan sürünsünler. Geri adım da atma canım senden özur dilemeli

O suan cok hassastır cnm depresif moduna ver..ama öyle yasamaya dayanabilirmsn bilmem..

X