En ok ne zaman seviyorsunuz?

E

efetubi

Ziyaretçi
aaasssdddd

Son düzenleyen: Moderatör:
kocamı en çok işteyken seviyorum ( çok özlğyorum ve evde yoklugunu hissediyorum oyuzden sanırım)

kocamı bilgisayarın başında cok zaman gecırdıgı zaman sevmiyorum ( benimle ilgilenmediğini düşünüyorum)

ben eşimi herzaman seviyorum ama bana birşey alacağını söleyipte almayıncada benden gıcığı yok valla :KK70: ama pc başında olduğu zamanda gıcık oluyorum çünkü benle hiç ilgilenmiyor:KK43:

kocamı en çok işteyken seviyorum ( çok özlğyorum ve evde yoklugunu hissediyorum oyuzden sanırım)

kocamı bilgisayarın başında cok zaman gecırdıgı zaman sevmiyorum ( benimle ilgilenmediğini düşünüyorum)

EWDE OLMADIGI İÇİN OLMASIN :eek: :lepi:

[aaaaadff

Son düzenleyen: Moderatör:
bende para verip harca bu senin nasıl istersen harca demesine ragmen parayı harcarken içinin gitmesine hatta karısmasına ve bazende izin vermemesine tam anlamıyla gıcık oluyourum ve onu bu konauda anlayamamıyorum ama bazende meslal hasta falan olunca benim canımam benden cok değer vermesi beni cok mutlu ediyo ve sevildiğimi onun için ne kadar değerli oldugumu bir kez daha iyi anlıyorum

şimdi efendim foruma efetubi attı diye girdim ama ben evli değilim ki... :/

ben halen daha aşığım gocişime hihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

bende para verip harca bu senin nasıl istersen harca demesine ragmen parayı harcarken içinin gitmesine hatta karısmasına ve bazende izin vermemesine tam anlamıyla gıcık oluyourum ve onu bu konauda anlayamamıyorum ama bazende meslal hasta falan olunca benim canımam benden cok değer vermesi beni cok mutlu ediyo ve sevildiğimi onun için ne kadar değerli oldugumu bir kez daha iyi anlıyorum

vereliniortak vereliniortak vereliniortak vereliniortak

sevgilimi mi her zaman seviyorum fakat bana şarkı söylediğinde ya da bana şiir okuduğunda çok seviyorum... taklimi yaptığında da deli oluyorum ://

ben evli değilim kıslar ama sevgilimle yanyana olduğumuz zamanlarda bana sıkıca sarılmasını çok seviyorum kavga ettiğimiz zamnlarda ona gıcık oluyorum yani bana muhalefet olmasına

ben aşkimin kocişimin herhalini herseyini seviyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz.seviyorum lennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:roflol::roflol::roflol: t

Bak bekarlara sewgıLıLerıYLE sarkılar sÖlÜomus sarılıomus ayıp kızzz

sinirliyken hiiiçç sevmiyorum çünki resmen kendini kaybediyo.

onun dışında ki her halini seviyorum:asigim:

sinirliyken hiiiçç sevmiyorum çünki resmen kendini kaybediyo.

onun dışında ki her halini seviyorum:asigim:

iki ayrı bedende 1 hayatı 2 3 seneyi dewirince görces hangi halini sewiom diye düşünmeessen yüsüme tükür kötükedihüso

X