En SON ARALIK DA ADET OLUP OCAKTA HAMİLE KALDIĞINI ÖĞRENEN HAMİŞLER BERABER TAKİP EDELİM GELİŞMELERİ

tugce1998

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2017
118
67
26
:KK200::anneadayı::KK200::anneadayı:Kizlar ben normalde pkoluydum ve 1bucuk senedir cocugum olmuyordu hastaneye gittim ve klomen kullandim 2 ay 2. Kullanisimda hamile kaldim adet olacagimi sandim yine umudumu kesmistim baya belim agriyordu midem asiri yanmaya basladi goguslerde kasiklarda agri olmaya basladi adet belirtileri gibi ayni idrar testi aldim 25 ocakta bi bakayim dedim net cift cizgi cikti inanamadim basta adetim 2 gun gecikmisti daha sonraki gun hastaneye gidip kan verdim ve deger 353 cikti 4 haftalik dedi hamilesin cok sevindim ama bi yandanda tedirginlik var bos gebelik dis gebelik vs seylerden yarin kendi doktoruma gidicem insallah keseyi goruruz kalbinide duyarimda rahatlarim benim gibi olanlar hamile olanlar daha 4 haftalik 5 haftalik olanlar gelin hamilelik boyunca gelismeleri beraber takip edelim

Eklentiler

• IMG-20180125-WA0014.jpg
    IMG-20180125-WA0014.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 80
Selam bayanlar.
7+1 gebeyim. Bebek 1 cm. Keseyi ölçmedi doktorum. Bebek ölçülebildiğinde artık kese boyutuyla ilgilenmeyiz dedi. Kalp atışlarını dinledik. Çok ama çok zayıftı. Doktor şu an için kalp atışı olması bizim için yeterli haftalık takibe devam dedi. Kilolu olduğum için karın bölgem yağlı olduğu için kalp atışlarını çok çok net duymamızın mümkün olmadığını söyledi ama bu beni tatmin etmedi. Ayrıca hcg değerim katlanarak gitmesi gerekirken geriliyor. 37.000 hcg 2 gün sonra 75.000 olması gerekirken 35.000e düştü. Sizde hcg azalması düşük habercisi midir bu haftada? Kilolu bayanlarda ultrasondan kalp atış sesinin daha az duyulabileceğine ilişkin sizlerin bir duyumu var mı?
Teşekkür ederim.

Meraba yeni üyeyim benim adetim bu ay 3 gün gecikti düzenli olan adet günlerim geçen ayda 2. Günü geldi. Bu ay 3 gün oldu yok bende dün yani 2 günü test yaptım negatif çıktı evde idrar testi yaptm. Test ten sonra koyu kırmızı pıhtı bir kan geldi bir kücük parça sonra adetim hala yok hamilemiyim acaba???

Merhaba ben de en son aralıkığın 28 inde adet gördüm. 7 gün sonra bitti. Şimdi hala adet olmuyorum. Eşim asker ocak 17 sinde geldi Çok şiddetli bel agrım var sürekli uzanıyorum arada bölge bölge kasık ağrısı karın ağrısı çekiyorum. İştahsızlık ta var halsizlik, baş dönmesi, vücut sıcaklığımda artış, gögüslerde hassasiyet de var anlamadım acaba hamile miyim yoksa. Keşke olsam yaa

Merhaba ben de en son aralıkığın 28 inde adet gördüm. 7 gün sonra bitti. Şimdi hala adet olmuyorum. Eşim asker ocak 17 sinde geldi Çok şiddetli bel agrım var sürekli uzanıyorum arada bölge bölge kasık ağrısı karın ağrısı çekiyorum. İştahsızlık ta var halsizlik, baş dönmesi, vücut sıcaklığımda artış, gögüslerde hassasiyet de var anlamadım acaba hamile miyim yoksa. Keşke olsam yaa
Test yaptırmak için tam olarak neyi bekliyosun :):)

Selam bayanlar.
7+1 gebeyim. Bebek 1 cm. Keseyi ölçmedi doktorum. Bebek ölçülebildiğinde artık kese boyutuyla ilgilenmeyiz dedi. Kalp atışlarını dinledik. Çok ama çok zayıftı. Doktor şu an için kalp atışı olması bizim için yeterli haftalık takibe devam dedi. Kilolu olduğum için karın bölgem yağlı olduğu için kalp atışlarını çok çok net duymamızın mümkün olmadığını söyledi ama bu beni tatmin etmedi. Ayrıca hcg değerim katlanarak gitmesi gerekirken geriliyor. 37.000 hcg 2 gün sonra 75.000 olması gerekirken 35.000e düştü. Sizde hcg azalması düşük habercisi midir bu haftada? Kilolu bayanlarda ultrasondan kalp atış sesinin daha az duyulabileceğine ilişkin sizlerin bir duyumu var mı?
Teşekkür ederim.

Kilolu bayanların ilk haftalarda ultrason goruntulerinin cok net alinamayabilecegini biliyorum ancak kalp atisinin bununla pek ilgisi yok. Cok fazla olmasa da benim de karin bolgem yaglidir, 7 haftalikken gayet net bir bicimde kalp atisini almistik. Beta hcg dususu de takip edilmesi gereken bir konu. Bir sonraki randevun ne zaman?

Kilolu bayanların ilk haftalarda ultrason goruntulerinin cok net alinamayabilecegini biliyorum ancak kalp atisinin bununla pek ilgisi yok. Cok fazla olmasa da benim de karin bolgem yaglidir, 7 haftalikken gayet net bir bicimde kalp atisini almistik. Beta hcg dususu de takip edilmesi gereken bir konu. Bir sonraki randevun ne zaman?

Yarın akşam 17.00

Kızlar merhaba birşey sorucam benim adetim 3 gün gecikince beta sonucum 31 çıktı 2 gün sonra yani 10unda testim 54.2 çıktı doktor güzel 4 gün sonra 200 lerde olursa mutlu olabilirsin dedi sizce durum nedir ?

X