En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı Oylaması

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.492
İLK 2SAYFADA YARIŞMACI RESİMLERİMİZ VARDIR !

Lütfen Kuralları Okuyalım !

Mevsim- yaz ( Bazı yerlerin yağışlı olabilme ihtimalini de göz önünde bulunduralım lütfen )

Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.

Yarışmada birincisi, ikincisi ve üçücüsü çıkarılacaktır.

Dereceye giren ilk üç üyemize ; pro kart hediye edilecektir.

Oylar genele açıktır. Kimin kime oy verdiği , oylanma sayısının üzerine tıklayarak görülebilir.

Oylama 1 hafta sürecektir.

Oylama topiğin de yarışmaya katılan arkadaşlar, hiç bir şekilde kimliklerini belli etmeyeceklerdir !

Fotoğraflara nick yazılmayacak.

Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar

Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.

Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir. Değiştirilemez.

Yarışmaya katılan arkadaşlar kendilerine o verebilir.

Foto çekimleri mümkün oldukça net olmalıdır.

Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.

'' Ay bu kadar oy almışım , hiç oy alamamışım gibi'' rakamsal değerlerle anlaşılabilecek mesajları lütfen kibleyiniz.

Uyarılar yapılacaktır bir kere daha tekrarlanırsa diskalifiye edilecektir.

Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve bunu sonradan öğrenir isek ( fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan arkadaşım yarışmadan atılacaktır.. Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur..

Özelden gerekli uyarılar yapılmıştır.Yönetim bu durumdan sorumlu değildir.

Emeğine sağlık herkese başarılar !

Tişört defacto 19.90 etek pazardan almıştım 30 tl babet gezer 44.90
Bileklik el yapımı Beypazarından 5 tl

1 numara.jpg

Elbise:H&M Marka:30 TL indirimden
Beyaz Püsküllü Uzun Yelek:Bershka Marka:70 TL
Sandalet:Kendim Yaptım(Terliği 1 TL ye pazardan almıştım,evde siyah dantelim vardı,altından geçirdim,oldu işte :))
Saç bantı:Mio Marka 16 TL
Takılar:Karışık Mango,Koton ve Mahallenin Bujitericisinden :) bocuk kese çanta:koton 19,99

4 numara.jpg

X