En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı Oylaması

.
marga konun yöneticisi diye şikayetimi ilettim bana mesaj atma yazdı:KK57:

Konuyla ilgili mune uyarisini yapmis. Begenmissin mesaji ama hala gelip sirf bana satasmak icin soru soruyorsun..

Burayada sanki sana cevap vermemisiim gibi gelip yaziyorsun :) kahkaha attim belgelerle konusturtma beni.. :)

Ve bende cevap verip

Bana artik ozel mesaj atma diyorum dun ku mevzudan dolayi. Ama atmaya devam ediyorsun.

Istemiyorum seninle iletisim icinde olmak anladin ?

.

Konuyla ilgili mune uyarisini yapmis. Begenmissin mesaji ama hala gelip sirf bana satasmak icin soru soruyorsun..

Burayada sanki sana cevap vermemisiim gibi gelip yaziyorsun :) kahkaha attim belgelerle konusturtma beni.. :)

Ve bende cevap verip

Bana artik ozel mesaj atma diyorum dun ku mevzudan dolayi. Ama atmaya devam ediyorsun.

Istemiyorum seninle iletisim icinde olmak anladin ?
amacım sataşmak değildi,konu dışı arkadaş bana yazıyor,bende size yazdım bana yazma demeye hakkınız yok bende üyeyim burada

Ne diye buraları karıştırıp margayı dilinize doluyorsunuz anlam veremedim açıkçası:KK20:
Ben isimi nasil yaptigimi biliyorum.

Bana baska seylerle gelsinler.

Siteyle ilgili soru sordu yarismayla ilgili al dedim bak mune orada uyari vermis.

Mesaji ve mesajkm duruyor ozelde.

Gelip gidip bana satasmasina anlam veremiyorum..

Sanki gelmis soru sormus. Bana mesaj atma demisim direk gibi yansediyor.

Bosver..

5 numaralı joker'ye verilen 2. üyelik ile ilgili açıklamayı yapmıştım. Yasaklı olan bir üye oy kullandı bu sebeple 2. üyelikten dolayı yasaklandı diye. Bu 2. üyeliği alan kişi N o r w e g i a n'dır. Yani burada tek ihlal edilen konu yasaklıyken 2. üyelik ile gelip oy vermektir. Yoksa oy için bir çalışma yapılmamıştır. N o r w e g i a n kendisi 2. üyeliği açıklamamı istemiştir.

5 numaralı joker'ye verilen 2. üyelik ile ilgili açıklamayı yapmıştım. Yasaklı olan bir üye oy kullandı bu sebeple 2. üyelikten dolayı yasaklandı diye. Bu 2. üyeliği alan kişi N o r w e g i a n'dır. Yani burada tek ihlal edilen konu yasaklıyken 2. üyelik ile gelip oy vermektir. Yoksa oy için bir çalışma yapılmamıştır.

Düzeltme yaptım !

Şimdi gelelim sizin bildiğiniz ama benim bilmediğimi sandığınız konulara.

2 farklı düşlünce yapısı var sitede gayet doğal bu ! Siyasi düşüncelerini burada oylara yansıtanlara, adımı whatsup üzerinde küfürle anıp burada bana canım cicim diyenlere söyleyeceklerim çok. Lakin şunu asla unutmayın; 2 kişinin bildiği asla sır değildir. Günlerdir elimde belgeler var sabırla susuyorum. Lakin şunu unutmayın çok yakın bildiğiniz kişi sizinle iyi iken bunları başkaları ile paylaşıyorsa kötü olduğunuzda neler yapar siz tahmin edin.

Moda yarışması iptal edilmiştir. Emeğini bir çırpıda sildiğimiz masum olan tüm yarışmacılardan ben site adına özür dilerim.

X