En yaratıcı sürpriz nasıl olur????

BeyazGelin

Minnak Davşanım
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
305
2
35
:ARKADAŞLAR ben büyük bi ihtimalle hamileyim günüm geçti belirtiler ufak tefek kendini gösteriyo. eminim benim durumumda olanlarda şu an bu yazıyı okuyordur. sizden isteğim hayal gücünüz...
ben eşime hamile olduğumdan emin olduktan sonra bunu öyle büyük bir sürpriz yaparak açıklamalıyımki küçük dilini yutup sevinç çığlıkları atmalı. çok farklı bişe olmalı. siz nasıl açıkladınız?? öyle olsaydı nasıl açıklardınız??? bana yardım ederseniz çok sevinirim:)CüvCüv:Şeniz​

Son düzenleme:
göbeğinin üstüne hediye paketlerinin üzerine yapıştırılan süslerden yapıştır, sonra eşine sana bir mucize armağan ediyorum aşkım baba oluyorsun de...

birden aklıma öyle geldi...

eşinin iş yerine bebek patiği yollayabilirsin ben inş. öyle yapıcam ( 2 yıldır bunu planlıyorum ama maalesef uygulamak kısmet olmadı ):çok üzgünüm:

bir de canım eşin de bu bebeği istiyorsa ve baba olmaya hazırsa sen sadece hamileyim desen de sevinç çığlıkları atacaktır merak etme...

bence ona bir bulmaca gonder kendin hazırla ..
5 adet sorunun baş harfini birleştirdiği çengel bulmaca olsun mesela..
5 ini de yanyana dizip yüksek sesle okusun bakalım suratı ne hal alıcak :)))

vala ben çok özenmiştim ama eşim adet tarihimin geciktiğini biliyor her gün de soruyordu var mı bir gelişme diye sonra da test yapacağım dedim sabah o uyurken kalktım 2 yıldır uğraşıyordum ve sonunda silik çizgiyi görünce ağlaya ağlaya eşimin yanına koştum o da ah ben sana üzülme demedim mi olur aşkım bizim de olur diye beni teselli etmeye çalışıyordu ben de ama bu sefer poziif diyebildim o hıçkırmalarımın arasında bana sarıldı beraber ağladık o kadar hayalim suya düştü yani ama bu da güzel oldu ya.
benim hayallerime gelince eşime sevdiği yemeklerle mumla romantik bir müzikle filan bir masa hazırlamak şık şıkıdık giyinmek süslenmek işten gelmesini beklemek vardı bir patik veya biberon alıp yemek masasına ağzı kapalı bir tabak içinde koyacaktım şok olacaktı bu da hoş fikir bence
ya da küçük notlarla eşimi biberonun saklı olduğu odaya yönlendirmek de aklıma geldiydi aslında

X