Endometriozis şüphesiyle girdiğim Mr sonucum

Delikizimuyan15

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2018
44
19
35
Merhaba bayanlar
Adetliyken makata vuran ağrı, şiddetli bacak ağrıları, ara ara kasık ağrıları, ve adetim in 10 gün sürmesi sebebiyle aylardır doktor doktor geziyorum. Her türlü jinekolojik muayne oldum bişey yok dediler. İdrar tahlilleri, kan tahlilleri normal. Smear aldırdım sonucunu henüz öğrenemedim. Doktordan mr istedim ve çekildim sonuç. Mesane lüminal konturlarında trabekülasyon(Mesane kalınlaşmasıymış) ve douglasta minimal serbest mayi izlendi yazıyor diğerleri normal. doktora randevuma daha çok var iki gündür uyku uyuyamıyorum mesane kalınlaşması kötü birşey mi internette iki seçenek var ya sistit ise kalınlaşıyormuş ya da mesane kanseri durumunda. Sistit daha öncede oldum belirtilerini biliyorum benim idrarım la ilgili ufacık şikayetim yok ki idrar tahlillerinde de çıkmadı. Sadece sol böbrek tarafıma bazen ağrı giriyo ama uzun sürmüyor. Allah aşkına bilgisi olan varsa yazıversin varmı böyle bi durum yaşayan.

Geçen yıl ben böyle bir şey yaşadım, uzun süren kanama ara ara gelen uykudan uyandıran ağrılar gezmedigim.doktor kalmadı en sonunda o karında gözüken serbest Mai yani sıvı birikmesi o kadar arttı ki tüm organlarımi etkilemiş bana tuboovaryen apse teşhisi konuldu ameliyata alındım çıktığımda da idrar yollarında enfeksiyon ve apandisit çıktı bir de ameliyatta lenflerimi almışlar lütfen ihmal etme başka başka doktorlara da git hangi şehirde yaşıyorsun belki yardımım olur

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır internetim yoktu cevabınızı yeni gördüm. Üroloji dr gittim idrar kültürü ve idrar akım testi yaptı hepsi güzel çıktı mr da görülen kalınlaşma için de önemli bişey değil dr bakış açısı o dr kalın görmüştür dedi. Başka hangi bölüme gitmeliyim ki acaba en son kadın doğuma gittim serbest mayi yok dedi. Sizin nasıl teşhis edildi hangi bölüme gitmem gerek acaba. Size de çok geçmiş olsun. Rabbim bir daha göstermesin

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Uzun zamandır internetim yoktu cevabınızı yeni gördüm. Üroloji dr gittim idrar kültürü ve idrar akım testi yaptı hepsi güzel çıktı mr da görülen kalınlaşma için de önemli bişey değil dr bakış açısı o dr kalın görmüştür dedi. Başka hangi bölüme gitmeliyim ki acaba en son kadın doğuma gittim serbest mayi yok dedi. Sizin nasıl teşhis edildi hangi bölüme gitmem gerek acaba. Size de çok geçmiş olsun. Rabbim bir daha göstermesin
Neyden oluyormuş şikayetleriniz öğrendiniz mi?

Merhaba benzer şikayetler bende var durumunuz nasıl?

X