Epidürel sezeryan genel anestezi sezeryan

maria5577

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
59
11
26
Merhaba kızlar 33. Haftalık hamileyim bebeğim kilolu ilerlediği için sezeryan gibi gözüküyorum e haliyle panik atak hastalığım dan dolayı korkularım tavan yaptı sizler ne tür sezeryan oldunuz neler yaşadınız hangi anesteziyi daha uygun gördünüz bana yardımcı olurmusunuz 🙏

Merhaba kızlar 33. Haftalık hamileyim bebeğim kilolu ilerlediği için sezeryan gibi gözüküyorum e haliyle panik atak hastalığım dan dolayı korkularım tavan yaptı sizler ne tür sezeryan oldunuz neler yaşadınız hangi anesteziyi daha uygun gördünüz bana yardımcı olurmusunuz 🙏
Bebeğiniz kaç kilo acaba

Spinal anestezi iyi paniginiz için tansiyon falan düşerse damar yolundan ilaç veriyorlar zaten genel anestezi bebeğe geçiyor demişti benim doktorum sizin için hayırlısı olsun sağlıkla alın kucaginiza

Ben henüz doğum yapmadım ama genel anestezinin daha zor olduğunu söylüyor çoğu anne. Uyanınca daha çok ağrı oluyormuş sanırım.

Ben epidural oldum. Hiçbir sıkıntı çekmedim çok şükür.
baş ağrım olmadı. Ayaklandım hemen tabi ilk ayağa kalkarken bi baş dönmesi oluyor ama geçiyor sonra
Sonrasında da ağrım olmadı fazla

anestezi doktoruyla görüşüp karar veriyorsun zaten o yönlendirir seni

Ben epidural oldum. Hiçbir sıkıntı çekmedim çok şükür.
baş ağrım olmadı. Ayaklandım hemen tabi ilk ayağa kalkarken bi baş dönmesi oluyor ama geçiyor sonra
Sonrasında da ağrım olmadı fazla

anestezi doktoruyla görüşüp karar veriyorsun zaten o yönlendirir seni
Peki ameliyatta her hangi bir acı ağrı hissettinmi ?

Zorunlu sebeplerden 35 haftada genel anestezı ıle doğum yaptım hıc de aşırı agrı çekmedim hamd olsun kısıye göre degısıyor bence acı esıgınıze göre ☺️Ama bana kalsa bebegımı görmek osterdım doğum anında ama nasıp olmadı panik atak ıcın sakınlestırıcı takvıye yapıyorlar 🙂

Zorunlu sebeplerden 35 haftada genel anestezı ıle doğum yaptım hıc de aşırı agrı çekmedim hamd olsun kısıye göre degısıyor bence acı esıgınıze göre ☺️Ama bana kalsa bebegımı görmek osterdım doğum anında ama nasıp olmadı panik atak ıcın sakınlestırıcı takvıye yapıyorlar 🙂
Çok teşekkür ederim kuzum bilgi için 🙏

X