Epilasyon ile alın genişletme? ? ?

dnz_dnz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
322
28
Alnım çok dar :KK14: internette gezerken epilasyon ile alın genişletme diye bir şey gördüm . Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?:nazar:

zor

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
142
3
aa biz de alnımız küçük gözüksün diye kahkül kestiririz:)
alnında bebek tüyleri varsa aldırabilceğini biliyorum ama epilasyon duymamıştım.

duccio

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2011
181
2
alnı açık biri olarak bu topiği görünce bişeyler yazmak istedim yıllardır alnım geniş olduğu için hep perçem kullanmak zorunda kaldım halada kullanıyorum ve alın genişletmeyi ilk defa duyuyorum :)) alnının darlığından şikayetçi olanda varmış demek :))

adesem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
405
2
alnı açık biri olarak bu topiği görünce bişeyler yazmak istedim yıllardır alnım geniş olduğu için hep perçem kullanmak zorunda kaldım halada kullanıyorum ve alın genişletmeyi ilk defa duyuyorum :)) alnının darlığından şikayetçi olanda varmış demek :))
evet var maalesef ki.çünkü başörtüsü takarken küçük küçük kıl çıkması kenardan hoş olmuyor buda sıkıntı görüntü açısından

dnz_dnz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
322
28

ben de ilk defa duydum saçma geldi ama bu konu hakkında bilgisi olan vardır diye sordum.:))