'Erdoğan hayranıyım' dedi, İETT otobüsünde tehdit etti: Osmanlı gelecek hepinizi kılıçtan geçirecek

Ben kib olayini bilmiyorum sitede yeniyim. Kisisel tartismalarin olmamasi icin bu tür haberlerinde etiketlenmemesi gerektigini düsünüyorum. Simdi burada bir haber yayinlanmis Herkes fikrini söylemis. E benim fikrimde cok farkli, kendi fikrimi belirttigimde ceza alacagim. Nasil cifte standart yok? Bana pek inandirici gelmedi. Kusura bakmayin

Kendi fikrinizi elbette beyan edeceksiniz,buradaki sıkıntı polemiğin yaşanması..
Ayetlerle gelinmesi mesela,hakaret edilmesi gibi..
Bunlarla fikir beyan ederseniz tabiki ceza alırsınız..

Mune Mune hanim cok özür dileyerek belirtmek isterim ki sizinde söylediginiz gibi burada görüs farkliliklarini yapmak tartisma yaratmak yasakti, ki bu konuda banlanmis biriyim. Göeüyorum ki burada herkes siyasi düsüncesini istedigi sekilde dile gerirebilirken, ben kendi düsüncemi dile getirdigimde ceza aliyorum.
Eger bu site adil ise, ki öyle olduguna inaniyorum, ya cifte standart uygulanmasin yada herkesin siyadi görüsüne saygi duyulup herkes kendi fikrini belirtebilsin
Selamlar

herkes siyasi gorusunu istedigi gibi dile getirebiliyor evet ama konu disi yorum yaparsan , olayi particilige getirip slogan atarsan olayi dine imana baglarsan gidersin tabi...

haftada en az 2 kere banlaniyorum, hani nerede cifte standart??

herkes siyasi gorusunu istedigi gibi dile getirebiliyor evet ama konu disi yorum yaparsan , olayi particilige getirip slogan atarsan olayi dine imana baglarsan gidersin tabi...

haftada en az 2 kere banlaniyorum, hani nerede cifte standart??

Daha cuma günü banlandım,hakaret kötü söz bile yok mesela..
Hadi ben yaşlıyım mapısta siyatiklerim tutar diye bana tolerans tanınmaz..
İşin şakası bu tabi,her mesajdan kendimizsorumluyuz..

hersey ortada hayırcıların ayarladıgı birsey falan filan deniliyor da zaten boyle tipler ezelinden beri var hepsini karsıt gorus mu ayarlıyor:) birseyide kabul edin gercekten uslup sıkıntısı var asarız keseriz modundalar devamlı osmanlı gelecek soyle olucaksınız boyle olucaksınız acaba gercek osmanlı gelse hani fatih sultan mehmet gibi ozaman gorurduk bence kime ne oluyor cakma osmanlıcılık oynamaya gerek yok

Daha cuma günü banlandım,hakaret kötü söz bile yok mesela..
Hadi ben yaşlıyım mapısta siyatiklerim tutar diye bana tolerans tanınmaz..
İşin şakası bu tabi,her mesajdan kendimizsorumluyuz..

:)) vallahi her hafta illaki ban yiyorum kimseye tolerans yok bununda farkindayim eski yeni diye bir ayrim yok herkes kural disi davraninca gidiyor...
Yeniyken bende @Yildiz5255 gibi dusunuyordum oda zamanla idrak eder...

:)) vallahi her hafta illaki ban yiyorum kimseye tolerans yok bununda farkindayim eski yeni diye bir ayrim yok herkes kural disi davraninca gidiyor...
Yeniyken bende M -Moonlight gibi dusunuyordum oda zamanla idrak eder...

9 yıldır sitedeyim,ilk cezamı herhalde4.yılımda filan aldım..
Düşün artık yazılanlara dikkat edilirse bişicik olmaz..
Yönetim kimseye acımaz acımasında zaten..

fikir beyanlari polemigide beraberinde getirir diye düsünüyorum...
Siyasi görüşlerin yazılmasıyla oluşan tartışma ortamında hakaret, küfür, üslupsuz içerik vb olmadıkça uyarı vermiyoruz, bu bölümde polemik uyarısı kişisel sataşmalarda veriliyor.
Bunu nasıl örneklendiririm bilmiyorum, verdiğim örnek kalıplaşıyor sonra ve ben verdiğiniz örnekteki gibi yazmamıştım neden uyarı aldım denebiliyor.

Siz uyarı aldınız çünkü tartışmayı kişiselleştirdiniz ve üyenin şahsına fena birşeyler yazdınız diyeyim öylece kalsın:))

Bu bölümün genel sıkıntısı bu, siyasi görüşü ne olursa olsun karşımızdakinin de bir insan evladı ve bu vatanda yaşayan biri olduğunu unutuyoruz, sözüm geneldir, burada yazan tüm üyeler için geçerlidir.
Görüşümüzü yazalım ama aşağılamayalım, ötekileştirmeyelim, dikte etmeyelim.
Demokrasi ve fikri hür vicdanı hür vatandaş olmak bunu gerektirir.

Son düzenleme:
Yeniyken bende M -Moonlight gibi dusunuyordum oda zamanla idrak eder...
Bu biraz yöneticileri tanımaya çalışmakla ilgili, tanıdıkça aslında herkese aynı davrandığımızı fark edecekler, eski yeni, samimi veya samimi olmadığımız kim varsa kurallara uymuyorsa biraz hava değişimine yolluyoruz :cry::)))

Bu biraz yöneticileri tanımaya çalışmakla ilgili, tanıdıkça aslında herkese aynı davrandığımızı fark edecekler, eski yeni, samimi veya samimi olmadığımız kim varsa kurallara uymuyorsa biraz hava değişimine yolluyoruz :cry::)))

Bakınız ben mesela tutup huzur evinin karanlık hücresine tıkıyorsun yani..:mapus::olamaz:

Bakınız ben mesela tutup huzur evinin karanlık hücresine tıkıyorsun yani..:mapus::olamaz:
:))) sen şimdi beni huzurevine de sokmazsın, hani yelek ördürecek, diz battaniyelerimizi alıp denize karşı keyif yapacaktık:KK43:

Açıktan yazıyorum sitede en çok sevdiğim insanlardan biridir Hanım, kafamız uyuşur, seviyorum kadının bana yansıttığı enerjisini ama ona dahi uyarı veriyorum.

Bu sitede fikri, tercihleri, siyasi görüşü, hayat felsefesi, yaşam biçimi ne olursa olsun herkes eşit.

:))) sen şimdi beni huzurevine de sokmazsın, hani yelek ördürecek, diz battaniyelerimizi alıp denize karşı keyif yapacaktık:KK43:

Açıktan yazıyorum sitede en çok sevdiğim insanlardan biridir Hanım, kafamız uyuşur, seviyorum kadının bana yansıttığı enerjisini ama ona dahi uyarı veriyorum.

Bu sitede fikri, tercihleri, siyasi görüşü, hayat felsefesi, yaşam biçimi ne olursa olsun herkes eşit.

Olurmu hiç müdürüm,başımla berabersin her zaman okeyimizi oynayıp denize karşı çaylarımızı içeceğiz :KK74:

Teşekkür ederim güzel yürekli arkadaşım,bende seni seviyorum duygularımız karşılıklı oldu her zaman..
Uyarı yada ceza almam hiç önemli değil benim için,hak ettiysem alıyorumdur..

İşte ülkede portföy bu, cidden neden şaşırıyorsunuz bu tiplere? Yok ya münkün değildir, provakatördür diyorsunuz. Maalesef ülkede karikatür minvalinde adam çoğaldı, inanılmayacak bir şey yok. Sosyal medyayı açarsanız bu tür söylemlerin binlerce beğeni alıp paylaşıldığını, delice alkışlandığını görürsünüz. Bunlardan güç alıyor bu herifler. Artık Cumhuriyet'e, Atatürk'e, laikliğe sövmek Monarşiyi övmek serbest olduğu gibi popülerlik göstergesi. Cahillik resmen alkışlanır oldu.

Ayrıca bu haberi Akit verecek değildi. Ne diyecek haberde, kendi zihniyetinde bir adam ama yaptığı yanlış mı diyecek??? Güzel bir şey olsa emin olun paylaşırdı çoktan.

Allah ıslah etsin boylelerine bırakmasın bizi ne diyelim. Ya sen Osmanlıdan ne fayda gormussun acaba ? Osmanlı'da tarım vergisini almaya gelip köylüden vergiyi alamayınca öldüren devlet memurları var idi. Aslında haktır bunları bir yere toplayıp buyur kardeş Osmanlı diyeceksin. Bunlar köle gibi çalışacak padişah onların vergiyle yan gelip yatacak. Güvenlik hakgetire zaten, payitaht dışı eskiyaya emanet. Allah akıl sağlığı versin bunlara.

X