Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nun cezai ehliyeti yoktur; bizim için artık ana muhalefetin genel başkanlık ko

Çok üzüldüm durumunuza ,destek ekip mi bekliyorsunuz:KK53:Esas Kadesa,Okypete,Cryptic,Olivia neden kayboldu.Hayyale de nazar değdi herhalde ,eskisi kadar yok yorumlarda.
Ne kadar anlaşamasak ta(Cryptic hariç) merak ettim.Bir de belirteyim ,ilk defa karşıt görüşten birinin banlanmasına üzüldüm.Siyasette anlaşamasakta Bilinmeyenfx'le:KK36: aramız iyi.
Cete diyen sen mi soruyorsun bunu?:KK53: unuttun mu açıkladım ben sana uzunca zaten

Cete diyen sen mi soruyorsun bunu?:KK53: unuttun mu açıkladım ben sana uzunca zaten
Çete ağır itham :stop:çete demedim,bir arada olunca daha çok yükleniyorsunuz dedim.Misal ,bir mesaj yazıyorum aynı anda en az 3 cevap,3 yüklenme :confused:,hangi birine cevap yazacağını şaşıyor insan:rolleyes:Karşı tataftan biri cevap yazınca en az 5 beğeni,psikolojik şiddet uyguluyorsunuz bize.:KK53:

Çete ağır itham :stop:çete demedim,bir arada olunca daha çok yükleniyorsunuz dedim.Misal ,bir mesaj yazıyorum aynı anda en az 3 cevap,3 yüklenme :confused:,hangi birine cevap yazacağını şaşıyor insan:rolleyes:Karşı tataftan biri cevap yazınca en az 5 beğeni,psikolojik şiddet uyguluyorsunuz bize.:KK53:
Onu ima ediyorsunuz ama. Herkes kendine gore yanlış ters olanı duzeltmek istiyor. Mesela biri oyle absurd bir gorus belurtiyor ki mesajı goren yaziyor. Sonra vay efendim cete toplandi. Valla bazen yazmiyorum yine cete diyecekler diye. Gina geldi çünkü

Onu ima ediyorsunuz ama. Herkes kendine gore yanlış ters olanı duzeltmek istiyor. Mesela biri oyle absurd bir gorus belurtiyor ki mesajı goren yaziyor. Sonra vay efendim cete toplandi. Valla bazen yazmiyorum yine cete diyecekler diye. Gina geldi çünkü

desinler karanfilim çok da fifi.. biz her koşulda bildiğimizi söyleyeceğiz.. bak bilinmeyenfx 90'larda kuyruk vardı diyen biri yüzünden pisi pisine gitmiş, yazık olmuş.. arkadaş pide kuyruğunu kuyruktan sayıyorsa demek..

neyse, yazmıyorsam çeteden falan değil artık tiksindiğimden..

Allahtan yazmıyorsunuz ha.Birde yazsanız ne olacak.Gına bir size gelmiyor emin olabilirsin.Kaç tane bu topiğe yazan arkadaş vardı sizin gibi düşünmeyen .Şimdi neden yazmıyorlar acaba?Sebebi ney sence:cool:.Bak şimdi bile geçen gün yazdığım mesajı başka konularda ortaya çıkarıp ,alay konusu haline getiriyorsunuz.Kibleme yapmayı sevmiyorum.Ne düşünüyorsam açık açık söylüyorum diye alay konusu ediyorsunuz:63:

Allahtan yazmıyorsunuz ha.Birde yazsanız ne olacak.Gına bir size gelmiyor emin olabilirsin.Kaç tane bu topiğe yazan arkadaş vardı sizin gibi düşünmeyen .Şimdi neden yazmıyorlar acaba?Sebebi ney sence:cool:.Bak şimdi bile geçen gün yazdığım mesajı başka konularda ortaya çıkarıp ,alay konusu haline getiriyorsunuz.Kibleme yapmayı sevmiyorum.Ne düşünüyorsam açık açık söylüyorum diye alay konusu ediyorsunuz:63:
Vallaha başlarda bende kafaya takıyodum filan ama sonra çözüyo insan :KK8:

Burda bile ayrımcılık yapıyorsunuz.O yazmayan arkadaşlar kimse yokken ortaya laf atıp gitmesinler madem.
Topiğin girişinde liste yok kimlerin yazacağını gösteren.
Herkes fikrini yazmakta özgür.
Ama şunu farkettim nedense "bizim gibi düşünmeyen"(siz öyle diyorsunuz) arkadaşlarınız düşüncelerini yazmak yerine ortalığı karıştırıp kayboluyolar.
Sence neden ??

Hanımlar neyin kavgası var burada? Birbirinizi itham edip durmayın rica ediyorum. Konuyla alakasız yazılar yazıp kişiselleştiriyor banlanınca da X'lerden 3, Y'lerden 5 kişi banlandı çetelesi tutuyorsunuz.

Herhangi bir topik açılıyor, bir taraf diğer tarafı onlar yazmaz, konuya gelseler deyip kışkırtıyorsunuz.
Herkes sadece konuyla ilgili fikrini yazsa olmuyor mu? İlla ithamlar, zan altında bırakma, suçlama mı yapmanız lazım?

X