Erdoğan Rize’de: Onların doları varsa bizim halkımız var, Allah’ımız var

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.737
203.178
52
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, son dönemde yaşanan gerginlikleri Türkiye aleyhinde yapılan kampanyalara bağlayarak “Onların dolarları varsa bizim de halkımız var, hakkımız var Allah’ımız var” dedi.

IMG_3023.JPG

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde gösterdikleri oy oranıyla rekor kıran Karadeniz illeri Bayburt, Gümüşhane, Rize ve Trabzon’da yapacağı teşekkür ziyareti kapsamında, Cumhurbaşkanlığına ait özel uçakla saat 23.40 sıralarında Trabzon Havalimanı’na geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, havalimanından helikopterle memleketi Rize’nin Güneysu İlçesine geçti. Helikopterle Güneysu ilçe futbol sahasına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı vatandaşlar coşku ve sevgi gösterileriyle karşıladı.

Yeni döneme hazırladıklarını ve Türkiye’yi daha modern bir hale getirmenin gayreti içinde olacaklarını belirten Erdoğan “Şunu bilin; bugün dünden daha iyi, yarın bugünden daha iyi olacak. Hiç şüpheniz olmasın” dedi

Erdoğan konuşmasında TL’daki değer kaybı ve ABD ile yaşanan son gerginliklere atıfta bulunarak şunları söyledi: “Çeşitli kampanyalar sürdürülüyor. Hiç bunlara kulak asmayın. Şunu unutmayın onların dolarları varsa, bizim de halkımız var, hakkımız var, Allah’ımız var. Bizler çok çalıştık, çok çalışıyoruz. 16 yıl önce neydik, şimdi neyiz? Daha iyi olacağız. Sizlere sabırlar ve gayretler diliyorum. Çok çalışıp, çok koşacağız ve 2023’e çok farklı gireceğiz.”

Erdoğan, konuşmasının ardından geceyi geçireceği Merkez Mahallesi’ndeki evine geçti.
http://www.diken.com.tr/erdogan-rizede-onlarin-dolari-varsa-bizim-halkimiz-var-allahimiz-var/

işte ekonomik darbe:işsiz:

diz çökmeyeceğiz, yılmayacağız, boyun eğmeyeceğizEn Büyük TÜRKİYE

“benim davamın sahibi Hak’tır. ‘Hak’ olan davada zafer muhakkaktır”

Insallah ironi yapmışsınızdır
Eğer ironi değilse ,
Nasıl boyun eğmeyeceksiniz mesela biraz anlatir misiniz ?

Sizce sadece rahipten dolayi mi dolar bu kadar yukseldi?
hayır. ‘yap’ dediklerini yapmadığımız için. başa getirmek istediklerini kabul etmediğimiz için. denedikleri darbede başarılı olamadıkları için, b planına geçtikleri için. daha da ötesi ‘müslüman’ olduğumuz için.

hayır. ‘yap’ dediklerini yapmadığımız için. başa getirmek istediklerini kabul etmediğimiz için. denedikleri darbede başarılı olamadıkları için, b planına geçtikleri için. daha da ötesi ‘müslüman’ olduğumuz için.
Yani dolarin bu kadar yukselmesi amerikanin elinde?
Uretim yapmamamizla, ihracatin durmasiyla, tarim ulkesi olmamiza ragmen herseyi disaridan ithal etmemizle bir alakasi yok?

Yani dolarin bu kadar yukselmesi amerikanin elinde?
Uretim yapmamamizla, ihracatin durmasiyla, tarim ulkesi olmamiza ragmen herseyi disaridan ithal etmemizle bir alakasi yok?
biz henüz gelişmekte olan bir ülkeyiz. amerika ise gelişmiş bir ülke. o yüzden onların elinde. gelişmekte olduğumuz için bu saydığınız nedenler gün yüzüne çıkıyor.

X