Erkeği aşık etmenin yolları

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
9
45
Onunla her istediğinde buluşmayın
* Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin
* Seks için acele etmeyin
* Bakımlı olun
* Bildiğiniz konularda konuşun
* Sürekli onu övücü şekilde konuşmayın arada ufak tefek eksikliklerini kızdırmadan söyleyin
erkek5.jpg

* Yaptığı sürprizler için teşekkür edin ve boynuna sarılın ancak sonrasında ‘şöyle olsaydı daha mı iyi olurdu’ diye sorular sorarak gelecek sefere daha iyisini beklediğinizi ima edin.
* Parfümünüzü asla değiştirmeyin
* Günlük raporlar vermeyin, hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi vermeyin.
* Yerli yersiz soru sormayın, her şey hakkında yorum yapmayın, fazla eleştirmeyin.
* Sizi özleyecek zaman bırakın.
* Sevgilinizi yerinde ve zamanında reddedin. Çok fazla veya çok az reddetmeyin. ‘Hayır’ demek yerine ama.. ile başlayan olumsuz cümleleri tercih edin. Sürekli de ‘Evet’ demeyin.

KiymiziAba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
5.828
9
bunları yaparsak aşık olurlar yapmazsak aşık olmazlar mı şimdi

ya da bunlar yukarda resmi olan adamı aşık etmek için mi

saçma salak şeyler

SreCa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
895
2
31
tırt ben neden asık edicekmişim kendime o kendine aşık etsin beni zaten edene kadar akla karayı seciolar sonra caınımıza okuolar bide onu kendime edene kadar ben mi kendi canıma okuyum hiç cekemem valla:eek:klava::eek:klava::kahve::icecream:kötükedihüso:lepi::eek:

Marianna

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
72
0
hadi butun maddeleri anladik diyelim, parfümünüzü degistirmeyin ne demek. Parfümü değiştirince ne oluyor ki? adam tiksinip kaçıyor mu :mymeka: sahsen ben parfumde 4-5 marka takip ediyorum kocam da gayet asik gibi bana. Aman Allah im yoksa kandiriyor mu beni :eek:klava: :dilcikar:

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.736
16
aslinda Erkeği aşık etmenin yolları degilde sevgilinize nasil davranmalisiniz olmaliydi baslik bence , ve gercektende cok dogru seyler davranis hakinda ama cekicilik degil ..;

siyamarz

gölgem, duruşuma bağlı
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
529
3
erkeklere napılsa yaranılmaz takacak kulp bulurlar...akışına bırakıcan gidicek olacağı varsa olur..

cicioz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
370
0
tırt ben neden asık edicekmişim kendime o kendine aşık etsin beni zaten edene kadar akla karayı seciolar sonra caınımıza okuolar bide onu kendime edene kadar ben mi kendi canıma okuyum hiç cekemem valla:eek:klava::eek:klava::kahve::icecream:kötükedihüso:lepi::eek:

canım benim aynı taktiği sen uygulican,aşık edicen canına okuycan.Ve ipleri de asla eline vermicen :eek:lmaz:kaydirigubbakcemile5

fistiksarma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2012
417
18
biri aşık olacaksa zaten oluyo hiç bişey yapmana gerek yok. olmayacaksada ne yaparsan yap olmaz yıpranan sen olursun.

Melissa20

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2013
70
1
Aşk bir anlık bir olay. Yani kişi isteyerek aşık olamaz. İsteyerek sadece hoşlanır. Burda kastedilen aşık etme değil albenilik durumu hoşlandırma durumu. Erkekler estetik güzelliğe önem veriyorlar yani yanlış anlamayın estetik açıdan göze güzel görünen kızlar onlar için diğerlerinden 1-0 önde. Ama konuşması vesair yüzünden bu kızlar o estetik öndeliklerini kaybedebiliyor. Bizzat gördüm bunu.

Çoğu kız güzelliği açık seçiklikte arar sanar. Dikkat çeker sazanları oltaya düşürür. Aslolan güzellik kadının kendisi gibi olması bence. Cildi mi kötü kötüyse kötü. Erkek kadını cildi için sevicekse olmasın. Birde çok yakın zamanda bir muhabbet oldu arkadaşlar ortamımda bir tanesi sevdiceği ile ilişki yaşamış sevdiceğinin vajinasını beğenmediğini söyledi. Bu nedemektir anlamadım ben. Yani neyini sevmedi ki ? Nasıl sevmedi ? Vajinanında güzelini arayanlar var. Hey allahım ne günlere kalmışız.