Erkeğin istekleri

sewda0707

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
12
1
Merhaba arkadaslar size kısa sure önce yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum. :KK17: tanışma kararı aldığm biri vardı kendisiyle bi defa buluştuk ve ben ona kendimi açıkça anlattım sıra ona gelince biraz şaşırdım bana acayip geldi sürekli kimse vazgeçilmez değil diyip durdu artık ciddi düşündüğünü ama olmazsa da olmaz kimse ölmez aşktan dedi hemde ilk buluşmada neyse bi kaç gün daha dewam edim dedim çabuk vazgeçmek istemedim bi gün bana işte sürekli iki kardeş gibi mi durucağımızı öpmeden el ele tutmadan aşkın doğmayacağını bunların yaşanmasının şart olduğunu söledi bende her ufacık ilgi duyana kendimi öptüremem diyip bitirdim.. dediği gibi bişey var mı şart mı onlar olmadan sevemez mi insan ? o zaman o platonik yıllarca uzak tan yaşanan şeyler nedir ? doğru karar mı verdim sizce :KK43: :KK30:

Merhaba arkadaslar size kısa sure önce yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum. :KK17: tanışma kararı aldığm biri vardı kendisiyle bi defa buluştuk ve ben ona kendimi açıkça anlattım sıra ona gelince biraz şaşırdım bana acayip geldi sürekli kimse vazgeçilmez değil diyip durdu artık ciddi düşündüğünü ama olmazsa da olmaz kimse ölmez aşktan dedi hemde ilk buluşmada neyse bi kaç gün daha dewam edim dedim çabuk vazgeçmek istemedim bi gün bana işte sürekli iki kardeş gibi mi durucağımızı öpmeden el ele tutmadan aşkın doğmayacağını bunların yaşanmasının şart olduğunu söledi bende her ufacık ilgi duyana kendimi öptüremem diyip bitirdim.. dediği gibi bişey var mı şart mı onlar olmadan sevemez mi insan ? o zaman o platonik yıllarca uzak tan yaşanan şeyler nedir ? doğru karar mı verdim sizce :KK43: :KK30:
bence en doğrusunu yapmışsın onun niyeti başkaymış sanırım

erkegin acık sözlüsü makul ya :KK14:
iş ilerledemen adam rengini belli etmiş...
iyi etmişiniz tabikide bitirmekle:KK51:

Merhaba arkadaslar size kısa sure önce yaşadığım bi olayı anlatmak istiyorum. :KK17: tanışma kararı aldığm biri vardı kendisiyle bi defa buluştuk ve ben ona kendimi açıkça anlattım sıra ona gelince biraz şaşırdım bana acayip geldi sürekli kimse vazgeçilmez değil diyip durdu artık ciddi düşündüğünü ama olmazsa da olmaz kimse ölmez aşktan dedi hemde ilk buluşmada neyse bi kaç gün daha dewam edim dedim çabuk vazgeçmek istemedim bi gün bana işte sürekli iki kardeş gibi mi durucağımızı öpmeden el ele tutmadan aşkın doğmayacağını bunların yaşanmasının şart olduğunu söledi bende her ufacık ilgi duyana kendimi öptüremem diyip bitirdim.. dediği gibi bişey var mı şart mı onlar olmadan sevemez mi insan ? o zaman o platonik yıllarca uzak tan yaşanan şeyler nedir ? doğru karar mı verdim sizce :KK43: :
aaa deli mi ne ? neyse ucuz kurtulmuşsun baştan belli etmiş zaten kendini

Kac derim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayır onun yüzünden takıntılı oldum dokunmadan seven yokmu sanki :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir defa buluştuğun insan bunları diyorsa tuhaf tabii.
Daha kaç kez yüz yüze geldiniz ki, ne gereksiz laflar.

Biraz aklı olan adam bunları baştan demez aslında.
Saflığını hemen belli etmesi iyi olmuş.

Aptal insanlardan korkmak lazım.
Daha akıllı ve olgun biri çıkar karşına umarım bundan sonra. :KK31:

Ayrıca ilişki güzel bir seyir alınca dokunmamak olmaz diye düşünenlerdenim.
O kısma takılma. :KK66:
Sevdiğin insanı öpmek, ona dokunmak çok güzeldir her zaman.
Aradaki bağı daha da kuvvetlendirir.

Son düzenleme:
Bir defa buluştuğun insan bunları diyorsa tuhaf tabii.
Daha kaç kez yüz yüze geldiniz ki, ne gereksiz laflar.

Biraz aklı olan adam bunları baştan demez aslında.
Saflığını hemen belli etmesi iyi olmuş.

Aptal insanlardan korkmak lazım.
Daha akıllı ve olgun biri çıkar karşına umarım bundan sonra. :KK31:

Ayrıca ilişki güzel bir seyir alınca dokunmamak olmaz diye düşünenlerdenim.
O kısma takılma. :KK66:
Sevdiğin insanı öpmek, ona dokunmak çok güzeldir her zaman.
Aradaki bağı daha da kuvvetlendirir.

Rabbim hepimizin karşısına düzgün iyi niyetli insanlar çıkarsın. gerek aşk adına gerekse dostluk adına.. çok teşekkür ederim sağolun :)

X