Erkeğin isteksiz olması sevmediği anlamına mı geliyor?

purpleflower35

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
208
87
Evililikler erkeklerin çoğunda mı isteksizlik var yoksa nadiren mi? Benimkide isteksiz acaba sevmiyor mu? 9 yıldır evliyiz bu arada ilk 2 yıl vajinusmustum

Evililikler erkeklerin çoğunda mı isteksizlik var yoksa nadiren mi? Benimkide isteksiz acaba sevmiyor mu? 9 yıldır evliyiz bu arada ilk 2 yıl vajinusmustum
Heycanını yitirmiş olabilir, rutin gelebilir, zevk almıyor olabilir, sizi arzulamıyor olabilir tabi sevmiyor da olabilir ama bütün erkeklerin sebebi aynı diyemeyiz. En iyisi kendisiyle konuşmak ☺

Heycanını yitirmiş olabilir, rutin gelebilir, zevk almıyor olabilir, sizi arzulamıyor olabilir tabi sevmiyor da olabilir ama bütün erkeklerin sebebi aynı diyemeyiz. En iyisi kendisiyle konuşmak ☺
Seviyorum diyor kafam dolu seninle ilgisi yok diyor iş stresinden olmuyomuş. Bence beni arzulsmıyo ben öyle hissediyorum arzulamıyosa zaten sevmiyodur ki. Bide ilişkide boşalamayınca yoruldum diyip bırakıyo. ön sevişmeyi uzun tutalım diyorum penis düşüyo diyo. bu ne demek şimdi

Her zaman kadinda erkekde ayni istekde olmaya bilir, yenimi isteksiz olmaya başladi önceden de varmiydi

Seviyorum diyor kafam dolu seninle ilgisi yok diyor iş stresinden olmuyomuş. Bence beni arzulsmıyo ben öyle hissediyorum arzulamıyosa zaten sevmiyodur ki. Bide ilişkide boşalamayınca yoruldum diyip bırakıyo. ön sevişmeyi uzun tutalım diyorum penis düşüyo diyo. bu ne demek şimdi
Belli ki sağlık problemi yaşıyor bu nedenle de kendini geri çekiyor olabilir.
9 yıldır mı isteksiz, yeni mi olmaya başladı bu durum?

Her zaman kadinda erkekde ayni istekde olmaya bilir, yenimi isteksiz olmaya başladi önceden de varmiydi
Sağlık sorunları da olabilir 🤔
Belli ki sağlık problemi yaşıyor bu nedenle de kendini geri çekiyor olabilir.
9 yıldır mı isteksiz, yeni mi olmaya başladı bu durum?
İlk yıllar istekliydi ama ben vajinusmustum sınra çocuklar oldu uykuduzluk yorgunluk ikimizşnde hali yoktu az oluyodu sonra bi ara çok istekliydi hatta bş gece 3 kere yapmak istemişti 2 kere oldu 3.yü bırakmamıştım 😂 o dönem çok istekliydi ve şimdi böyle hiç yanaşmıyor

İlk yıllar istekliydi ama ben vajinusmustum sınra çocuklar oldu uykuduzluk yorgunluk ikimizşnde hali yoktu az oluyodu sonra bi ara çok istekliydi hatta bş gece 3 kere yapmak istemişti 2 kere oldu 3.yü bırakmamıştım 😂 o dönem çok istekliydi ve şimdi böyle hiç yanaşmıyor
Belki isi agirdir belki saglik sorunu vardi

isteksiz eş konusunda yalnız değilsizsiniz burda bile yüzlerce konu açıldı bu konu hakkında benimde öyle bi konum var sürekli de çözüm bulmak için takip bu konuları ama bu isteksizliğin aşk ile sevgi ile uzaktan yakından alakası yok erkekler bi süre sonra monotonluktan sıkılıyor eşinin tenine alışıyor sanırım bi ara birinden şöyle birsey duymustum eşimin tenine dokunurken aynı kendime tenime dokunuyor gibi hissediyorum demişti yani adam o kadar heyacanını yitirmiş tabi heyecan olmayınca istekte kalmıyor

Böyle durumlar dönem dönem olabilir bence. Biz de iki yıllık evliyiz ve şuan ilişki konusunda çok isteksizleştik ikimizde. Deprem, maddi konular, stres, iş hayatının yorgunluğu falan bir araya gelince hepsi isteksizlik yapıyor özellikle erkeklerde ama kafamız rahatlayınca eski isteğimiz yerine geliyor. Sizin de eşiniz için böyle bir dönem olabilir

X