Erkeğinizin en sevdiğiniz yanı nedir?

UykusuzPrenses

Modern Jessica Rabbit =)
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2007
569
15
en sevdiğim yanı, beni canı gönülden dinleyip minik hayallerimi yakalayıp süprizlerle gerçeğe dönüştürmesi. Mesela üniversitesinin ilk yılında yurda yerleştiğim ilk gece yorganım yoktu henüz, battaniye vardı üzerimde. Uyumadan önce laf arasında soğukmuş ya burası dedim. Uyudum. 2 saat sonra telefon çaldı yurdun kapısına gel dedi, bi baktım kocaman bir yorgan kucağında :) onca yol gelmiş gecenin bir yarısı, hiç beklemiyordum çok mutlu olmuştum ve işte demiştim bi kez daha, doğru erkek :KK70:

Son düzenleme:
E

EU2

Ziyaretçi
hiç bi zaman ayaklarını uzatıp televizyon seyretmez ben mutfaktayken gelir bir işin ucundan mutlaka tutar :) cogu zaman bırak ben yaaparım der uyyyyyyy :)

bozo85

Banane, sanane:)
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009
20.413
16
bana ve aileme değer vermesi...beni sevmesi....bana her zaman yardımcı olması opuyorumnanaktan:asigim::nazar:

E

EU3

Ziyaretçi
çok fedakar olması, çok ince düşünmesi..dünki telefon konuşmamızı paylaşmak istedim hazır bu konu da açılmışken..msj attı bana aşkım senin laptopun hard diski kaç gb diye..yazdım yolladım..artık filmlerini,fotoğraflarını rahat rahat saklayabilirsin diye msj atmış..meğer gitarlar için kullanılan pedal diye bi alet var onu satmış..sattığı kişi de bende taşınabilir hard disk var,onunla takas düşünüyorum demiş..canımcım da beni düşünerek kabul etmiş..sonuçta başka birine paraylada satabilirdi değilmii??opuyorumnanaktan şimdi benm laptop hafızası oldumu 370 gb :dance:kaydirigubbakcemile3 canım benimm..

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Zeki olması...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 71 gün kaldı.

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Azeri kizi

Türkiye'mmm
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
5.723
10
43
Sakin olmasi,sinirli olmamasi,tatli dilli olmasi,bize bagli olmasi,aileme düskün olmasi,birsey yapacakken alacakken falan bana danismasi,fikrimi almasi.

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
iste bu benim esimde yok canim yaaa.:1no2:

Üstte bir sürü güzel özellik saymışsın..
bir çok bayan için kafiidir..
varsın olmasın..
yetinmeyi bilmeli insan kaydirigubbakcemile5

Artık lanugonun (geçici tüyler) sırt ve omuzlar dışında kalan büyük bir kısmı yok oldu. Bununla beraber bebeğinizin başındaki beyaz pigmentlenmemiş (renklenmemiş) saçları iyice gelişiyor. Gevşeme ve rahatlama egzersizleri yapmak için bugünler uygundur. Doktorunuza sezeryan doğumuna ihtiyacınız olup olmadığı konusunda danışınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Hem senin gibi bir bayanla birlikte oldugu için..
zeki değilde ne bu adam.. a.s.

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.384
207
bugün bu soruyu cevapamak istemezdim ama duramadımakannehir
valla şu an hiç bir şeyini sevmiyorum,gıcık oluyorum çünkü kendisine..:mymeka:

disiua1905

Guru
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
2.402
104
Sagol canim.Zaten evin zekisi benim.Böyle dengeliyoruz birbirimizi sükür.

bak bende zekiyim ama dengesizm kaydirigubbakcemile2 oda dengeli..denge çok önemli çok..
mutluluklar tatlım :nazar:

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.840
2
romantik olması her konuda bnm gibi panik değil de sakin olması gezmeyi sevmesi hediye konusunda olsun başka konuda olsun her türlü şeyde zevkli olması a.s.