Erkeiniz duygularn sizinle paylar m?

arzuca9432

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
4.030
8
55
Birlikte olduğunuz erkeğiniz duygularını size açarmı?
Yoksa sizden saklarmı?......................................

eger dokemıyosa ıcını duygularını saklıyosa nasıl bı beraberlık olabılırkı?..

duygular derken?

Bana karşı olan duygularını sürekli dile getirir.
Ama kızdığı zamanlarda neye kızdığını anlamak için lafları ağzından kerpetenle almam gerekiyor. kendi kendime hatamı anlamamı istiyor sanırım. Ama bazı konularda ben düz bir insanım yani açık açık söylenmeyince anlamıyorum :)

başka sorunlarında ise bana yansıtmamaya çalışır ama ben çok ısrar edersem söyler..

saklamaz söyler..zemuszemus
gerek ilişkimizle ilgili,gerek işyeriyle ilgili herşeyi paylaşıyoruz..
işyeriyle tabi duygusal bir bağı yok da..:1ninca:
daha çok sinirlendiği şeyler için mesela olur olmaz hemen arar,birine kızsa arar anlatır içini döker rahatlar.
bazen işim vardır;dakikalarca rehin alır beni..:sinifsinif:

Çok çok duygusal bir kocam var. İşiyle ilgili bir sıkıntısı olduğunda bana muhakkak anlatır.
Birşey söylemesem bile sadece dinlemek bile ona iyi geliyor. Kendini iyi hissediyor.
Benimle ilgili birşeyse eğer onu da söyler. alkisalkisalkisÇok şişmanlamışsın gibi acı gerçekleri de yüzüme vurmaktan çekinmez :mymeka:

konusuna göre değişir.bana ne kadar değer werdiğini we sewdiğini her fırsatta dile getiirir,ince detaylarda bile wardır fakat ben saflık yapıp anlamam bazen we bu duruma kızar.

benimle ilgili sorunlar olduğunda açık açık söylemez,içine atar ama tartışma sırasında ben öğrenirim zaten.

diğer sorunları ilk başlarda söylerdi,fakat artık söylemiyor.çok üstüne gitmem gerekiyor.bana söylememesinin sebebi de benim aşırı unutkan olup,söylediklerini unutmam we bu yüzden ona destek olamamam.

saklamaz.. en doğrusu da bu bence zaten birlikte olmanın amacıda duygularını iyi kötü anlarını paylaşmaktır. biz herşeyimizi paylaşırız..:nazar:

zamanında babası her sıkıntısını özellikle iş sıkıntısını borç sıkıntısını

annesine anlattığı için, annesi tembihlemiş iş sıkıntılarınızı kesinlikle hanımlarınıza anlatmayın diye ben çok çektim erkek adam anlatmaz kadına üzmez diye

tabi şimdi anlatmıyor fazla konuşkan değil :çok üzgünüm:

neden konuşmuyorsun dedğimde ise dediği ne yani palavramı anlatayım der

a.syasakkelime

duygular derken?

Bana karşı olan duygularını sürekli dile getirir.
Ama kızdığı zamanlarda neye kızdığını anlamak için lafları ağzından kerpetenle almam gerekiyor. kendi kendime hatamı anlamamı istiyor sanırım. Ama bazı konularda ben düz bir insanım yani açık açık söylenmeyince anlamıyorum :)

başka sorunlarında ise bana yansıtmamaya çalışır ama ben çok ısrar edersem söyler..

Söyliyecek laf kalmamışş.-tatlicadiarzu-
Aynen:kahve:

çok duygusal bıri değildir bana seni seviyorum lafını çok Nadir söyler..bana karsı çok açık değildir laftansa hareketlerle anla der beni cildirtir :)
ama ailesiyle arkadaşlarıyla vs yaşadığı btn problemlerini anlatır

X