Erkek aileleri neden böyle ve benim sınavım

Minik Meleklerim

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
45.751
216.460
Yatak odası içinse odanı kilitlekircalanmasini istemiyorum demenle anlamiyorsa ..17 yaş algılar anlar yani ama işine gelmemiş demek ki kapıyı açmaya çalışırken yapissin bir güzel kapıya :KK70:

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.373
8.593
Konunun neredeyse tamamını şımarıklık olarak gördüm.
Zamanında kendi kardeşimizden de yok makyaj malzememi alıyordu falan diye şikayet etmişsiniz, şimdi görümce hırkamı giydi. Alt tarafı hırka ve karşınızdaki 17 yaşında. Hayır yani, ömrü billah hayatınızda olacak insanlarla bu tarz muhabbetlere girmek çok garip geliyor bana.
Kv kp biraz çok gelmiş evet. Öyle denk geliyor olabilir mi? Eşimin ailesi ile bir hafta 3 kere görüşsek, sonraki 6 ay görüşemeyebiliyoruz. Iş güç hastalık vs öyle denk gelmiş olmasın? Ki bu yine görüşmemek için sebep falan değil, eşiniz aklı selim insansa bunu kabul etmez, ederse de kaybeden yine siz olursunuz.
Evliliğin başında ağırlığınızı koymanız gerektiğini düşünüyorsunuz muhtemelen ama izlediğiniz yol doğru değil. Yani kendi kız kardeşinize kapı kilitlemiyorsanız görümce ye de yapmamalısınız.

Şimdiden söyleyeyim, tek çocuk olduğum için erkek kardeşim falan yok üstüne erkek çocuğum da yok yani erkek ailesi olamam.
Hırkayı emaneten almadı geri vermedi. Ben sevip alacam para verecem millete dağıtacam şımarıklık değil enayi gibi hissetmek. Konumu okumadınız heralde 1.5 aydır evliyim. Ben daha evime eşime alışamadım kp nin hergün gelmesini isteseydim aynı eve çıkardım

himawari

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
1.432
2.067
Görümce için kapıyı kilitlr odam müsait değil ondan kitli tutuyorum de anlar heralde bir daha girmeye çalışmaz.utanması yoksa sizde bu şekilde yapın.kp için birkaç sefer kapıyı açmazsanız gelemez bu kadar sık veya arıyorsa müsait değilim deyin anlar.

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.373
8.593
Annenizi takdir ettim. Kalmıyor mus donuyormus fazla mı abartiyorsun. Sadece sık gelmesi dışında evliliginize mi karışıyor oğlunu mu dolduruşa getiriyor vs. Sadece gelmesi mi sorun. Burda neler okuyoruz. Heveslenmis belliki oğlunun evi diye gelmek istiyor. Şunu yaparsınız gelirken arıyorsa bugün planımız var ,arkadaşlarım gelecek, evde yokum gibi şeylerle gecistirp diğer hafta musaitiz şu gün gelin diyebilirsin. Kv gayet anlayışlı çok kasmayın bence gorumceyide dediğim gibi annesi yanında uyarın ve odanızı kilitleyin
Kv görmüş geçirmiş kadın. Kp sınır tanımayan biri. Yatılı misafir de sevmiyorum. Belki 6 aylık bir yıllık gelin olsam neyse ama daha eşime evime doyamadım. Başbaşa kalmak istiyorum

northernlight

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
1.186
2.231
36
Örneğin görümceniz hırkanızı giydi. Evinizden giderken niye üstünde kalmasına izin verdiniz? Kapıda yolcu ederken hırkamı alayım canım diyebilirsiniz. Yatak odanıza yöneldiğinde ne oldu birşeye ihtiyacın varsa ben getireyim diyebilirsiniz. Veya doğrudan canım abin artık yalnız yaşamıyor karı kocanın yatak odasına girilmez diyebilirsiniz

benneyanginlargordum

İyi bir insanım ama, herkese değil.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
19.388
99.700
37
Hırkamı giydi gitti, Esime dedım git al oralı olmadı.

hırkanızı eline aldıgı al elinden alacaktınız, o an görmediniz diyelim Gordugunuzde cikarttıracaktınız ustunden. Esınızın görevi degıl hırkanızı almak.

Kendi malınızı kendiniz koruyun. Nasıl sessiz duruyorsanız, 17yasındakı velet size saygı duymuyor.

rozikka

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2018
1.559
4.157
Hırkayı emaneten almadı geri vermedi. Ben sevip alacam para verecem millete dağıtacam şımarıklık değil enayi gibi hissetmek. Konumu okumadınız heralde 1.5 aydır evliyim. Ben daha evime eşime alışamadım kp nin hergün gelmesini isteseydim aynı eve çıkardım

Hayırlı olsun, 2. üyelik mi?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 182 gün geçti.

Alrom77

Allahümme Salli ve Sellim ve Bârik Alâ Seyyidinâ
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2018
1.081
1.314
Ara Görümceni abla bugün müsait değilim sizi yarın alayım de. Ben misafirimi güzel ağırlamak isterim de.
Bir zahmet anlasınlar evin hanımına sorulur"müsait misin? " diye. Sevgili kardeşi mi ağırlayacak acaba ona söylüyor.
Çok doluyum kusura bakma, o kadar çok hakkımı yediler ki, boşanmak için gün sayıyorum.
Sen sakin ve kurnaz bi üslupla hallet işini. Ben beceremedim yılan olmayı.
Benim eşimin ailesi de bize gekdıklerinde de bana sormuyorlar beni bi yere davet edecekleri zamanda sormazlar atıyorum teyzesinine gidilecek eşime soylenr şu gun şuraya gelsn diye... Okadar terbiyesiz saygısız bi durum kı bi kere Red ettim olay nerelere geldı. Pişman mıyım hayır keske en baştan Red etseydim 👏

Atlantistebiranka

Thank you mario but princess is in another castle.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
1.876
5.912
Benim eşimin ailesi de bize gekdıklerinde de bana sormuyorlar beni bi yere davet edecekleri zamanda sormazlar atıyorum teyzesinine gidilecek eşime soylenr şu gun şuraya gelsn diye... Okadar terbiyesiz saygısız bi durum kı bi kere Red ettim olay nerelere geldı. Pişman mıyım hayır keske en baştan Red etseydim 👏
Kadınlar, erkeklerin yavru köpeği ya, ondan oraya getir buraya götür diyebiliyorlar. Kendilerini bilmez hadsizler.

cutenuse

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
1.433
2.948
Es ailesi ile görüşmek istemiyorum gibi bir sey bence olmaz. Sonuçta anasız babasız bi koca almadınız. Sadece eşiniz burada ailesine gerekli uyarıyı yapması gerekiyor anlayışsız bir aile belli ki. Ama tamamen görusmemek gibi bir sey olmamalı. Görümceye gelince de salon mutfak ve tuvalet harici boyle bi durumda ben bütün odaların kapilarini kitlerdim. Çocuğum olana kadar 1 buçuk sene eşimin ailesi hep yeni evlisiniz diyip bizim zorumuzla geliyorlardi. Cocuk olunca normale donduk hafta da bir gelir gorurler torunu. Kayinvalidem de biraz karistirmayi sever bi kac camasir toplama asma bahanesine yatak odama girdi. Camasir katlama bahanesine en son yatak odamda gorunce ne bu yatak odasi meraki girme dedikce giriyorsun anne bir daha girme lutfen belki ortada ozel seylerimiz var dedim ve bir daha da girmedi. Her geldiğinde de yatak odamin kapısı açıksa kapatırım görür kapattığımi da. Sizin de görünce ergen belliki odanızda görürseniz de güzelce çıkarın odadan