Erkek arkadam beni tehdit ediyo ltfen yardm:(

M

minik_prenses

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi minik_prenses
mrb arkadaşlar 3 yıldır çıktığım erkek arkadaşım daha önce 3 sefer tehdit etti beni çok korkuyorum artık seni sevmiyorum dedim ayrıldım ve şu anda knşmalarımızı resmimle beraber sitesine koyacağını söylüyor napmalıyım grçekten çok kötüyüm:KK43:(((

Gerçekten seven saygı duyan bir erkek bunu yapabilir mi??Sevgisinden şüphe ederim ben.

Öncelikle korkma.
Yaşınız kaç bilmiyorum ama eski sevgilinin yaptığı şey çok saçma!
Kınuşmalarınızı koyacaksa kendi de özelini açıklamış olur ki bunu bence sadece senin ona geri dönmen için ya da canını yakmak için söylüyor. Bence blöf yapıyor ama korktuğunu anlarsa, bunu kullanır.

En kötü ihtimali yazayım,
Bir arkadaşımın ayrıldığı sevgilisi beraber resimlerini üstlerine hakaretler yazarak bir video paylaşım sitesine koymuştu. Hemen şikayetçi oldu ve kaldırdılar.

mrb arkadaşlar 3 yıldır çıktığım erkek arkadaşım daha önce 3 sefer tehdit etti beni çok korkuyorum artık seni sevmiyorum dedim ayrıldım ve şu anda knşmalarımızı resmimle beraber sitesine koyacağını söylüyor napmalıyım grçekten çok kötüyüm:KK43:(((

Konuşmalarınız ve resimlerinizde sizi tehtid edecek ne olabilir kiii:nazar:

Konuşmalarınız ve resimlerinizde sizi tehdit edecek ne olabilir kiii bende bunu çok merak ettim.

nasl resimler anlamadım.ama bildiğim bişey var.havlayan köpek ısırmaz.

koy ,,,bende ,benden izinsiz, resimlerimi ve konuşmalarımı ,sitene koydun diye, seni savcılığa verir, şikayet ederim .çünkü bu yaptığın suçtur ,kendini karakolda bulursun ,hodri meydan hadi bakalım de...
bak nasıl geri çekilecek.....

koydugu gun sikayet edeceksin.
hicbirsey yapamaz.

Şikayetçi olur kaldırtırsınız.

ailenin haberi var mı ailenden yardım almayı denesen?

evet koyduğu gün mahkemeye verirsin,hem ceza alır hemde kaldırtırsın.sanırım aılenın haberı yok dıye panık yapıyorsun.ama sen söyle en azından belkıde korkar.

gerçektende çok basit bir tehtit
baya kişiliksizmiş. yazık..
bencede şikayet edip onu susturabilirsin.

diğer topicte de eski erkek arkadaşımdan bahsettim
şimdi burada da bahsedeyim. bu arada kulakları bugün iyi çınlamıştır

bende bir manyakla 4,5 sene beraber oldu. daha sonra ayrıldım.
ayrılır ayrılmaz gerçek pislik yüzünü bana göstermeye başladı.
mail adreslerimi kırdı, başkalarına benim ağzımdan mailler yazdı. evime isimsiz mektuplar gönderdi
savcılığa vereceğim seni dedikçe verirsen ver senden mi korkacağım dedi.

2 sene uğraştım bu yaratıkla. daha sonra canıma tak etti gittim babama dedim böyle böyle. beni rahatsız ediyor.

babamda aldı sazı eline açtı buna telefonu ne kadar yaratıcı küfür varsa etti. sen benim kızımı sahipsiz mi sandın, ben kızıma güveniyorum onu sana ezdirmem dedi ve ne olduysa bıçak gibi kesildi.

bence ailenle bu durumu paylaş canım. seni en iyi onlar korurlar. eğer çok daha ciddi tehditlerde bulunuyorsa da hemen savcılığa başvur.

kesınlıkle korkmalısınız..
sıtesı olan bırısı sucları cezaları az cok bılır ve yaptıgnın 125.madde gerekcesıyle alıcagı cezayı cok ıyı bılıyodur..bloflere ınanmalısın hıc bısı yapamaz..

aslında çok önemi yok ama ben de şeyi soracağım ,
resimler açık mı?
konuşmalar cinsellik içerikli mi?
sizi ailenize karşı mahçup edecek şeyler var mı?

tehditler sürerse, koy siteye savcılığa dilekçe veririm dersin,
tehditler sürerse, ailene anlatırsın.

zor bi durumdur tahmin edebiliyorum. boğuluyosundur şuan.
ama üzülme halledilir.

korktuğunu anlarsa üzerin gelir
arkadaşların dediği gibi şikayet edeceğin söyle canım

aslında çok önemi yok ama ben de şeyi soracağım ,
resimler açık mı?
konuşmalar cinsellik içerikli mi?
sizi ailenize karşı mahçup edecek şeyler var mı?

tehditler sürerse, koy siteye savcılığa dilekçe veririm dersin,
tehditler sürerse, ailene anlatırsın.

zor bi durumdur tahmin edebiliyorum. boğuluyosundur şuan.
ama üzülme halledilir.

öncelikle 17 yaşındayım hayır resimler açık deil ama knşmaları cinsel içerikli bi hale çevirir onun yapacğaı şey budur ve sizde bilirsiniz ki insan sevdiği kişiye güvenir ve ben ona herşeyimi anlatmıştm çok güvenmiştm daha öncede tehdit etti ama snra sana zarar veremem dedi ama bu sefer çok büyük kavga ettik anneme söyledim annemde daha ileri giderse babana söylerim onu şikayet ederiz dedi ben bunu ona söyleyince güldü ve hadi şikayet edin bakalım kim zararlı çıkıyo dedi nelerin ortaya çıkıyo dedi offfff Allahım offf

canım korktuğunu belli edersen dahada üstüne gelir bu.. elinden geleni ardına koyma diceksin zaten çoğu sadece laf bişey yapamazlar..

öncelikle 17 yaşındayım hayır resimler açık deil ama knşmaları cinsel içerikli bi hale çevirir onun yapacğaı şey budur ve sizde bilirsiniz ki insan sevdiği kişiye güvenir ve ben ona herşeyimi anlatmıştm çok güvenmiştm daha öncede tehdit etti ama snra sana zarar veremem dedi ama bu sefer çok büyük kavga ettik anneme söyledim annemde daha ileri giderse babana söylerim onu şikayet ederiz dedi ben bunu ona söyleyince güldü ve hadi şikayet edin bakalım kim zararlı çıkıyo dedi nelerin ortaya çıkıyo dedi offfff Allahım offf

yok güzelim bunun hiçbişey yapacağı yok sadece seni korkutuyo bak ablamında eski sevgilisi ayrılırsan ölüdürüm senide kendimide diye baya korkutmuştu ablamı ama artık son noktada ablam dayanamayınca anneme anlattı herşeyi ve ayrıldılar.. sonuc sadece laf hiçbişey yapamadı yapamaz bunlar bişey hele ailende işin içindeyse sadece pısıp kalırlar..

canım sen ona iyice korktuğunu belli etmişsin eğer böyle yaparsan daha çok üstüne gelir telini açma ararsa ya da ver babana sen kendinden eminsen bırak yayınlasın niye korkuyosun ki sen kendini biliyosan eğer

X